Otsi

meenutades vene kroonut

1
2
3
12.02.2019 21:40
1
7
Venno, olin jah esimeses majas. Seeruna jõudsin kolmandasse ka enne piirile minekut. Mustajõe tiir oli ilmselt see, kus TT-d lasite.
12.02.2019 21:45
5
5
venno kirjutab hetkel puhast kulda lihtsalt
12.02.2019 22:19
4
5
Sai isegi õppekeskuses oldud ajateenijana 99 aasta - Major Sander oli ülem ja Vomm staabiülemaks - 1-ses majas oli 1 ja teine rühm - staabimajas 3 ja 4 rühm. Olin 1 rühmas ja 3 jaos  - ülemaks Värnik. Triipusi anti sel ajal harva - isegi kui olid naki lõpetanud. Osad jaoülema abid olid kuni lõpuni reamehed. Sel ajal olijad kindlasti mäletavad kuulsat Näkki
 
13.02.2019 08:18
10
15
Pervõi paren po derevne, av derevne.... odin dom.
Tunnista üles, Muda, et Sa oled hingelt mitte Põrmult vaid  Prõsno külast Gomeli oblastist
13.02.2019 11:19
0
3
1982-1984 GSVG  Magdeburg 
13.02.2019 11:53
4
7

kilu51
[image]
11.02.2019 11:52
3
11
 Ehk meenutad ka seda mille eest seerukoolis neerud hulkuma saadeti komsomoletsil.

