Otsi

Püüa ja vabasta??

1
2
3
4
06.03.2011 12:32
6
3
Aru ei saa inimestest, kes suruvad teistele oma veendumusi peale.
No türa, kui tahad, siis topi kõik kotti, mis lubatud mõõdus, aga ära tee maha mehi, kes suure ja ilusa kala tagasi lasevad.
Ise 80% oma saagist CR-in.

Jahiga kalapüügi võrdlejad on muidugi täiesti omaette klass....
06.03.2011 12:38
0
2
.... jutt jäi tegelikult pooleli.
Täpselt sama tahtsin ka öelda nende CR-i tegijate kohta, kes vigisevad sellle kallal, et kala kotti pannakse.
Kui kala on mõõdus ning pole keeluaega ega keelukoht, siis pane teda kotti palju tahad. Soovitus oleks muidugi mõistuse piires seda teha.
06.03.2011 12:39
2
0
ok, esimene kommentaar oli rodo vastu liiga otsekohene, ei tea ju äkki tal mingid vaimesd probleemid et siin foorumis aint iga asja peale uriseb..........et mis ma neist siis solgutan ...no ikkagi defineeriks siis sulle rodo ära mis tähendab püügir66m .......ma ütleks et see on jahiinstinkt ja adrenaliini laks, samuti omade oskuste töestamine, veekogu uurimine, kalade käitumine ....see köik on väga huvitav... samuti üritan igal aastal usinalt suuremat isendit kätte saada...kala ise söön väga harva. nagu ka eelmises kommentaaris mainisin siis annan vahest vanematele..kui neil kaa millalgi siibrisse viskab latika järamisest ...siis läheb köik tagasi ..linaskid samuti..nendega ei oska mul keegi midagi peale hakata .....ja sel loomal ju nii lühike eluiga kaa ...las tuhnib mudas röömsalt edasi.....
06.03.2011 14:32
0
2
Mis tühja tülitsete?Kui tahate laske oma saak tagasi või pange kotti.
Ega keegi teist pole täiuslik.Mul pole C&R meeste vastu midagi,kui tahate laske kogu oma saak tagasi.Ise teen ka tihti nii.Aga mulle ei meeldi need,kes peavad ennast seepärast teistest paremateks ja proovivad oma vaateid teistele vägisi peale sundida.Nagu mingid usufanaatikud.Ning on üks asi millest ma nende puhul veel aru ei saa.Kui lastakse enamus kalu nagunii vette tagasi ja õpetatakse teisi,siis mille kuradi pärast teist enamus ikka siiamaani kidaga konkse kasutab?Kõige lihtsam asi oleks ju kidad enne kalale minekut konksudelt ära murda,kui ilma kidata konkse ei suuda hankida.
Ning need mehed,kes panevad kogu oma saagi kotti ja arvavad,et kalade C&R on kalade asjatu piinamine.Kes käivad väidetavalt kalal ainult,siis kui kala on toiduks vaja.Siis mille kuradi pärast te ei suuda kuidagi kala püüdmist lõpetada,kui juba prae jagu kala kinni on püütud?Millegipärast ei suuda enamus teist hea võtmise korral kuidagi kalapüüki lõpetada,ning päeva lõpuks püüate ikkagi sellise koguse kala,et ei oska sellega miskit peale hakata.Ning liigset vabastada ka ei raatsi,vaid hakatakse otsima kellele see liigne ära anda.
Tegelikult,ei taha ma kellegagi teist vaielda,ega teid hukka mõista,tehke nii nagu õgeks peate.Lihtsalt proovige omavahel tiba paremini läbi saada,sest enamus kalamehi on ju toredad ja sõbralikud inimesed.
17.04.2016 19:52
2
4
Tosina aasta tagune arutelu FB-sse CR lehele tõstmiseks.
Võib ka siin lugeda.
20.03.2017 23:09
2
6
Kuidas siis on? On plaan uuel spinninguhooajal rohkem tseeerima ka hakata? Mul küll on, see hooaeg võtan ära vähem kalu, kui eelmisel, ehk ühega pean leppima kahjuks. 
Ja samas tahaks küsida, kas mõnel tseeerrimehel plaan ahnikuks ka on hakata? Teemaalgatajast sai ju lausa kalur. Ehk siis selline muutuski on reaalne.
20.03.2017 23:35
2
8
Mõttekoht jajaa, lisaks veel kevade algus jne... Minul on plaan järgmine nädal Rootsis natuke ahnitseda jääpeal, kust mujalt ma ikka 2kg siigasid ja 3kg paaliaid koju tuua saan. Spinningumees pole, feedriga plaanin kõik allakilo latikad tagasi lasta ja üle 10 kala mitte korraga koju tuua. Tonkameestel soovitan ka feedriga püüdma hakata, saate igavusest võitu. Särge ka tõenäoliselt rohkem püüda ei viitsi, aga sügisel lestale panen korra võrku kindlasti. WD-40 ei kasuta, hetkel hoopis Martini Bianco viinaga. Head kevade algust kõigile!
21.03.2017 06:45
1
14
Kuigi siin tehakse OTSatud ajupesu tseeerri näol,mina provakatsioonidele ei allu.
Sel aastal kõik kotti!
21.03.2017 08:42
3
9
C & R om  SAADANAST nagut pabulased! enlightenedfrown
 
21.03.2017 10:46
2
7
Panin JUST sellele teemale 5 punni kogemata!!! So Sorry! crying
21.03.2017 11:48
0
5
tozz-anna siis kasvöi mailile teada,kuda Rootsis läks..ma ise Soome lapist tagasi...suht norm,siig oli väike aga paaliad olid suht korralikud,suuremad kilo kanti.
1
2
3
4
Palun oota