Otsi

Kummipaadi registreerimine

29.04.2020 10:53
PVC paat 3,8 metrat.Tuleb välja ,et selle regamine paras ooper.Pärnu maanteeamet ütles,et alata tuleb Veeteedeametist. Seal nõutakse sellele kummikale muu värgi sees veel pöördtuld,mis peab inimesest kõrgemal asuma. Noo ma ei saa aru,kas tuleb see pardasse kruvida-kummipaadile... . Eriti kaugele siis ju ei sõida. Kas kellegil veel sellist regamisejama olnud?
29.04.2020 10:56
0
Paadil hetkel elektrimootor. Aga 2,3 bensukas on ka.
29.04.2020 11:07
0
Paadiga vaja sõita Pärnu jõel,mis on laevatatav alamjooksul.

29.04.2020 11:34
0
Oli endalgi jama 3,8 pvc arvelevõtmise ha Pärnus. Lõpuks lõin käega ja võtsin arvele Viljandis.
29.04.2020 11:35
1
Tartus polnud mingit jama. Ostu paberid ja paat kaasa ARK i, tehti birkast pilt ja kogu lugu. 

29.04.2020 11:55
2
Tuleb välja,et Pärnu on siis nn. riik riigis-omad seadused... .
29.04.2020 12:03
1
Selle veeteede asjapulgaga oleks võinud ju dialoogi natuke pidada. Ametnikuhärra (A), Kytikala(K) - Miks mul see ringtuli peab kummipaadil olema, mul puudub õigus oma väikelaevaga sõita pimedal ajal ja valgel ajal pole teda vaja A-jah, aga te võite kogematta pimeda peale jääda K- selle jaoks on mul alati kaasas taskulamp, mis asendab ideaalselt ringtuld jne 
29.04.2020 12:33
1
Saue ARK-is samuti probleemideta. Ostupaberitega kohale ja kogu lugu.
Aga vbl on probleemiks paadi päritolu (puuduv tüübikinnitus)? Kui on CE märgis olemas, sii ei tohiks probleeme olla. VTA ülevaatus ei ole vajalik, kui paberid korras.
https://www.mnt.ee/et/soiduk/registreerimine/soiduki-registreerimine/veesoiduki-registreerimine-ja-registriandmete
29.04.2020 12:57
4
Mine kohe Tallinnasse, Mustamäe Arki.
Pärnu omad ei tahtnud mul Jenhalit 3m arvele võtta, kuna "paberid puudu". Olemas oli nii vastavus deklaratsioon kui ostu-müügi leping. Nemad tahtsid aga tollipabereid lisaks (kuna paat Hiinast). Ilmselgelt ei saa sa Eestis paati poes müüa, kui see pole tollist läbi tulnud ja sealsed paberid korras pole. Ostjal pole ju tolli pabereid ja vaevalt keegi firma sulle oma paberid kaasa annab. Läksin tuimalt Tallinnasse, ei küsitud mitte midagi ja võeti ilusti arvele. Ehk siis Pärnu omadele meeldibki mingit jama ajada, seda on paljud öelnud.
29.04.2020 15:34
2
Pärnu ei tasu minna jah,omal sarnased probleemid olid
29.04.2020 19:48
0
Tallinnas 4m paadiga ei mingit probleemi. Kui uus, siis dokid kaasa ja arki. Lasevad lahti kerida, et ahtris leida paadi silt markeeringuga, võrdlevad ostudokiga, teevad paar pilti ja kõik. ala 10 min lugu, kui välja jätta järjekorras passimine.
29.04.2020 19:59
0
Pärnus olen Bush-i 3.3m ilma igasuguste probleemideta arvele võtnud. Näitasin paadi auto pagasnikus ette. Vaadati numbrid paadilt ja 15min oli arvel.
29.04.2020 20:22
2
to sepaonu,sai nüüd ostetud see ringtuli. Ehk nüüd ametnikuhärrale meeldib,homme saab teada.Pealamp või taskulamp ju alati kaasas,kui plaan pimedapeale jääda. Aga,noh,taskulambiga saab ju ka alati vilgutada .Meie presidendile.
29.04.2020 20:32
1
No ega see ringtuli paha pole, saab ahtripeeglisse mingi väikse klambri kompunnida ja miski tokiga ta püsti panna ja pole vaja midagi vilgutada ega kätt üleval hoida. Taskulamp ajab kah asja ära. Tegelikult üsna tavaline, et minnakse peale või tullakse maha hämaras, vahet pole, kas sa ise näed või ei näe aga teistele võiks nähtav olla. Soomes ma kaks korda näinud, kuidas kohalik taat sõidab kuulmise järgi ja politsei loeb talle loengu, annab oma taskulambi taadile ja see muutubki nähtavaks. Peale töristavate taatide on selliseid kohalikke ka, kellel taga hobuseid piisavalt, et kiirust arendada ja siis juhtuvad asjad väga kiiresti, sellega peab kah arvestama, et mõnel võibolla lauluõli kah sees.
29.04.2020 20:58
0
Eks me,jah,nii teemegi hetkel selle ringtulega.Nüüd see olemas ja kinnitused ka ahtripeegli külge. Aga,noh,see segav post tillukesel kummaril kalapüügil on häiriv. Eks jääb vajadusel kelegile teisele,kel vaja regada.
30.04.2020 20:09
0
Veeteede Ametiga nüüd siis korras,jääb veel Maanteeamet.
Palun oota