Otsi

Quick Release VLOG: Peipsipüük algajatele

Foto: Olari Tõnison
Foto: Olari Tõnison
25.02.2018
Nädal algas suurte jõeforelli püügiplaanidega, kuid see muutus kiirelt, kui sain kutse minna Peipsi järvele ahvenat püüdma.

Eriti kutsuvaks tegi fakt, et ma pole kunagi varem talipüüki teinud ning seltskonnas oli 3 kogenud talipüügi spetsi. Nagu ikka hakkas päev varakult, Tallinnast Peipsi äärde võtab sõit pea 3h aega, seetõttu asusime ka teele enne muu maailma ärkamist. Kogusime oma kodinad kokku ja sõitsime! 

Varasemalt oli tehtud kokkulepe Peipsi ääres elava kutselise kaluriga, kes pakub samuti pealevedamise teenust. Teada oli info, et see maksab 12 eurot ning start on kell 8. Kohale jõudes ootas meid ees juba mitu seltskonda, kes aegsasti oma asju valmis sättisid kelkudele. Pitsin ka oma pea autost välja, et hakata ümber riietuma ja sättima, esimene pahvakas külma õhku Venemaalt tõmbas kulmud kohe härma. Pikalt ei mõelnud ja tõmbasin kohe kõik riided selga, mis veel saada olid, kaasaarvatud tagavara riided, mis olid mõeldud juhuks kui saan märjaks. Liikusime edasi järve peale, kus meid ootas ees juba mootorsaan koos veosaaniga. Lugu jäkub videos…

Kus kohas?
Peipsi järv

Millal?
10.02.2018

Millega?
Kõige odavam Salmo sikuti
Landid - J.A.K ja leedu käsitöö

02.03.2018 10:03
0
4
Esimese korra kohta on targutamist jube palju.
Palun oota