Otsi

Naljanurk

03.03.2011 14:12
Kuna 8 meetrise õnge teema lendas ventikasse siis teeks parem siia yhe huumoriteema !?

http://toru.ee/view/a57473d0129b
03.03.2011 17:45
0
0
kas sa siis nii väga tahtsid seda 8 medrast ritva, mul muidu alles see.
08.03.2011 14:22
0
0
5
23.03.2011 13:20
0
0
http://www.youtube.com/watch?v=A_pXx-QnoK0
Tea
just kuipalju nalja, kuid hea vaadata siiski.
20.06.2011 20:38
0
0
Kuulutus Osta-s.

Eesti keeles:Caliber, mm: 4.5Tüüp: kevad-kolvi pneumaatilisedKiirus, m / s: 200Eest: üksiklahendusega süsteem, rühmavanema ja "Suitsetamisest loobumine" barrel.Laskemoona liik: Lead kuuli kaliiber 4,5 mm.Barrel: Steel, keermegaVaatamisväärsused: tagavedu silmist ja ees vaatepiltMaterjal laos: Wood (Hiina pöök)Kaal: 2.58 kgÕhupüss koos vintraudne.Platoon käiguvedru keerates varre ümber oma telje (nn "Suitsetamisest loobumine").Püss on varustatud automaatse ohutuse, reguleeritavvaatamisväärsusi, istme paigaldamiseks optiline vaatepilt.Tagumik on valmistatud parima kvaliteediga Hiina pöök lõpuskummipaelaga ohutust.Vintpüssiga komplektis on laser ja kuulud!
06.08.2011 10:03
0
0
loh
image
08.08.2011 15:13
1
0
failure, ma ei tea kas sul ple huumori sont ma, lögistasin küll naerda, jummala andekas
10.08.2011 09:29
0
0
Surev vanaema ütleb oma lapselapsele: "Tahan jätta sulle oma farmi. Selles on villa, traktor ja veel muud tehnikat, farmi hooned loomadega ja 22 389 000 dollarit". Äsja rikastunud tütretütar ütleb: " Oo, vanaema, sa oled nii helde! Ma ei teadnudki, et sul farm on! Kus see asub?" Oma viimase hingetõmbega sosistab vanaema: " facebook..."
12.08.2011 17:39
2
3
Isa tuleb koju ja näeb tütart vibraatoriga ja küsib tütrelt selle kohta. Tütar vastab: SEE ON MUL MEHE EEST! Järgmine õhtu tuleb tütar koju ja näeb,et isa istub köögis ja laua peal on vibraator. Tütar küsib hämmingus olles: MIS TOIMUB? Isa aga vastab ja muigab: VÕTAN VÄIMEHEGA VIINA
16.08.2011 01:00
0
2
Palju huvitavaid asju. Arvan et teile meeldib http://www.mutt.ee
23.08.2011 20:45
0
1
veider huumorimeel mõnedel
29.08.2011 10:38
1
5
Makedoonia Aleksander, Caesar ja Napoleon olid aukülalistena Punasel väljakul sõjaväe paraadil.
"Olnuks mul nõukogude tankid, olnuksin võitmatu," kaebas Aleksander.
"Olnuks mul nõukogude lennukid, oleksin vallutanud terve maailma!" rääkis Caesar.
Napoleon ütles: "Olnuks mul ajaleht "Pravda, ei teaks maailm seniajani midagi Waterloost!"
08.09.2011 20:44
0
1
Päris hea küsitluse valikvastus see viimane irw
09.09.2011 08:47
0
3
Koržetsi sünnipäeva puhul.

Pidu

Kodanik Männikesel hakkas tulema sünnipäev. Niisugune pisike juubel või sedasi.
"Peab pidu tegema." ütles kodanik Männike endale.
Ta hakkas arvestama, et kui palju neid inimesi siis tuleb kutsuda. Sugulasi sai üks igavene sats, oma inimest nelikümmend, tuttavaid teist samapalju, peale selle veel töökaaslased.
"Pudeli peab nina peale arvestama, vähemaga ei tule välja," arutas kodanik Männike. "Söögi peale väga ei maksa rõhuda, tänapäeval on kõik söönud. Praegu tehaksegi see viga, et sööke saab liiga palju, pärast viruta mitu nädalat seda peotoitu sisse, kipub veel teine kätte hukka minema. On tulnud ette mürgitusi ja seedehäireid. Aga eks sinnagi lähe suur hulk raha. Ega see asi mul odavalt kätte ei tule, selge see."
Ta arvestas kulud kokku, tuli üsna soliidne summa.
"No niipalju ma küll välja panna ei saa," ütles kodanik Männike. "Ega ma mõni miljonär ole. Ja haltuurat sa meie asutuses eriti ei tee, virutada pole ka midagi. Ei aita, tuleb nimekirja kärpida."
Ja tõmbas halastamatult maha kõik, keda vähegi sai.
"Vihaseks nad saavad, aga parata pole midagi," mõtles kodanik Männike.
Nüüd arvutas ta kulud kokku, tuli ikka soliidne summa.
"Kuradi pidu," vandus kodanik Männike. "Tulevad kokku, lakuvad ennast täis, õgivad peale ja mina muudkui maksku! Mispärast mina pean neid jootma ja söötma. Lakkugu oma raha eest. Käigu nad kus... Mina oma vaevaga teenitud raha küll selle kamba peale ei kuluta. Pealegi mul polegi nii palju, peaks veel laenu tegema."
Kui sünnipäev kätte jõudis, ostis kodanik Männike endale kaks pudelit viina ja tegi seaprae hapukapsastega. Ta jõi end rahulikult juua täis ja läks magama. Enne aga tegi akna lahti ja karjus tänavale:
"Saite nüüd pidu, te lakkekrantsid ja õgardid! Ega kodanik Männike loll ei ole!"
Sellest peale kodanik Männikest enam teiste pidudele ei kutsuta. Ja õige kah.

