Otsi

Pärnu laht (SUVI), koha.

1
2
3
4
5
6
26.07.2021 12:39
1
Eile spawniga 29 alakat ja 1 mõõdus (51cm), samas paarimees kasutas jurakamat lanti ja sai 3 alakat ja 2 mõõdus. Pyydsime terve aja pundis sees ja ca 5 tundi. Kuna tuul ndl aega edelast sisse puhunud lahte siis kala linna all ikka enamasti.
26.07.2021 14:04
0
Paadi sisse laskmiseks ikka samad kohad. JAhtklubist pisut muuli poole on võimalik, kuid edu hiljem parkimisel, seal vähe ruumi. Papiniidu silla all kõige mugavam( bauhofi pool jõe küljel), Sama kallas, suts allavoolu on betoonist slip, lustipargi territooriumil reiu jõe suudme juures on looduslik slip, mitte just parimas seisus ( mingoi hetk küsiti seaal 5 euri, kuid see ebaseaduslikult, linnavalitsus käskis sildi maha võtta, kus kirjas oli. Parkida saab seal siis, kui lased paadi sisse ja pisut sõidad lustipargi terriotooriumilt välja , seal ruumi küll. Kui tahad seal parkida,siis parkimise eest tohivad raha küsida ). Japsi territooriumil vana pärnu pool , on kah slip, kas see avalik, seda ma ei tea .
26.07.2021 14:09
1
Ma roobiks küll kõik kalad ära.Kivinäoga kohe.
09.08.2021 08:56
0
Zinek- on üks mugav koht veel. Ehk siis VanaSauga kalurisadam. Seal hea slipp. Paraku on nii eelnevad suved ja eriti tänavune näidanud et inimesed ei saa heakorrareeglitest aru ja ei oska slippi ilusti kasutada. Teisisõnu autod koos treileritega kõikjal jalus slipil, kaabitakse kohalt minnes, prügi jne. On kuulda kuulujutte et järgmisest aastast slipp suletakse üldisele kasutamisele.
09.08.2021 09:41
1
See on muidugi paha, et ei osata slippi kasutada.Ise kasutan ka seda Vana Pärnu slippi, hea ligi käija.Aga kes seal slipi kasutamist keelama hakkab, linn ise?
10.08.2021 06:07
0
Kes täpsemalt, seda ma ei tea, pole süvenenudki. Kuigi, slipi eest vastutavad on sealsed sadamaosalised ehk kalurid.
10.08.2021 20:44
0
Koha ka veel saadakse ve, või jokk selleks aastaks?

1
2
3
4
5
6
Palun oota