Otsi

​POLE KALA, POLE RÖÖVPÜÜKI! Kohus uurib, kes uputas Peipsi järve 300kilose kalsaagi

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay
01.04.2019
Viru maakohtu ette astusid neljapäeval kaks meest, keda süüdistatakse röövpüügis Peipsi järvel. Inspektorid leidsid kalastajate paadist küll vaid kümme ahvenat, ent kalda lähedale vette uputatud suhkrukottides oli lausa 300 kilo värskeid kalu ning üle 2000 meetri nakkevõrke.
 
2016. aasta novembri lõpul märkasid kalastusinspektorid Peipsil kahtlast mootorpaati, mis aeg-ajalt peatus ja siis jälle vaikselt edasi sõitis. Kohtus tunnistusi andnud kalastusinspektori sõnul märkasid inspektorid paati umbes viie kilomeetri kaugusel kaldast.
 
Kuna sel ajal ei tohtinud nakkevõrkudega kalastada kaldast kaugemal kui kilomeeter, tundus inspektoritele kahtlane, et pelgalt õngitsemiseks on sõidetud viie kilomeetri kaugusele.
 
Refereeritud loo täistekst Õhtulehes.
 
 
5h
image

17.04.2019 06:19
0
0
Pepsi põhiproobleemiks on LUBATUD SEADULIK RÖÖVKALATUS KALURITEL PEA AASTARINGSELT IGAUGU VÕRKUDEGA,RAHAAHNUS ON NEIL VÄGA ULMELINE-KÕIK SAAK ANTAKSE KA KOPIKATE EEST KILO KOHTA ÄRA.SALAVÕRKUDEGA LISAKILOSID TAGA AETAKSE,TEGELEVAD SELLEGA ENAMUS KALUREID.KÕIK NENDE SKEEMID SALAVÕRKUDEGA MAJANDAMISEKS JA MUSTALT KALA REALISEERIMISEKS TEADA.KALADEL EI LASTA SUUREKS KASVADA.KÕIKE SEDA TEAB KA KESKKONNAAMET...!!!!!?????.ALAMÕÕDULIST KOHA TURUSTATAKSE MUSTALT TONNIDES PÄEVAS,SIIS VINGUVAD ET KALA VÄHE-AJUKÄÄBIKUD SELLISED.SIIS ON KALURITELE TEHTUD VEEL VAHVA SEADUS RÖÖVKALASTUEKS,ASJA NIMI ON-- KAASPÖÖK,SELLE SILDI ALL SAAVAD SIIS IGASUGU KALU TURUSTADA.KALURITE TEGEVUS TULEKS MIN.3 ,AATAKS PEATADA.AEG ON SEE TSIRKUS JA IGASUGUNE VÕRGUVÄRK PEPSIL TÄIESTI ÄRA KEELATA.SELLIED JÄRVED ON MUJAL MAAILMAS HOBIKALASTAJATE MAJANDADA JA KALA OLEKS JÄRVES NAGU MESILASI TARUS.JA AHVENA ALAMÕÕT TULEB 20CM.KEHTESTADA.info.TEL.5828 4315.
5h
image

17.04.2019 06:51
0
0
UNUSTAIN,TEEN TÄNA FIRMA- METSATÖÖD AS,VÕTAN NÄITEKS MÕNELE 10H.LANGILE RAIELOA  RIIGIMETSAS.LANGI OSTAN KOHTA KUS KÕRVAL VÄHEMALT 5-10H.NII 30A.KASKE,TÕMBAN SIIS MÕLEMAD LANGID PUHTAKS PUUDEST.MAKSAN RIIGILE MAKSUD MÕLEMA LANGI PEALT SAADUD RAHADELT ÄRA JA KOGU LUGU.KUI MÕNI AMETNIK TULEB PÄRIMA KÕRVAL OLNUD NOORE KASEMETSA MAHAVÕTMIE KOHTA,SIIS VASTAN TALLE- SEE OLI- kaasraie-,KASED TAKISTASID JUURDEPÄÄSU MINU 10H.METSALE.  LISAINFO.58 28 43 15
Palun oota