Otsi

Spinningu MM 2018 Inglismaal

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
25.10.2018 09:41
10
18
Hai1 ma ei alustanud, eriti midagi ka halvasti ei ütelnud. Ära võta traagiliselt. Roosipõletik on rohkem karma haigus. Ma olin 5 aastat tagasi vähjaga haiglas ja ei tikkunud jee,jeesse. Ma ei saa üldse aru ajan segast juttu, sousti, jura ja seosetud möla. Kellegile halvasti ei ütle ütlen vaid ainult oma arvamuse. Ja tere, tere jälle tullakse mulle verbaalselt kallale. Pärast muidugi on mul teine jutt. Ma vaatan need kes minust aru ei saa aga ikka nähvavad, solvavad oleks nagu naised aga ei ole ka. Tõesti pole vaja selles rõõmsas teemas jaurata. Eesti võitis spinningugõistluste MM'i
ja  nüüd on maailmameister, tunneme rõõmu, ärge otsige selles teemas arveteklaarimist. Oleme rõõmsad ja maailmameistritele jõudu ja entusiasmi meid jälle rõõmustada.yes smiley
HA1
image
25.10.2018 10:01
0
7
hobikala, sa ei saanud jah aru,kellele mu postitus oli suunatud. Mulle oli vastukarva,mis tozz ütles, et ilma jurakata kalale.ee on friikide teemaleht? Või muutub,selliseks kuna juraka suguseid bännitakse.
25.10.2018 10:01
36
3
Ju mul siis kaasasündinud must südametunnistus, kuna roospõletikud hakkasid juba 18-selt, karma is the bitch. Muideks uus MM on juba veebruaris 2019 ja selle kohta oleks küll lugemisest huvitatud kuna LAV ja sealsed kalad on ikka juba eksootika.
25.10.2018 10:07
38
4
Kalale.ee on suure meediakontserni poolt omandatud selleks, et suurendada reklaami müüki. Minu arvates on see neil sellise poliitikaga läbi kukkunud.
25.10.2018 10:08
1
21
Kalale-s võiks ka täisanonüümse kommentaariumi avada. Nagu Delfis. Et 1 kommentaari kirjutad Atsi alt ja teise Juraka alt jne. Ja bännida ka ei saa. Roppused ja suvaline solv võiks 100 prossa lubatud olla. Kujutan ette, kuidas klikkide arv kasvaks. See vast ainus, mis paneks foorumi taas elama. Oleme ausad, kui paljud teist viitsiksid siit lugeda postitusi "täna Emajõelt 3 ahvenat ja 1 haug"? Igav ju. Kõikides teemades, kus mölaks ja kakluseks on läinud, käib elu. Ma kalateemadesse vaatan vast korra nädalas siin, MMi teemat olen lugenud iga päev 3-4 korda miinimum. Kas klikkide arv ei ütle lehe omanikele midagi?
25.10.2018 10:17
35
7
Pole vaja, siin antakse oma nime alt ka hagu ja omaniku põlv väriseb kohtuhagisid oodates. Samas kes ikka viitsib mingi tühise möla pärast kohtus jamada. Juraka austuseks tuleb öelda, et kunagi ta andis ühele tegelasele reaalselt vastu kärssa ja see oli tookord tõesti ainuõige tegu. Nii et actionit on saanud. Kas muda ka bännitud?
25.10.2018 11:10
11
19
Ma vabandan HA1, ei saanud tõesti aru mõttest. Siin on teisi ka taga igatsetud  nagu näiteks wuudised oma jüngritega. Üldiselt ei tasu siin saidil midagi imeks panna ega solvuda. KEIO ma ka ei loe neid teemasid, mind ei huvita kui keegi sai ahvena ja kaks parti. Ka galeerisse pole ma pilte pannud kuigi mul mõndagi huvitavat.  Siia on järgi jäänud piltlikult öeldes haige tiivaga linnud. Sellistega rõõmsat ringmängu ei mängi. Mis puutub klikkidesse paistab neid on piisavalt. Reglaami ju tuleb. Muda bännimist ma ei usu, ta tegelikult normaalne mees jee,jee seltskonnas.yes smiley
25.10.2018 11:58
0
9
tozz roosi vastu ainuke asi: Hirudo medicinalis
25.10.2018 12:32
14
15
Hobikala, sa ise ei ole haigetiivaga lind, kes siin a4 kaupa teksti paneb?
25.10.2018 12:48
11
19
Mu anonüümne sõber, ise küsid ise vastad. laugh
25.10.2018 20:35
1
20
Önnitlen MAAILMAMEISTREID!  angel  Eesti om MAAILMAKAARDIL  jälle  pisut! 
25.10.2018 21:28
2
24
Mulle hobikala postitused meeldivad. Loen kindlasti, erinevalt paljudest teistest...

