Otsi

Paunküla

1
2
19.06.2018 22:10
1
0
 Kui mootori kasutamine sellel veekogul piiranguteta - kaatrid ja skuutrid teretulnud populaarsesse suvituskohta?
20.06.2018 09:41
1
1
No siiani ei ole seal kordagi kedagi mootoriga sõidu eest liistule võetud.
Palju sõidetakse mootoritega. Hiljuti just oli isegi spinnapüügi üks etapidest seal jne.
Isegi korduvalt mootoriga käinud seal. 
See suvi on anult see nö. rannaala looduslik normaalne slip ligipääsmatuks tehtud treileriga paati veeskavatele tegelastele. Vana kraav mis oli muidu ületatava ka tava autoga on jälle korralikult üleskaevatud.
Nüüd peab otsima loodusliku slipi mujalt ja tavalise 1 silla veoga masinatele võib raske olla.
20.06.2018 16:28
5
1
Mina kui Tallinna Vee üks omanikest toetan Tallinna Vee juhtkonna seisukohta

28.06.2018 17:42
1
0
Äkki keegi oskab õelda kus vanasti asus paadilaenutus ? Või on ta alati ühe kohapeal asunud ?
29.06.2018 12:26
0
1
Klge. Ärge tegelege jamaga. Paunkülas on mootori kasutamine lubatud. Punkt.
30.06.2018 18:29
0
0
Rmk-st öeldi et nemad pole keelanud ja tallinna vee keeldu ei oska komenteerida.
01.07.2018 08:16
2
2
Veel võib Härrased, selle teemaga tegeletakse et keeld uuesti peale pandakse. Need kes paasi rahvaga läbi käivad, teavad millest räägin. Seniks konks .....
01.07.2018 09:55
0
3
Käisime nädala algul . Kummikaid oli järvel  väga palju, seevastu kalastusbaasi paate vaid üksikud. Ju seepärast tahetaksegi piirata teiste paatide liikumist. Populaarne paatide vettelaskmise koht seal silla juures on ju ka  tõkestatud.
02.07.2018 13:36
0
0
Ma tean kah, et tahavad ära keelata. 
Algselt oli vist plaan kõik mootorid keelu alla aga me ühe keelu ajajaga suheldes jõudsime arusamisele, et EL. modrad võiks jääda.
Samas ei tea enam kaugel asi on. Rääkisime eelmisel suvel vist.

Pöördumise algus oli selline: " pöördun teie poole ettepanekuga keelustada sisepõlemismootorite kasutamine ja mitte kohalike statsionaarsete paatide veeskamine Paunküla veehoidlal."

Milline see lõplik pöördumine teatud ametkondadesse ja kelle poolt ning nimel ma ei tea.
Kuivõrd on ärliselt seotud kohalik laenutus ja pöördujad ma kah ei oska öelda.

Kuna veeskamine on juba piiratud vana koha peale kraavi kaevamisega siis arvan, et asjad liiguvad selles keelu suunas üldiselt.
Loodan, et seda veeskamist ikka ära ei keelata kui isegi mootorid keelatakse.
02.07.2018 13:40
0
0
Iseenesest on pöördumises ka kenasti põhjendatud miks neid piiranguid soovitakse.
Aga eks asjaosalised ise siis tutsvustavad oma ideid ja põhjusi kui seda vajalikuks peetakse.
Hetkel mul rohkemat lisada pole.
02.07.2018 13:51
0
8
Klounaad. Et paaril klounil on ärihuvid, siis keelame võõrad paadid ja mootorid ära vä? Tahaks kohe näha seda ja põhjendusi millega seda tehakse. Siis paras minna kohtusse selle jamaga ja jälle saab asi korda.
02.07.2018 21:56
0
2
Kui mingi keskkonnateema domineerima hakkab, siis peaks ka talvine jäärajasõit ära lõppema, see tilkuvate karteritega tegevus ju veel hullem. Veeskamis võimalus koos el.mootoriga ju iseenesest normaalne lahendus.
1
2
Palun oota