(Harri Lehiste, 1981 Pikker nr. 19)
29.09.2011 02:50
1
6
Jumal lõi mehe ja pani talle nimeks Aadam.
"Tahaks öösiti nussi," pöördus Aadam jumala poole.
Jumal lõi Eeva.
"Tahaks ka päeval nussi," palus Aadam järgmine kord kui tuli.
Jumal lõi veel ühe naise kellest sai ta armuke.
"Tahaks nussi nii päeval kui ka öösel," läks Aadam ahneks.
Ja jumal lõi Windowsi.
)
ule
image
12.10.2011 11:00
1
2
19.10.2011 21:02
1
9
Aadu ja Maali lendasid puhkusele Ameerikasse. Äkitselt kõlas läbi valjuhääldi kapteni hääl: "Daamid ja härrad. Mul on mõned halvad uudised. Meie lennuki mootorid ütlesid üles ja me peame tegema hädamaandumise. Õnneks paistab all olevat üks asustamata saar ja ma arvan, et me suudame maanduda selle rannale. Kui meid aga üles ei leita võime jääda sellele saarele oma elu lõpuni."
Tänu meeskonna pingutustele hädamaandumisel keegi hukka ei saanud. Suurem šhokk üle elatud pärib Aadu Maalilt: "Kas sa pangale laenu osamakse tasusid ära?"
"Ei", vastas Maali.
"Aga kas sa krediitkaardi kuumakse tasusid?" pärib Aadu edasi.
"Ka seda mitte", vastas Maali.
"Aga telefoniarve", jätkab Aadu.
"Ei", vastab Maali.
"Aga elektriarve ikka ju maksid", ei jäta Adu jonni.
"Ei, ei maksnud", vastab Maali nutuse häälega.
Aadu võtab Maali kaissu, kallistab teda, annab ühe kuuma suudluse ja ütleb, "Jumal tänatud Maali. Nad leiavad meid kiiresti üles!"
19.04.2016 15:15
0
6
Ei tia, mis nüt minu arwamus siia loeb, arwamus pidivat ka üks uhkuse algvormeleid olema, aga eks ma arwa pisut ikke, puht nii inimese loomapoolsest külgest, et kui kala saad, siis kes nönna ää keerand on, et too mies kala tagasi vette paneb? Nojah, ma mötsin, et maailm hukas on köikse usu ja sõja ja issiase (või oli see isis?) pärast, aga vöta näpust. Kui ma toidupoodi lähen (kalastusloa eest ka ju maksan), siis ma ei pane toitu riiulile tagasi ja ei käi ringi, et mida uut ja huvitavat täna olen näind, aga midagi ei osta. Või hoopis harrastajatele tasuta püüki lubama, kui nood kala niikuinii vette lasivad? Ei, paljalt möistusega siin ilmas ei saa...
Ahneks mina ka ei lähe, aga ei usu, et minu pärast kala otsa saab, kui teinekord hää võtt. Lapsi ka nigu ei püüa. Aga kui saabki kala otsa, siis mis? Me kõik ükspäiv otsas... jällegi usu küsimus, eks ole? Jeesus ütsi, et kõik ei näegi oma kõdunemist, ilma naljata. Ärme nüüd seepärast kakle, mida keegi usub, näädsa, isegi Kaljarand pani rätiku pähe, sest austab inimest selles, mida usub, mitte ei mõõda kedagi selle järgi, mida ta usub. Kui vaid inime õpiks teist inimest rohkem nägema, kui kala või seda, mida ise usub, oleks kogu see maailm parem paik.
Aga nii paljalt naljatades vöi isegi tösimeeli, et see käts änd riliis on tulnud ilmselt politilisest nihkest, sest va liberaalsusest... et kas mõni vabamies naistega ka nii käitub? Käts änd riliis on selgi puhul kombeks suuresti viimastel aegadel. Rahu teiega. Ps! Iga nali alati igalepoole ei kõlba, eks seegi maitse ja usu küsimus, aga kui nüüd keegi seepärast mulle üle kühmu tahab anda oma kommentaari näol, siis lase käia- kui muul viisil pole lubatud ennast tühjaks lasta, siis klaviatuur kannatab köike, soovin rahu ikkagi
09.02.2018 17:47
1
17
Musta huumorit!!! Poeg helistab emale.
Poeg: "Ema, ma abiellun!"
Ema: "Kui hea uudis!"
Poeg: "Ainult tead, ta on mustanahaline..."
Ema: "Ei hullu, me isaga ei ole rassistid."
Poeg: "Ja tal on neli last."
Ema: "Suurepärane! Me su isaga armastame väga lapsi."
Poeg: "Ja veel...meil pole kuskil elada..."
Ema: "Milles küsimus! Tulete me mõnusasse ühetoalisse korterisse elama."
Poeg: "Aga kuidas me ära mahume?"
Ema: Sa oma naise ja lastega elad toas ja isa elab köögis."
Poeg: "Ja sina?"
Ema: "Mina lõpetan praegu kõne ära ja poon ennast üles...
Palun oota