Otsi

​Hajameelne kalamees pääses napilt krokodillide käest

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay
23.04.2019
Austraalia kalamees sattus suurel reedel üliohtlikku olukorda, kui tema paat keset veekogu ootamatult põhja läks. Oma elu päästmiseks pidi mees ujuma 60 meetrit vees, mis kubises krokodillidest.  
 
30-aastane Ned Schaffer lasi suurel reedel kella kahe paiku päeval oma metallpaadi Darwini linnas Buffalo Creeki ning sõudis kala püüdma. Vaid mõni hetk hiljem hakkas paat veega täituma ja põhja poole vajuma.
 
Mehe sõnul jõudis talle kohale, et ta oli unustanud sulgeda paadi veeäravoolu korgid. „Mind tõmbas jõe teise kalda poole ning teised istusid eemal paadisillal ja vaatasid,“ meenutas Schaffer. „Mul tõmbas tagasi ujudes junni päris jahedaks. Kõik teavad, et seal on palju krokodille ja ma tundsin üht suurt kala enda alt möödumas.“
 
Mehe kaks sõpra ootasid, et ta paadi ümber pööraks ja nad saaksid koos kala püüdma minna. Nii olid nad omajagu šokeeritud, kui nägid Schafferit enda kalda poole tagasi ujumas. Õnneks suutis ta 60-meetrise vahemaa läbida ilma krokodillirünnaku ohvriks sattumata. Sõbrad nentisid, et nad ei saanud semu aitamiseks mitte midagi teha ning on väga õnnelikud, et too eluga kaldale pääses.

Allikas: Daily Mail.
 
 
Palun oota