Otsi

kurjad maaomanikud

1
2
3
4
5
6
7
8
18.12.2017 08:07
5
11
Päästeteenistuse ja virmalistepildistajast fotohuvilise ühte patta panek on loll demagoogia.
 Alarmsõidukid ei pea eramaal asuval teel sõitmiseks operatiivolukorras luba taotlema.
 Ma ei taha sugugi öelda, et mereäärsed maaomanikud on kõik tupsununnud ja oma õigustest üle ei astu või neid kurjasti ei kasuta, aga endal peab ka mõistust peas olema ja võiks inimeseks jääda, mitte joriseda oma õigusest kellelegi südaöösel helistada või hoopis niisama kellegi krundil ringi talluda. Mereäärne kallasrada on nagunii sinu päralt. Lepi enne kokku (igaks juhuks kas või mitme inimesega) või mine sellele üldse kuskilt mujalt.
 Selleks, et suvaline tüüp võiks suvalisel ajal kellegi hoovi peal virmalisi pildistada, peaks valitsema mingi muu riigikord. Punaste suureks rõõmuks oleme vist paraku sinnapoole teel.
 See on siin nii palju kordi jahutud teema, et pole mõtet mingeid riigiteataja linke ka siia toppida. Kel oidu peas, saab seda ise netist ka lugeda.
Kel nii palju pole, et leida ja loetust aru saada, jõurab edasi ja nõuab omale õigust öösel kellelegi helistada, kellegi õuel tammuda, lõket teha, peremehe õlled ära juua ja võib- olla peretütart ka pruukida
18.12.2017 11:33
0
5
Meie rahvuskangelane Kalewipoeg tegi keik need tembud soomemaal ära ju.Egas me kehvemad olla saa.
20.12.2017 17:05
3
5
Vana  piirivalvurite jalgrada ei tohiks kellegi õu olla.
viimsi idakaldal oli see  normaalselt läbitav.  Läänekaldal   piirivalve rajal liikudes oli   emase koera lõhn  tervisele vägagi kasulik asi....

 
1
2
3
4
5
6
7
8
Palun oota