Otsi

karpkala püük

1
2
01.12.2019 21:59
2
Vist miskit dusty boyle päris kindel ei ole.Karbile istub kõik, kuid mitte igas veekogus, praktika ja veelkord praktikasmiley . Seemne segud töötavad hästi,ainult alla visatava kogusega beab olema ette vaatlik. Väga hästi täidavad kalal kõhtu.Karpkalapüük vajab eelkõige aega ja järjepidevust, et kala kätte saada just meie hõredalt asustatud veekogudest, kus elavad tõsiselt suured ja targad dinosaurus karbid.Ja, kui seda aega, järjepidevust ja tahtejõudu ei ole pole üldse mõtet alustadagi. Mina,kui alustasin ei saanud esimesel hooajal ühtegi kala, alles teisel hooajal hakkas looma.
Ja ei mingit mitut lipsu, karp peale võttu sööstab kõige lähemal olevasse kinnisesse kohta, millest kalamehel teinekord pole aimugi, kus see asub, sega liigne konks on ainult hädaks.
02.12.2019 11:29
0
Ja jah läheb nagu traktor ja niidab kupud kõik maha või jääb sinna seisma ja ootabangry
02.12.2019 12:11
1
Ma pigem seda teist lipsu mõtlesin kui katsetada rohu seest linaski püüki method feedriga, aga eks ta segab seal ka. Lugesin et veel 16mm boili neelab latikas ja linask ka meeleldi, peaks olema lausa 20mm kui ei taha neid püüda?
03.12.2019 08:57
1
Ma vaatasin et kogu maailma kalameeste hädades on süüdi hoopis karbipüüdjad, mitte feedrimehed
Ühes videos õpetati ettesöötmist, kolmel päeval järjest valad sisse 20kg keedetud maisi (3x20kg) ja neljandal lähed püüdma, teises valati lihtsalt 20kg sööta alla ja öeldi et püügiks läheb 24 tunni pärast.
03.12.2019 11:06
3
Ma kül ei tea , millisest maailmanurgast sa seda infot ammutad, aga soovitan nendest õpetustest vaimustusse mitte sattuda.Eriti, kui need pärinevad kuskiltki nö soojalt maalt, võid hooajal nina väga valusalt vastuvett ära lüüa. Meie asume looduslikult siiski Ida- Euroopasse ja oleme parasvöötmes, kus on selgesti eristuvat neli aastaaega ja see on just karbipüügil oluline. Näiteks Prantsusmaal valmistatud sööt ei pruugi meil nii hästi töötada, kui Inglismaal valmistatud söödad,neid viimaseid võib meil julgesti kasutada.
Mina ei ole eelsöötmist kunagi teinud kuna ei näe sellel mingit mõtet.Kellel raha palju või südamel rahulik võib ju seda tehalaugh
03.12.2019 11:30
3
Soomuskarp, latikasöötadega on sama lugu, et täiesti erinevalt toitub ju. Latika puhul ei kasutata meil kalajahu söötasid, mis on jällegi Inglismaal väga populaarsed. Samas jällegi feedripüügi puhul on muutunud arusaamad söötade lõhnastamisest olenevalt vee temperatuurist päris palju, paljud vanad arusaamad on ümber lükatud ja kala õpib samuti. Eks ma neid youtube videoid olen vahtinud, Eesti kohta infot seal pole (minimaalselt). Ise pakun puusalt, et mais ja magusad asjad ikka vist toimivad
16.03.2020 12:29
1
Veetemperatuuri teema on küll huvitav ka latikapüügis järvedel. 
1
2
Palun oota