Otsi

Algavad spinningupüügi MMi Eesti kvalifikatsioonivõistlused

Eesti koondis mulluse MMi avamisel Iirimaal.
Eesti koondis mulluse MMi avamisel Iirimaal.
15.05.2017
Algab kvalifikatsioonivõistluste sari, mille tulemuste põhjal selgub Eesti koondis septembris Venemaal toimuvaks spinningupüügi MMiks. 
Kokku toimub kolm kaheetapilist võistlust, millest arvesse lähevad viis edukamat etappi. Võistluse korraldajaks on Eesti Spinninguspordi Liit (ESSL).
 
Toimumisajad:
 
20. ja 21. mail eraldi etappidena Soodla veehoidlal. Ametlikud treeningpäevad olid 8. ja 9. mai. 12 päeva enne ametliku treeningut võistlejad veekogul viibida ei tohi.
 
3. ja 4. juuni eraldi etappidena Õisu järvel. Ametlikud treeningupäevad 1. ja 2. juuni. 12 päeva enne ametliku treeningut võistlejad veekogul viibida ei tohi.
 
15. ja 16. juuli eraldi etappidena Narva veehoidlal. Ametlikud treeningpäevad 13. ja 14. juuli. 12 päeva enne ametliku treeningut võistlejad veekogul viibida ei tohi.
 
Koondise kandidaadiks on võimalik saada sportlasel, kes avaldab selleks soovi, on varasemalt näidanud silmapaistvaid tulemusi kalaspordis või kes ESSL-i juhatuse hinnangul on võimeline Eestit edukalt esindama Venemaal toimuval MM-il. Sportlasel peavad olema vajalikud oskused ja kogemused spinningupüügis ning nad on motiveeritud ning võimelised osalema meeskonnatöös.
 
Kui sportlane tunneb, et tal on koondise kandidaadiks saamiseks vajalikud eeldused olemas ja ta soovib kandideerida koondisesse, siis peaks ta ühendust võtma ESSL-iga.
 
MM toimub 2017. aastal Venemaal 2. ja 3. septembril Ivankovskoje veehoidlal, mis on tuntud oma keerukate püügitingimuste poolest. Kala on selles veekogus palju ja piisava treeningu puhul on võimalik seal häid tulemusi saavutada. Tegemist on paisutatud veehoidlaga ja  veekogu põhja on jäänud ka külavaremed ning puud ja põõsad.
 
Eelduslikult osaleb Venemaa MM-il kuni 18 riiki ja neist enamik on väga tugevad meeskonnad. Koondise kandidaadid peavad lisaks kvalifikatsioonivõistlustele leidma aja, sõitmaks mõned päevad varem koos koondisega võistluspaika ning osalema valikvõistluste ja MMi vahel korraldatavas treeninglaagris. 
 
Kõikide koondise kandidaatidega sõlmitakse enne katsevõistluste algust leping, kus kirjas ESSL ja sportlase vastastikused õigused ning kohustused.
 
 
15.05.2017 17:12
2
2
kas üritus on aafrikas?
15.05.2017 20:53
0
3
Nonii, hakkab tulema,,,, tundub et mu aastatepikkune jutt ja seletus hakkab vilja kandma.  

1. Võistluseelne trassirahu, (see aastaid ei kehtinud ja osad nö. ebaausad tekitasid endale võistluspäeval ebaausa eelise eelnevatel päevadel treenides ja välja selgitades, kus kala on ja mida ta võtab. Mitte ei hakkanud seda selgitama võistluspäeval, nagu ausad võistlejad..

2. Võisteldakse erinevatel veekogudel, mitte ei nühita 3-4 väikejärve mis juba aastaid, ups, pea kümneid ikka , samad olnud.

3. Leping liiduga, super, see ikka ilusti näitab seda, et meeskonnatöö esikohal, mitte mõne viriseja ja õõnestaja negatiivsus pundis, mis kõigil masti maha veab.  Liit tähendab juba juhatust ja otsustajateringu, mitte ei tomu enam ühemehe bänd ja tema otsustamised, nagu oli siiani ja kestis aastaid.

igatahes soovin liidule edu, teil saab raske olema.
20.05.2017 11:53
0
0
Hetkel juhivad Andrus Käpp-Raigo Padar 3025p, järgnevad Aleksandr Zubov-Denis Manov 2704p ja Ivo Sööt-Meelis Arujõe 2209p.
20.05.2017 12:18
0
0
Zubov-Manov läksid juhtima 5279p
20.05.2017 19:33
0
0
Soodla 1. etapi tulemused:

1. Aleksandr Zubov - Denis Manov

2. Alexander Andrusenko - Lehar Leetsaar

3. Andrus Käpp - Raigo Padar

4. Ivo Sööt - Meelis Arujõe

5.-8. Raivo Schwarz - Hans  Teder

5.-8. Jaanus Jakobson - Martin Meier

5.-8. Roman Grünbaum - Roman Jakovlev

5.-8. Meelis Lokk - Riho Laan
Palun oota