Otsi

Räimesaslõkk

15.09.2011 14:09
5OOgr räimefileesid
3 sibulat(hea on pärlsibul)
200gr suitsupeekonit väi pekki
1 sidruni mahl
Meira sinepit
soola,toiduõli,Meira jahvatatud pipart
Laota räimefileed tööpinnale,nahk allpool ja määri sinepiga üle.Puista kaladele soola ja pipart ning piserda üle sidrunimahlaga.Lase 30 minutit maitsestuda.
Keera räimed rulli.Lüki räimerullid vaheldumisi sibularataste ning peekonitükkidega grillvarrastele ja pinselda üle toiduõliga.
Küpseta 225 kraadijuures 10-15 minutit.

19.02.2012 00:58
0
Krt. see paistab küll üks hea ja odav kalamaiustus olema! Peaks proovima.
jaz
image
19.02.2012 12:46
0
Šašlik mulle seostub sütel küpsetamisega... a siin kraadid nii täpselt antud et tekib küsimus kas äkki hoopis ahjus küpsetamist silmas peetud?
Sütel "röövliprae" resti vahel on teisi ikke tehet aga siis sedasi et räim liblikana restile, vahele igasugu headused (sibul, sidrun, maitseained), siis teine räim talle lapiti peale et tekib selline kinnine, justkui täidetud räim, siis rest kinni, väljast veel natuke maitseaineid ja sütele. Minut siitpoolt, teine sealtpoolt ja valmis. Tavalises kiviahjus tundub parem tulevat kui kaminas, temp ümberringi kõrgem.

Röövliprae rest: kahepoolne avatav-suletav rest, saab tulel keerata ilma et headusi oleks vaja vardaga läbi torkida. Kalamehed kõik teavad niigi aga seletuseks neile kes veel ei tea
19.02.2012 12:53
0
tule peal suurema kala röstimiseks on hea sihukest kalakujulist resti kasutada.....
19.02.2012 14:13
0
Miks peab rest kalakujuline olema? Kala saab igal ajal restikujuliseks teha.
19.02.2012 14:20
0
vaat mina ka ei tea aga mul on siuke....
19.02.2012 14:25
0
Ma keeraks peekoni ümber räimekate prooviks.
19.02.2012 14:30
0
Õliga pintseldada või puhastet fileedele sorts õli valada ja käega läbi keerata, et kala kenasti õliseks saaks. Siis ei jää kirilli külge kinni ja saab ilusa kuldse jume.
19.02.2012 16:22
0
Meira pipar? Terapiprast tean musta, valget ja rohelist, rose kah, aga Meira....? Soomes on miski piprasort leiutet või?
jaz
image
19.02.2012 17:59
0
Heh, meil Limonkaga sarnane maitse

Ma ka ikka peekonit kala sekka kipun panema... eriti need poe-punased, kasvanduse jõusöödamaitselised kalad mes muidu pole kuigi head (ei ma ei väida et kõik kasvanduse kalad on pahad, hoopiski mitte - aga osad on ikka küll).
Mu kadunud isa ütles aastal 1975 et parim kala on ikka liha. Oli teine nii jahi-kui kalamees, eks teadis mis rääkis
05.03.2012 02:10
0
Tehtud! Selle esijalgse retsepti järgi. Ainult kala kippus vardasse ajamisel lagunema kuna ta oli juba terve tund selles marinaadis marineerunud. Selle pärast, et mul kodus polnud sobilikke vardaid ja linnas poodides otsimisele kulus terve tund. Aga kokkuvõttes väga hea sai. Isegi proua kiitis. Kevadel, kui viidikat normaalset saab, proovin sellega ka, ja siis lisan ka väikeseid tomati tükke. Aga ikkagi väga hea oli. Hinne viis.
Palun oota