Olen ju sellest  ellnevalt ciin 100x pajatanud! Aga kilu PALVEL siis 101 kord meenutada!                              Jube mönitamine käis sääl! Nagut vangilaagris! Isegi eestist pärit venelased olid "Fashistid" osade madalakolbaliste jaoks !
Ja isegi Eesti peresident ei paneks meie demokraatlikus riigis mind häbi tundma ,et ma "sõbralikus liiduvabariikide armees" oma nn. mehestumisevitsad sain!
Kunagi olen ma juba siin või Kalastaja foorumis pajatanud , et minul oleks põhjust venelasi vihata ROHKEM ,kui kellelgi teisel siinmail ! Nimelt oli see just 23.veebruar 1982 ,kui ma PUNALIPULISE PÕHJAMERELAEVASTIKU MEREJALAVÄE BRIGAADI 1-pataljoni , 1-ses roodus sööklanarjadis(toimkonnas) öösel nelja Pihkva & Novgorodi vanakese käest nii rusikate ja jalgadega kolki sain (nii ,et järgneval hommikul verd kusesin) ja peale seda 3-kuud Liinahamari mereväehospidalis "hinge vaakusin". Ja peale seda "rahvaste sõpruse" õppetundi ei tunne end fazhistina !
P.S. Need krdi fashistlikud venelastest vanakesed võtsid siis peale minu agarat jalgadega tümitamist mu ingli pildi ää ja lubasid ta kojujõudes läbi tõmmata kui Võrru satuvad.
Avaldan alljärgnevalt siin ühe SÕJASALADUSE (VOENNOE TAINA) . Üks ukrainlasest veidi kokutav punapäine seersant tuli seerude koolist ja selle asemel ,et kamandada alluvaid madruseid , peksid meie roodu vanakesed teda paari kuu vältel igal öösel ja mõnitasid kõikvõimalikul moel. Ja ühel päeval kui lahinguõppustelt tuldi ja se vaene vennike oli korrapidaja - võttis ta AK ja sihtis otselasu südame piirkonda. Mul õnnestus seda ukraina kotkast tassida kanderaamil med punktini. Poolel teel ta suri . Ta viimased sõnad olid : Bolna, bratsõ - oh kak bolna! Järgmisel päeval tuli eriosakonna uurija Murmanskist ja KÕIK KINNITASID NAGU ÜHEST SUUST ,et see oli " õnnetusjuhtum " . Isegi ohvitserid teadsid tegelikult TÕTT aga kuna ees ootas poole aastane BOEVAJA ZLUZBA vennalikus Angoolas siis suures välisvaluutajanus vaikiti tõde maha. Ja taolisi ja veidi vähem traagilisi asju juhtus NSVL*i relvajõududes nii "Eesti fashistidega" kui ka lääne- ukraina "benderalastega". Kui ma kroonusse läksin siis algul ohkasin kergendatult ,et mind afgaani ei saadetud. Niipalju kui ma tuttavatelt ,kes Afganistanis meie SUURT kodumaad "kaitsesid" kuulnud olen - "vanakeste verist terrorit " seal ei esinenud ?!
No kui keegi weel kahtleb --näitex saarem-- muq lojaalsuses Eeesti riigile siis võin meenutada et olen N-Jõesuu piiriwalwekooli läbinud 1994 a. ja seal MUDAS roomanud ja iga pääw Eesti hümni lõõritanud -teistest kõwemini! Ainult mul ei jäänud määrustik kuidagi pähe! Veebel Kits karjus end muq pääle sini'SEX! Sellest piiriwalwekooli jandist võix tegelt Vahva Sõdut Zweiki laadse raamatu kirjutada kunagi. Poole õhema esialgu!                 
13.02.2019 13:00
7
15
 Selle ketuka põhjus pidi ikka tõsine olema et 4 vanakest öisest uneajast kagusööri jaoks aega leidsid ja köögist üles otsisid. Varasemas legendis oli jutt siiski seerukoolist ja pooleaastasest verepissimisest ning hulkuvast neerust...lappavad need muda mälestused. Siin teisigi piirivalvekooli läbinuid ja see igapäevane hümnilõõritamine ning mudas roomamine küll selge liialdus. See selleks... miks sõjaväeline karjäär peale 3 kuulist allohvitseride kursust nii üürikeseks jäi?
13.02.2019 13:09
3
6
Kilule-  ma olin EPV's lausa 5 kuud veel tööl , pääle Narva - Jõesuu piirivalvekooli löpetamist! Mul paar pilti ka sest ajast kuskil !  Ehk leian ülesse? Ei ole vaja MINEVIKUS " närida"?  KESKENDUGEM parem tulewikule...devil
13.02.2019 13:11
4
6
Muide Piusa  piiriwalve kordonis teenis siis1994 a. aprillis  ajateenija CONTRA (luuletaja -postiljon Urvastest)!enlightenedyes  luges juba siis   luuletusi meile ette. Ta oli  sääl  laohoidja ! angel
13.02.2019 13:28
8
4
lilu51- Sul om pääs köik segi - nagut PUDRU ja KAPSAD!?  Sa ajad mu merejalaväe  lood segi  N- Jõesuu lugudega!! crying
13.02.2019 13:52
0
6
Teenisin Sidepataljonis  Saksamaal raadioside autopeal sidemees.Algõpe saime Kaliningradis pool aastad ja siis kohe sealt Saksamaale .Meil oli  noorte ajal palju Eesti poisse ja kõik tulid edasi ka Saksamaale .Kutte oli yle Eesti ja tahtsin küsida äkki on siin kalamehi kes teenisid  82-84 sidepataljonis Saksamaal koos raketiväeosaga.
