Otsi

Tänasest alagab Kalale.ee lehel kuu aega kestev Meira retseptimäng

17.08.2011 15:09
Tänasest alagab Kalale.ee lehel kuu aega kestev Meira retseptimäng.

Mängus osalemiseks pole vaja teha muud, kui lisada uue postitusena foorumisse retseptimängu alateemasse oma lemmik kalatoidu retsept, mille valmistamisel on kasutatud vähemalt ühte Meira maitseainet.

Kõiki retsepte saavad hinnata Kalale.ee kasutajad, andes neile hindeid foorumis.

Lisaks hindab saadetud retsepte zhürii koosseisus Vladislav Koržets ja Meira müügijuht Tiit Trolla.

Retseptimäng kulmineerub õpitoaga Kalastuskeskuses, kus zhürii liikmed jagavad näpunäiteid maitseainete valikuks ning kalatoitude maitsestamiseks, kui on plaanis oma saagist miskit head valmistada.

Samuti saavad kõik kohaletulnud näha teooria praktikasse rakendamist.

Õpitoa käigus premeeritakse võitjaid auhindadega, milleks on suur varu Meira maitseaineid, Kalastuskeskuse kinkekaardid ja Kalale logoga nänni.

Kampaania kestab 17.08.2011 kuni 17.09.2011.

***********

Osalemiseks postita oma retsept uue teemana siia foorumi rubriiki.
17.08.2011 15:24
0
“Meira Suur retseptimäng” ametlikud reeglid.

1. “Meira suur retseptimäng” on perioodil 17.08.2011- 17.09.2011 (kaasa arvatud) toimuv kampaaniamäng (edaspidi Kampaania), mida korraldab Kalale OÜ( registrikood 11580578) koostöös Meira Eesti OÜ-ga, (registrikood 10217628).
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kui soovid osaleda tarbijamängus, otsi Interneti lehelt www.kalale.ee foorumist Meira retseptimängu rubriik ning sisesta oma kalatoidu retsept. Retseptis peab olema kasutatud vähemalt ühte Meira poolt müüdavat maitseainet.
4. Kampaania võitja selgitatakse välja interneti lehe www.kalale.ee registreeritud kasutajate abil ja zhürii järelvaatamisel. Zhüriisse kuuluvad Vladislav Korzets ja Meira müügijuht Tiit Trolla.
5. Kasutajad saavad anda hääli läbi selle jaoks loodud liidese, iga kasutaja saab anda oma hääle ühele retseptile ühe korra.
6. Võitjaks osutub retsept, millel on kõige rohkem kasutajate hääli.
7. Kampaanias osalevad kõik Kampaania perioodil, so ajavahemikul 17.08.2011- 17.09.2011 (kaasa arvatud) retsepti sisestanud kasutajad.
8. Kampaania auhindadeks on esimesele kolmele enim hääli kogunud osalejale Meira tootekomplektid, Kalastuskeskuse kinkekaardid ning Kalale logoga mütsid ja põlled.
9. Võitjatega võetakse personaalselt ühendust kahe päeva jooksul pärast loosimist ning võitjatest teavitatakse Interneti lehel www.kalale.ee.
10.
Kampaania auhinnad saab kätte 22.09.2011 aadressil Tondi 17, Tallinn toimuval õpitoal või lepitakse auhinna kättesaamine võitjaga personaalselt kokku.
11.Registreerudes kinnitavad osalejad, et Korraldaja võib kasutada nende isiklikke andmeid võitjate
väljaselgitamiseks ja nõustuvad sellega, et võitjate nimed avaldatakse veebiaadressil www.kalale.ee.
12.
Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama oma isiku tuvastamiseks Korraldajale isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart).
13. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud Korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui Korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada või auhinda üle anda võitja poolt nimetatud kohas.
14. Korraldaja ei vastuta auhindade võitjatele ja/või kasutajatele ja/või nende poolt kolmandatele isikutele auhindade kasutamisega seoses tekitatud võimalike kahjude eest.
15.Kampaania käigus kampaanias osalejate poolt võidetud auhinda ei asendata kampaanias osalejate nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata auhindade võitjatele auhinna maksumust rahas, v.a. juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga kampaania Korraldaja otsusel.
16. Korraldajal on ühepoolne õigus katkestada kampaania ja lõpetada auhindade väljaandmine vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel, teatades sellest koheselt kampaanias osalejatele massimeedia vahendusel.
17. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult Korraldaja Kalale OÜ asukohta Tondi 17, Tallinn, Eesti, mäksõnaga “Meira Suur retseptimäng”. Pretensioonid vaadatakse läbi hiljemalt kolmekümne (30) päeva jooksul.
18. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.
19. Kampaanias ei või osaleda Meira Eesti OÜ, Kalale OÜ töötajad või teised kampaania korraldamisega soetud isikud.
03.03.2017 07:25
5
Hundinuia olete proovind kala kõrvale köögiviljade asemel teha?  Muidugi maitseainetega, mis Meiralt.


http://maaelu.postimees.ee/4031863/hundinuiast-saab-teha-kueuenlaid-ja-kuepsetisi?_ga=1.214375763.555236739.1488432442
 
Palun oota