Eks neid noori kargajaid ole igalpool. Kes seda kõike jaksaks lugeda?
26.10.2018 09:26
1
39
Kae õudu, ma lugesin kunagi esimesed toredad postitused ja eile vaatasin, et mingi lehekülgede viisi arutelu on käinud. Seega, pikendame

Ma ääri-veeri spordivaldkonna inimene, raha see toob, raha see viib (kalandus ja jahindus siiski ka). Kusagil ise maailmameistriks tulnud pole aga mõnel MMil, paaril erineval alal, on käidud. Lisaks otsesed kokkupuuted mõne alaga veel ning tuttavaid (ja meistreid) ka siit ja sealt. (sissejuhatus sai läbi)

Spordis pole vahet kas tegemist individuaalse alaga, meeskondliku alaga, mingi lambikonnade mõõduvõtuga või olümpia kõige kõvema konkurentsiga alaga - maailmameister on maailmameister! Kõik kes medali said, kõik on maailmameistrid. Kõik võivad ennast nii ka kutsuda, valmistada selle viitega lante või mida iganes.

Vaidlus käib hoopis teemadel, kelle tiitel on olulisem. See juba iseküsimus... vahepeal tõusevad lasteklassi maailmameistrid ka väga ära. Nagu nad oleks kõige kõvemad kogu maaimas. Siis on mingid kiikingud, indiakad, kalapüüdjad... hmmm.. saate aru? Kui te lähete mõnele jalgrattaspordi meistrile rääkima, et kalapüügis on paatkond kõvem, ei, meeskond, ei, jurakas... ammm..... mida iganes. St, et iga tiitlit (no, on tiitlid mille puhul ei ole kellelgi mitte mingit kobinat kusagilt võtta) annab väga maha teha ja samas ka üles upitada, loeb see, et keegi on sellel alal ja sellel ajal teistest parem ning on maailmameister. Karta on, et kalapüügil oli terve hunnik rahvast kes seda tiitlit tahtsid, selleks tööd tegid ning lõpuks taha poole jäid. Meie meeskond oli tugev ning tegi ära. Kui võistlustel jagatakse tiitel kahes kategoorias, siis, nagu juba eelnevalt mainiti, on maailmameistrid eestlased ja tsehhid ning nad kõik võivad ennast nii kutsuda.

Loodetavasti tuleb kunagi aeg, kus kogu kupatus kotti pannakse, selliselt, et kõik olulised konkurendid ja tipud kohal, seni on meil olemas ülikõva tulemus ning mehed keda maailmameistriks kutsuda.. sh varumehi jt taustajõudusid. Palju õnne!

26.10.2018 09:57
5
25
Gefeen olen sinuga ühel meelel, väga arukas jutt. Mulle meeldis idee,  et maailmameistrid võiksid oma tiitlit kasutada. Võistlustel käimine on kallis lõbu, eriti veel maakera kuklapoolele. Huvitav oleks lugeda kuidas võistlusteks valmistuti, millist tüüpi landid sellel võistlusel ennast õigustasid. Vast mõni kasulik nipp kalameestele ja üldse võistlustest. Ma usun sellest annaks huvitavalt kirjutada võrrelda ka mõne teise aasta MM'iga. Näiteks raamatu näol. Maailmameistri tiitel suur asi, see on fakt, nii on.