13.02.2019 14:07
12
7
kuule KILU sa ei tea kroonu elus mitte sitta..
Pea möla maas!
Afganis ei saanutki olla mingit tetovtsjat, järgmises patrullis
sai se tolgus lihtsalt kuuli perse. Paguneid ei vaadatud.
Vabandust sõnakasutuse pärast.
Tunnistaja.
13.02.2019 14:43
2
6
Kutid lugege siit : http://www.militaar.net/phpBB2/viewforum.php?f=30&sid=efdcb93a8696a1b6a9c701d4374062a1
ja postitage sinna, meil on kalastajate foorum, Söör oleks võinud ka viidatasmiley
13.02.2019 14:55
3
15
Paneks teema  lukku, enne kui Muda ennast  sundukiks mõtleb.
13.02.2019 17:03
4
13
  Tuletasin kagusöörile tema teenistuskäiku meelde...eri riikides erinevates väeosades. Kõik tema enda heietuste kokkuvõte. Minu nõukakroonu aeg 71-73 oli Kaliningradi oblastis vesilennukeid teenindavas roodus üsna talutav . Muidugi said uustulnukad samuti vett ja vilet sõltumata rahvusest.Ainus tõsine juhtum oli kui purupurjus hoholl kaasmaalaselt piduvormi vahetuse armetul kombel välja peksis. Lõppes see lugu vanakesele kes kuu aja pärast koju pidi saama 2 lisaaastaga... dispatis. Ajad olid vast vähe teised.yes
19.02.2019 19:31
0
0
Tiit Teppo Olin 3 aastat (1977-1980) Barentsi mere ääres Gadzievos, seal oli NL üks suuremaid aatomiallvelaevade baase. Põhilise teenistusaja olin pealveelaeval, olin allveelaevade abiteenistuses. Põhiline töö oli agregaatide hooldus, mille ülesanne süsihappegaasi eemaldamine öhust. Olen viibinud 20-30 erinevas aatomiallvelaevas, näinud kui erinevad on teenistussuhted (olnud laevas kus gadok paneb noore mitsmani või ofitseri trümmi puhastama ja teises äärmuses kus ka laeva komandör, kap.2 higimull otsaees ja seebi vaht ülepea osaleb laupäevastel koristustöödel (oli vist parko-hozjaistvenõi den). Algus tavaline, utsebka ca kuu-poolteist,siis laeva, kus algas põrgu. Minul vedas sellepärast, et enne mind oli seal paar eestlast olnud ja kes olid normaalsed vennad olnud ja vedas ka selle pärast, et minu kajutist viimase poolasta mees (Leningradist) tahtis hirmsasti Tallinnasse reisida ja tekkis kokkulepe, et saab külastada minu vanemaid, seal mõned päevad elada ja vastutasuks ei lubanud mind teistel vanadel peksta ja mõnitada. Kord laevas oli nagu vanglas, ühtegi vaba minutit ei olnud, sest et olid karass, Mereväes on "karassi" aeg ca kaks aastat, oleneb kui kõva vend ise oled, aga alla 1,5 aasta ei pääse keegi. Umbes iga poole aasta tagant läks peksmiste ja mõnitamiste pärast mõni vanake 3-5 aastaks vangi, esimese aasta jooksul poos ennast üles kaks noort. Kogu see jama toimus sellepärast, et meile jagati igale rühmale igapäev hooldustöödeks ca 0,7 liitrit piiritust, mis oleks pidanud allveelaevas juppide puhastamisele kuluma, aga oma silmaga nägin sellist raiskamist ühe korra ja ainult sellepärast, et ohvitser seisis koguaeg kõrval ja jälgis, et kogu kraam õigesse kohta läheks.See on kõige hullem kui laevas vahiohvitserid ka ennast täis kaanivad ja vanad loomastuvad, küll põletati sigaretiga haakriste rinnale, jobudele anti hambapeale (minetti). Ka kõige kõvemad vennad murti ära, kella kuuest hommikul jooksutati sind kuni kella 23 ni, siis võeti sind alasti, pea ees katjolli (laeva katel, auru ja sooja tootmiseks), kell 5 sealt välja, oleb tahmane nagu kurat, pooltundi pesemiseks, ainult külma veega, muidu ei tule tahm maha, 6-st uuesti rivisse ja niimodi 3-5 öödpäeva järjest. Kõrval laevas oli ka eestlane, kes sattus sellisesse pasaauku. Tuli minu juurde ütles, et enam ei suuda, oleks relv laseks need raisad maha, nuga oli tal kaasas palus, et väikse sõrme maha lõikaksin. Sõrme ma maha ei lõiganud, koksasin peopessa väikse täkke, poiss pääses santsasti ja mõneks ajaks rahu. Pool aastat läks kiiresti, ja järgmised gadokid hõõrusid juba käsi, et kaitseingel lahkub ja siis vaatame. Nii oligi eks sain peksa, aga esimene poolaastat õpetas mõndagi, oskasid ennast jamadest eemal hoida. Tagant järgi mõtlen, peale sõjaväge käisin aasta karate trennis (päris karmis, seal tagusime üksteist ikka päris kõvasti, et tugevaid lööke ära seedida), et kui tennis käik oleks enne sõjaväge olnud, siis oleks vist allumatuse eest katlas ärapõletatud.
19.02.2019 19:32
0
0
....see  eelnev postitus oli FB's mu pildi all ÕKVA!  enlightened  Karm teenistus küll! 
1
2
3
Palun oota