Otsi

Salaca 2014?

11.03.2014 18:07
Kas sel aastal võistus toimub?Ja kas lubade asjus on mingeid muutusi seal?
11.03.2014 20:47
0
Olen tahtnud juba aastaid sinna jõele kalastama minna, niiet, kui keegi miskit orgunnib ja pundis ruumi, siis oleksin käsi!
11.03.2014 21:10
0
Kui võstlused on või lubasid lihtsalt saab,siis plaan minna.Aga siin eelmise aastate teemadest läbi käinud,et loa saamisega hirmus .uss.
11.03.2014 22:45
0
Lubasid saab siit osta,ainult et tsoonid tuleb endaale selgeks teha.
https://www.epakalpojumi.lv/Services/LOMS/Lake.aspx?id=13121
11.03.2014 22:49
0
Ja võistlused 5 aprill,nii et võiks minna.Järgmiseks nädalaks lubab jääaega ,aga peale sea võiks ühe luureka enne võistlust teha.
12.03.2014 08:30
0
Terr mehed.
See aasta jääd vähe olnud ja jõgi varakult lahti. Seega load juba läti "isad" ja prominendid tõenäoliselt ära kasutanud. Võistluste jaoks hoitakse kindlalat kogust ja sp. ka sinna loetud arv osavõtjaid aint.
Kui ise tahate sebida-minna siis uurige kindlasti et taimeni loa saaksite osta. Sionna müüakse ka lepiskalapüügiluba, sellega spinnatada ei tohi.
Edu!
12.03.2014 13:20
0
Krt maksta saab ainult Läti panga linkide kaudu.Kas siin foorumis keegi tunneb mõnda lätlast?
13.03.2014 19:26
0
Sa pendoliino said tarkust juurde, on taimeni lube saada?
13.03.2014 20:33
0
Loa saaks osta küll ,kui vaid Läti pangaarve oleks.Helistan neile homme ja küsin nõu,kui õnnestub kuidagi maksta siis järgmine reede-laup tahaks juba kohal olla.
Kas keegi tunneb Eduard Terast?Maestro on igal aastal võistlustel kohal olnud,võiks temalt nõu küsida lubade ja võistluse asjus.
13.03.2014 20:37
0
Pole edilt miskit lubade kohta küsida, mina lubadega alati tegelenud.
Samuti ei aja jama ege häma, sinna lihtsalt lube ei jagu, eriti neil aastatel kui tali kehvake ja jääd vähe aega.
Aga uurida-sebida tasub ikka, seega edu!
13.03.2014 20:57
0
No homme kuuleb,mis sealt vastatakse.Kui lubasid on ja osta saab,kas on soovijaid.Minuga saab Lätti ja tagasi Tallinnasse.Võistlused vist ainult meeskondlikud,4 matsi võistkonnas?
13.03.2014 21:41
0
Jep, 4 molu mansas ja mulle eraldatud ka ainult 4 pääset.
13.03.2014 22:07
0
Individual rassi forellipüük esiteks merikurat Eestist Edurd Teras 4,2 kilo ja 79 sentimeetrit pikk forell, teise ja kolmanda koha meeskonnad jagatud sõbralik Salackrasti I Ziedonis Agent Smith ja Gaujmalas punkri meeskonna liige Andrew Jasinskis koos 3,7-kg ja 74 sentimeetrit pikk rolli. 

Google translate eelmise aasta võistlusest.
13.03.2014 22:17
0
Eh, oh seda netitõlget

Arusaadav oleks nii, et eelmine aasta sai Edi suurima merika. Siis on veel lõhe saajad ja pingerida ja suurima lõhe saaja on ka tavaliselt võistluse võitja. Siis tuleb veel meeskondilik pingerida jne.
14.03.2014 12:25
0
Lubasid on,saab osta kohapealt 6-10 igal hommikul.Kala pidi ka jões olema,loa müüja mees on juba paar tk saanud.
14.03.2014 18:19
0
Mina oleks käsi, kulusi olen nõus ka jagama..
Mis päeval plaan minna, ilmselt hommikul sinna ja õhtul koju jh? Mulle tegelt nv sobiks..
14.03.2014 19:34
0
Kust kandist ise Tiit,kas see variant sobiks, et minna reedel kui sul tegemised tehtud.Laupäeval piitsutaks kogu päeva ja õhtul koju.
14.03.2014 21:17
0
Elan Sakus. Mulle sobiks tegelt, kui ikka nt laup varavalges läheks..
15.03.2014 00:39
0
Kui vaba koht üle jääb siis võin selle täita.Ise 1. Norrast tagasi,seega,kui mehi puudu,olen augu täiteks käsi.
15.03.2014 07:33
0
Sama siin...
15.03.2014 10:14
0
Tundub, et paras punt koos juba..
Hr Jurakas, kes selle jõe hingeelu hästi tunneb, võiks pajatada nats natukene täpsematest püügikohtadest ja landudest, ning ajast, et kas aeg on ikka praegu lubav..

