Otsi

Raku ja Männiku tehisjärved 2019

1
2
3
01.09.2019 10:19
1
snäkk krõbistas kuivand särgi-nurgusi hoolega beeri kõrvale.
01.09.2019 20:57
4
Tervitus ka siitpoolt mudilakunn! Eile ütlesid lahkudes, et teed hooajale lõpu. Tundub et sõnusid ära või kaovad ilma sinuta Rakult kalad ära. laugh  Meil oli tänane päev tore, selle hooaja pisimad kalad tulid ainult konksu otsa. Pöidla suurused ja neidki vähe. Unustasime muidugi sööta osta, kuid ilma söödata oleme ka normaalselt kala saanud. Eile saime mõlemad õhtupoole prisked latikabeebid ka konksu otsa ja mees sai sama suure ahvena nagu sina andsid. Kui järgmisel nädalavahetusel ilma on, siis läheme veel proovima. Võid omale ka kargud alla ajada ja kaldale tulla veel. Aga kui ei tule, siis järgmisel hooajal näeme. Et sul ikka tervist ja jõudu jätkuks! wink Enamasti kuuleb kahjuks vene keelt ja me mõlemad oleme sellised et ne panimõmm.

Noored.

02.09.2019 09:47
3
Tere noored ,Rakul sihuke jama et kui vesi sügisel jaheneb, lähevad kalad sügavale. ma sealt viimase latika püüdsin 4 sept. mõned aastad tagasi.tehke oma saagist pilte ikka ka,siiis on lõbusam lugeda-vaadata,ja mine kalastustarvete poodi ja ostke omale 5-6m. pikkune kerge õngeritv ka..                   
07.09.2019 15:10
5
tere semud, kuna mul jäi usse ja sööta viimasest korrast järele ja ilm ka ilus, ning ka neiu Rakukese soovile tulin  kell 9 vanasse kohta  tehase nurka. 10 tuli esimene nurg,siis särjeke ja koju tõin 8 nurukest ja 3 särjekest. koju minnes 14 aegu sai sa surtsaks vihma krae vahele. seekord siis viimane käik see-aasta Rakul.tsau mu fan.club. püüdsin siis see suvi 130 nurukest kinni+ 207 särjekest. edu ja kordaminekut teistelegi.yeskissyes
08.09.2019 10:11
1
Peale vaadates tunduvad kollid suuremaks läind olevat, vara veel püssi põõsasse visata.
08.09.2019 14:46
4
siin kotike valmistoodanguga.yesyesyes
08.09.2019 15:19
2
Fäk.
08.09.2019 17:37
1
Tervitus! Viimane nädalavahetus oli nii ja naa. Laupäeval läksime kohe peale mudilast ka vihmaga minema. Kätte saime paar latikat ja väiksemaid tegelasi. Muidugi ilm läks kohe paremaks kui me ära olime läinud. Pühapäeval oli aknast väljavaadates juba tuju sitt. Ilm pilves ja suhteliselt jahe. Algul tilkus paar pisikest särge ja ahvenat, siis oli vaikus. Polnud erilist tahtmist järve ääres istuda. Ei oska kunagi korralikult riietuda. Muidugi linnas sees paneelmajade vahel ei saa arugi et nii jahe võib olla. Pika peale vihastasin, viskasin söödapallid nina ette ja hakkasin mudilase kombel kalda äärest püüdma. Tuli kohe üks pisike ahven otsa ja järgmiseks kobedam ahven 26cm. Mehel tuju langes kohe, aga minul tuju tõusis ja hakkas soojem kah. wink Veitsa aja pärast sai mees väikese latika. Siis hakkas vihma kallama ja märgade riietega hakkas külm ning pidime ära tulema. Poolel teel oli näha, et ilm läheb kohe paremaks tagasi, aga märja kaltsuna pole kuigi meeldiv enam tuule käes passida. Ei tea kunas jõuab korralikud vihmariided ära osta laugh
08.09.2019 18:07
2
oo rõõm lugeda et neiu Rakuke nii suur kalanaine on,kes kudagi kodus püsi.ma ei taha tuule ja vihma käes külmetada seal,pärast haige veel.kas saite autoga järve äärde,ma teed juhatasin ju. kui sadu hakkab,istud autos,nii mõnnam,pole vihmariideid vajagi.ma või-olla korra veel uuel nädalal tulen kui ilma on.
08.09.2019 18:25
2
Ei tulnud veel autoga kalda äärde. Lihtsalt kardan, et need debiilikust rallijad lennutavad liialt kive vastu autot ja lõhuvad klaasi ära või saab värv täkked sisse. Osadele pole ju absoluutselt mõistust antud ja eriti toredad on need autodega rallitajad, kes isegi inimeludega enam ei arvesta. Kaubikuga oleks muidugi tore seal olla, saaks tuuletõkke ka ette ja võib pool elamist kaasa võtta.  Mina ise poleks täna tahtnudki kalale minna. Vaatasin rahus filmi. Mees hakkas sügelema ja asju pakkima. Aga minule tasus tänane käik vähemalt ära. NB! Varem oli hea selle väikese putka räästa all vihma varjus käia. Nüüd pole sedagi enam.
10.09.2019 14:19
6
tere noored ja karvased.täna sai 9 kohal oldud ja 10 tuli esimene micro ahven ussi otsa,siis tilkus tunni jagu veel 3 nurubeebit+särjekese ja pärast et võtnud keegi midagi.olin kella 13.
14.09.2019 14:22
2
Sa mudil oskad kosta, kas ja kus kohas rakul võiks viidikat leida?
1
2
3
Palun oota