26.10.2018 22:04
0
14
Rene' Eespere võttis asja kokku ( tõsi küll teises narratiivis)
kui inimene ennast nii tohutult armastab lõpeb see katastroofiga.

27.10.2018 14:31
27
2
27.10.2018 14:34
29
1
Väga vägev värk ja igasugused püügiviisid esindatud.
27.10.2018 15:00
30
0
Misasi on coarse fishing?
27.10.2018 15:11
29
1
Õngepüük?
27.10.2018 15:25
6
39
Bereta ma ei tea kas jurakas muidu ka selline on aga kalapüüdmise asjus on tal endast väga hea arvamus lausa fetish. Kõik teavad seda ja väga rumal on seda ära kasutada nagu mõned alaväärsus kompleksi põdejaid teevad. Ma võtsin aega ja lugesin algusest peale seda teemat. Kohe algas provatseerimine isegi noksidega. Need vennikesed ise ei julge üle paari väikse lause midagi kirjutada ja nad ei oskagi. Nad on ühe nimetaja all ja ma ei taha vastikusest seda nimetajat suhugi võtta. Neid ei saa ka korrale kutsuda kuna nad midagi sellist ei ütle. Ma arvan nende tõttu ongi muutunud jee, jee igavaks. Pärast ei tea nad midagi, et ise provotseerisid selle jauramise. Leidsin häid ütlemisi juraka kohta ka maailmameistrilt ja leidsin midagi ka juraka postitusest kus ta  mitte ei kelgi.
 Olen sõnatu 

Tegelt kõik vist nii, ka konkurendid. 
Rääkisin Lätakate ja Leedukatega, nemad ka imestasid, et nii juhtus. 
Kuna keegi täpsemalt ei räägi toimunust, siis kriban kiirelt ise. Kohal vist seekord tuumikust polnud Venkud ja Kazastan, venkusi ei lubanud poliitikud (vatsulle poliitika rsk)  
Lätakad ja Leedukad ei olnud rahul korraldusega, arvasid, et kehveim kus käinud- paate polnud ollagi, ankruköis ainult 10m jne.  
Aganoh see kaotusvalu, eimuud. Samas tõdesid, et Baltikumi pidu pm. 
Meie Meestelt superesitus ja mina ka rahul ja kiidan omasi! 
Palju Õnne Mehed!  See oli copipaste juraka postitusest. 
Kõik oleks võinud teisiti minna, teema kus kõik võiksid rõõmustada ja rõõmustasidki ajasid need pasased vasikad terve karja kiinijooksma ja ilusa teema tuksi. Vat see on seesama nagu mudakogrekallal ilkumine. Vaja oleks natukegi arusaamist ja teise halvem majanduslik seis või kellegi kiiks jäetakse nokkimatta kui tahetakse olla ühine pere. Siis läheks foorum ka lõbusamaks, tuleksid uued liikmed. Nüüdsel juhul ei taheta tulla siia äpudele nokkida.