Mingis vanas "kalastajas" vist põgusalt peatuti sellel jõel...
15.03.2014 10:39
0
Ah et siuke plaan?
15.03.2014 10:40
0
Maja kus lube saab, sealtsamast mere poole paar kilti väga hea püügimaa ja ülesvoolu a la 15km ka

Seega sitaks püügimaad, ehk pole nagu Narvas ,et püügimaa ca kilomeeter aint.
Kala olemas kogu üle jõe, seega migagi konkreetset soovitada ei saa. Sedaenam osad kohad ja juurdepääs selline, et sinna kohale saada seletuse põhjal võimatu.
Alustuseks soovitan maja juurest alla ja ülesvoolu püüda. ja kas praegu on õige aeg, eitea kuna suhtlema hakkan lätakatega alles nädala-kahe pärast.
Niiet keeruline jõgi ja korra paariga te seal miskit selgeks ei saa, kuna püügimaa paarkend km. pikk.
Seega julget pealehakku, eimuud
16.03.2014 10:05
1
Mina stardin reedel umbes poole päeva aeg Tallinnast,tulen ise helsingist ja ei saa seepärast väga vara hommikul startida.Tagasi tulen kas laupäeval või pühapäeval,sõltub ilmast ja viitsimisest.Ööbin Kapteinu Ostas mökis.Mökis 3 magamiskohta,nii et 2 meest saaks soovi korral ka ööbida.
Tel.nr kust lubade kohta infot saab on +37128628402
Lubasid saab osta Salacgriva turismikeskusest,(Rigas iela 10,Salacgriva)igal hommikul 6-10
16.03.2014 12:39
0
Olgu, kas laup varahommikul oleks minejaid ja õhtul tagasi? Ma ise roolida eriti ei viitsi, aga võin tulla nt Laagri maksika juurde, oma masina jätaks sinna ja sealt kambaga edasi..
16.03.2014 12:57
4
Ma tuleks ka aga eriti ei viitsi.Äkki sa tiit püüad mulle 1 kala ja valmistad söömiseks ette. Ega ma kindel ei ole ,et ma viitsin süüa aga eks ma pingutan.
22.03.2014 18:02
0
Sõitsin täna üle Salaca jõe 2 korda.Varahommikul ja pealelõunat.
Hull tonkatajate hord oli mõlemal pool silda.Telgid püsti ja grillid kärssasid.
Punast vist jõgi täis?
07.08.2018 21:03
1
Täna Salaca jõel täielik vaikus. Ei tonkamehi, ei lennuka ja spinninguga püüdjaid. Kenas parkimiskohas oli ainult Läti sinise numbri ja EST märgiga diplomaatilise korpuse masin. Järelikult Eesti diplomaadid Lätis püüavad ikka punast kala.
08.08.2018 09:40
0
Võib seal püüda?
27.12.2019 00:07
0
Tervist!
Tekkis plaan minna sõbraga salaca(salatsi) jõe äärde kala püüdma, aga tekkis ka kohe mitmeid küsimusi ning otsustasin, et proovin siit veidi abi saada. Mõlemad oleme juba mitmeid kohti sirvinud ja lugenud, aga kui üks koht kirjutab üht asja ja teine teist, siis mõtlesin, et uurin, kas keegi siit on käinud ka selle aastanumbri sees seal kalastamas.
Põhilised küsimused on, et mida seal parasjagu üldse püüda tohib(mõtlesime korra merika ja lõhe peale, aga ka jõeka peale) ning kust see püük siis toimuma peaks, kuna leidsime, et jõgi olevat jaotatud miskiteks sektsioonideks. Lisaks oleksin tänulik, kui osataks öelda, milliseid lube nende kalade püüdmiseks peame kohapealt otsima hakkama ja kustkohast neid võiks saada(olen leidnud variante, et turismi info keskus, maximad ja mingil lätlaste enda lehel oli kirjas, et miski majutusasutus müüb neid). Nii palju leidsin üles, et osade kalade püüdmiseks peaks vist piisama ühest loast, aga teiste jaoks(ilmselt siis merikas ja lõhe, kui neid praegu üldse püüda tohib) oleks vaja ka eraldi luba. Veel jäi veidi arusaamatuks infokild selle kohta, mida samuti ühel lätlaste enda lehel oli kirjas, et mingit kala kaalumist kalda ääres ei toimu vaid püügi lõppedes peab kala kuskile viima, kus mõõdetakse ja kaalutakse, on see tõesti nii? Viimaseks märkasin veel seda, et siin viimati postitatud lingil on välja toodud ka päeviti püüdmine (days 2-7 ja days 7), et kui on plaanitud minek pühapäevasele päevale, siis mida ja kustkohast tohib püüda.
Olen väga tänulik, kui keegi suudab eesti keeles mingi info edasi anda, kuidas peaks end ette valmistama ja mida peab kohapeal teadma, et saaks sinnapoole piiri jõudes aega raisku laskmata kohe kalale rutata.

Kõike paremat! 
27.12.2019 11:38
0
Vaata youtubes on videosi kus seal püütakse ja millega sealt saad ka kindlasti midagi
27.12.2019 23:02
0
Kanalil rõbalka ja ohoota oli ka serjaal bribaltiski lasos. 4 esimeses osas väga üksikasjalikult kõik lahti seletati. Vb on võimalik kuskilt järgi vaadata..  
28.12.2019 13:22
0
Salaca lubade värk oli see kevad muudetud, müüdi mingi teatud hulk lube aasta algul, lätlased ostsid muidugi kõik ära, võõrastel enam asja polnud, putkades enam ei müüdud. Eks pead uurima kuidas järgmine aasta on , kas on jälle mingeid üllatusi. Igal juhul sul peab olema Läti üldluba, mingi ca. 20 eur, see on aastaks ja siis vastava tsooni luba, kui see sel ajal on nõutud. Küsimus ongi, mis tsoonis tasuks mingil ajahetkel püüda ja kas ja kust selle tsooniloa saad.
Palun oota