Otsi

Linask

1
2
3
4
5
14.08.2017 09:34
3
4
Linaski teemas on mul bänn maha võetud. Mida ma sellega nüüd pihta hakkan. 
14.08.2017 09:38
2
5
hobikala- A Sa mine liinusid ziiz püüdma ja anna teada kuda läx ,Sir.!enlightened
17.08.2017 13:23
0
1
Ahoi linaskikunnid. Andke nõu. Teema nimelt selles, et ei suuda mina välja mõelda, mis oleks neile linaskitele sobiv suutäis oma kodu juures asuvas järves. Tean, et linaskit sees megalt, paar aastat tagasi õnnestus isegi kärbsetõugu-maisikombo peale neid omajagu ka välja meelitada, a sel aastal nullitanud kogu aeg. Vesi on selline tume, rabast voolab seda juurde ja ilmselt igasugu söögipoolist on hulgim . Katsetanud olen püüda : Sõnnikuussiga, kodujuustuga, maisiga, ööussiga, kuivatatud pelletiga , kärbsetõugu-maisiseguga. No ei söö, tee või tina. Peibutussööt ta alla vist ikka toob, hommikul vara mullitamist ikka on, kuid mitte palju . Selles veekogus suht tagasihoidlikult mullitab . Peibutussööt ei saa kah vale olla, kuna kui paar aastat tagasi neid sealt sain, siis ümberasustamise eesmärgil neid elus ja vees oli hiljem välja pasandatud minu peibutussööda komponente . Miks olen üldse kindel, et linaskit selles lombis on? Püügikoormus on olematu, ja näinud neid palju . Püütud isendid on olnud kah kõik üle kilo .
17.08.2017 13:35
2
2
Proovi WD'd.
17.08.2017 14:06
1
6
Proovi korra võrguga, pärast lase kalad tagasi, äkki polegi kala, kui võrku ka ei tule
Ise ei oska nõu kahjuks anda, oma linaskid ka poolkobad olnud. Paljud räägivad et loll kala, aga minu meelest täiesti ettearvamatu, latika püük on palju lihtsam.
1
2
3
4
5
Palun oota