27.10.2018 16:29
26
7
Kas sa seda ka lugesid, kuidas Jurakas ütles, et Eesti ei ole maailmameister? Kui sul veel midagi "ebaolulist" kahe silma vahele jäi, siis võin veel täpsustada.
27.10.2018 18:07
9
27
Ma sel teemal viimast korda vastan. Tozz mulle ei jäänud midagi kahe silma vahele vaid sain veel kinnitust su piiratud mõistusest. Kas sa ka said aru mu postituse mõttest? Nokkisite jurakat väga hella kohta (tögasite tema kalapüüdmis oskusi) kui härg vihale ajada ei vaata härg enam ette kuhu ta sarvedega puksib. Kahjuks asi toimub jee,jees ja mitte karjamaal, siin oli teil julgust nagu alati ja torkisite ikka edasi võttes kampa oma anonüümsed tigedikud. Peaks süda rahul olema saite seda mida tahtsite. Ma ei õigusta jurakat, mees peaks ennast kontrollima. Ise sa küsisid, ma võin sulle ka diagnoosi panna. Minu arust kui keegi ütleb maailmamestrile, et ta ei ole maailmameister on tühi ütlemine, see ei koti kedagi ja pole tõsiseltvõetav. Tozz sinule on jurakas suur autoriteet ja tema ütlemine läheb väga korda. Minule jättis väga halva mulje juraka ood endale, kus ta enda tõstis väga kõrgele, sellega solvas väga oma paarilist. Seda luges ta omast märkmikust mis ise oli kirjutanud. Selline käitumine ei ole mehele kohane. Oleks ju võimalus oma jura ära kustutada aga seda ta ei teinud. Nüüd näed kui erinevad me oleme.
27.10.2018 18:31
27
7
Muidugi nokiti, kui ise ikka ja jälle õli tulle valad ja järgi ei jäta, siis antakse vastu, algul proovitakse selgitada ja pärast hakatakse juba nalja viskama. Ma võin piiratud mõistusega olla, aga see pole ju mingi koolikiusamine. Siin küll kedagi süüdistada pole. Ma näen isegi, kui palju on kalameeste hulgas nn. ärategemist ja kadedust, mis on täiesti mõttetu ja mulle arusaamatu. Aga see mis siin toimus oli täiesti jabur.
27.10.2018 18:41
26
5
Lisaks pole mul siin ei kampa anonüümsete tigedikega, ühtegi klooni ega nõuandjat. Sitt ei muutu saiaks, kui midagi ütlemata jätad.
27.10.2018 18:43
0
5
No ikkagi, juraka viimased küssid, mis võistkondadele hümni mängiti ja mis puhul, miks medalikoplektid erineva suurusega... miks on maailmameistril klouni pildiga särk, aga solvamine ei meeldi...küsida ikka võib. 
27.10.2018 19:37
4
12
Kaua see liberaalses vabaduses nuss siin kestab, mida vaja siin koguaeg kustutada ja pännida, kogu temaatika on igas teemas ilma kirssideta.
27.10.2018 21:19
29
0
The opening ceremony and the presentation of the teams shall take place two days
before the first leg at 6:00 p.m.. Said ceremony shall not last longer than 2 hours, and
shall not end later than 08:00 p.m..
The top 3 teams and the top 3 “pairs” shall officially receive a GOLD, a SILVER and a
BRONZE medal respectively. In conformity with international standards, during the prize
awarding procedures, the national anthem of the winner (team or “pair”) shall be played,
and the national flags of the top three “pairs”/teams shall be raised. The medals shall be
paid for by F.I.P.S.e.d. and shall be handed over by F.I.P.S.e.d.’s designated
representative.
A certificate stating the results obtained shall be delivered to all the three first
ranked Nations official members, who shall be present at the prize giving
ceremony, as well as to the five first ranked “pairs”.
Any other reward shall be equally awarded to all participating Nations. All participating
Nations shall provide their flags and the recordings of their national anthems.
During the ceremony for the announcement of the official results, the winning Nation may
be represented on the podium by up to 8 persons, who shall be handed out the medals
while playing their national anthem
27.10.2018 22:57
1
2
Milleks seda nüüd vaja oli. Uuesti minnakse püüdma või.
27.10.2018 23:12
26
2
Jah, veebruaris
27.10.2018 23:15
0
3
Soovin kogu südamest edu.
28.10.2018 12:35
0
11
Kas tozz oli ka võistlustel meeskonnas? 
28.10.2018 16:53
24
2
Ei ma olen lihtsalt maailmameistrite hea tuttav ja kiibitsen niisama. Viimane komm oli selgitamaks kelle hümni mängitakse, copysin selle netist, võistluste reeglitest, samas ei selgita see midagi. Niipalju kui mina aru saan, võib mängida nii võitja riigi, kui ka paakonna võitja oma. Uue aasta võistlus on hoopis huvitavam.
28.10.2018 16:56
0
2
Milleks sellised küsimused. Näiteks feissbuuk ja äriregister näitavad kohe, et oli meeskonnas. Muidugi mitte paadis, st võistlustel, aga oli. No oli ju.
28.10.2018 16:59
0
2
ma viiamast tozz'i vastust ei näinud, muidu poleks kirjutanud.
28.10.2018 17:02
22
2
Sedamoodi võib öelda küll, loomulikult toetan sõpru, aga maailmameister ma ju pole, seega ka mitte võistkonnas.
28.10.2018 18:33
0
5
Avaliku foorumi võlud ja valud, kus kõik saavad sekkuda arutellu.
Suurepärane näide, siin teemas toimuvast.
Vähem iseenda tähtsuse paisutamist, kallid kaasmaalased

Kedagi ei koti. Päriselt ka.
Või on keegi?
28.10.2018 18:45
3
6
Ullud filosoofid siin, kus on vein ja kitarr.
19.11.2018 12:27
2
10

Kuidagi vajus ära jah see teema
19.11.2018 15:14
3
11
See on huvitav küsimus. On olemas kirveviskajate föderatsioon. Peipsi vald andis oma kirveviskajatele ruumid ja 3000€ inventari ostmiseks. Jahilaskmise kuulub spordi hulka, lastakse taldrikuid. Ulukilaskmis võistlusi vist naturaalselt pole. Mäletan kunagi peeti spinninguga heitmise võistlusi kuival maal. Saapapildujad, kiviskajad jne. Kõik nad võistlevad. Kas on ainult sponsorite toel või riik ka panustab kui tullakse maailmameistriks, ei tea aga üks on kindel ise peab ka mees olema. Või jumal hoidku kirveviskaja naise mees.  smiley
19.11.2018 15:32
2
14
  Rumal pole see kes küsib vaid selle lõbu kinnimaksja. Olgu tegu saapaviskamise või sääsetapu ja naiste võistukandmisega.Pildile saamise kulu olgu osaliste kanda...aga igati kiiduväärt tulemus.
19.11.2018 20:11
0
21
Jurakal ikka bänn? Laske tagasi, ta tõmbaks teema jälle mõnusalt käima.
20.11.2018 20:18
1
10
hobikala, see "kuival maal spiningu viskamine" ehk casting, kus võisteldakse nii spinningu kui lendõngega täpsusele ja kaugusele, on täiesti olemas ja ametlik spordiala. Tunnustatud SportAccordi, ROK ja Eesti Spordiregistri poolt. Eestlased on võitnud aastail 2014-2018 kaheksa maailmameistritiitlit. 2018 tulid maailmameistriteks Ranel Kõmmits ja Dmitri Borovkov, Dimal lisaks kolm hõbedat. Põhjamaade meistrivõistlustel võideti tänavu kuus meistritiitlit, neist Birgit Hansson naiste arvestuses lendõnge kaugusheites, lisaks kamaluga hõbedat ja pronksi. Ala on olnud esindatud Eesti Spordi aastaraamatus ja saab seda olema ka käesolevat aastat hõlmavas köites. Võrdlus jahi- või vibulaskmisega on igati kohane. Spinningupüügi SportAccordi ja ROK poolse ametliku tunnustamise teel on peamiseks takistuseks kontakt eluskaladega. Väga sportlik on see ala küll. Kalad saavad vähem viga kui näiteks metsloomad autorallis. 
21.11.2018 09:26
4
3
Vertuska, Jurakal ligipääs ammu taastatud.
21.11.2018 10:43
2
3
Allani tänan sisuka vastuse eest. Ma arvan inimene kui tal natuke mõistust on ei tiku kohe postitama, inimestel on tunded. Duraccelli jänes võib kohe jooksma hakata aga ei pruugi kui on piisavalt haiget saanud. Teema käima tõmbamine käib ikka kellegi arvel, see mis oli on olnud. Praegune teema kas riik toetab meie röövkalapüügi maailmameistreid on ise küsimus, mida võib arutada. Siin on mida arutada ja kui leidub keegi kes soovib välja paista on alati teretulnud. yes smiley
21.11.2018 11:08
0
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9