Otsi

soovitage paadivärvi

25.04.2010 13:59
oskab keegi nõu anda , millega värvida plastikust paadi põhja väljast poolt. kus üldse müüakse ja mis ikka hea värv. mürki ei taha!!!
25.04.2010 17:25
0
mina ostsin saaremaa paaditehasest õiget , koos kõvendiga värvi plastikpaadi jaoks.70 eek kilo.
25.04.2010 17:27
0
Uues Bauhausis lai valik Hempeli värve olemas
25.04.2010 18:14
0
ma elan tartus aga siin jah ei osanud ehituspoed soovitada värvi. super, et viitsisite kirjutada, hakkan homme läbi helistama. ehk saan saaremaalt v tallinnast bauhausist. muidu mul vaja sinist värvi, sellist nagu siin paremal ´ścriba´ reklaami taust.
25.04.2010 18:16
0
krunti vaja ei ole, vaja lihtsalt vana värv kergelt üle lihvida ja uus peale.
25.04.2010 20:03
1
SUSSIK!!Vaata seda kõvendit segatakse värvi hulka sellepärast,et värv kivistuks ja kuivaks ilusasti.ilma selleta võib see värv sul paadi peal olla mitu aastat,aga ta on ikka pehme ja toores.Parimad värvid nüüdsel ajal tehaksegi kahe komponentsed,et jääks tugevam.
30.04.2010 01:05
0
Priit! kui ma hiljaks pole jäänud , siis uuri Navisest! Jüril kindlasti midagi on, saad väärt nõuanded ka kaasa!

Ise võin sulle pakkuda 2komp mürk värvi! Valget!
30.04.2010 12:59
0
Kui kellegil üleliigset helesinist v.s. halli värvi al.paadile on pakkuda, teeme sefti.
Kruntvärv on paadil korralik ja paat magedas vees.
30.04.2010 13:21
0
Ma värvisin oma al paadi Rilakis toodetud al mõeldud halli värviga,see on krunt ja põhivärv yhe korraga.
30.04.2010 14:20
0
tellisin värvi Kasse paadifirmast ära. kaks kilo läks 250.-
värv koosneb kolmest komponendist, värv, vaha ja kinniti. peaksin täna kätte saama. saadab cargo bussiga ära. SOOVITAN!!
30.04.2010 14:26
0
Isand Athos, Rilak on tootja või müügifirma, ehk viskad mõne kontakti.
Olen maal ja siin see net aeglane nagu härja ila, otsida ei kannata midagi.
Tänud.
30.04.2010 15:11
0
Tee vikerkaare värvides
30.04.2010 17:14
0
Rilak on Läti värvitootja.Pood on Peterburi teel kuskil Susi hotelli ligidal.Värvi nimi oli neosprint primer.Päris vastupidav asi kulumisele ja kraapimisele.
UMP
image
30.04.2010 20:12
0
Kunagi muretsesin plekkhoone värvimiseks Hempel´i laevavärvi , et saaks ikka hea kõva kiht peale ja ei roostetaks. Toon pruunikas. Lootsin alumiiniumpulbriga heledaks saada. No mitte ei saanud, jäi imelik ja roosakas.Sobimatu täiesti. Ja nii ongi mul praegu x hinna eest pakkuda 10 pange(a´ 10 l) head laevavärvi. Navigatsioonihooaeg on alanud ja viimane aeg alused üle võõbata.
30.04.2010 20:27
0
UMP palju pangest raha tahad?
UMP
image
30.04.2010 20:33
0
X-EEK-u. Ise maksin ,kui õigesti mäletan mingi 35 EEK/liiter. Helista ,saame kaubale. Mu koordinaadid on avalikud ja saadaval. Värv on seisnud ja settinud,aga täiesti segatav. Proovitud.
30.04.2010 20:38
0
Isand Ump, kuskandis pesitsed? Ja kui roosa on roosa? Kui ikka beebiperse värvi, siis ehk sobimatu jah. Ega ta alumiiniumiga ei reageeri?
UMP
image
30.04.2010 20:52
1
Al pulber ei ole pakkumisel. Eks toon sõltub komponentide vahekorrast.
Kordan: koordinaadid on avalikud. Vooremaa veerel asetsen,Põhja-Tartumaal.
Reageerimise kohta ei oska miskit öelda,pole keemias niiväga tugev. Meie keemiaõps oli hea-lasi tunnikontrollid maha kirjutada.
30.04.2010 21:09
0
Kurat niisama lambist ei julge alumiiniumile peale möksida, äkki keedab alumise krundi maha. Või mis?
UMP
image
30.04.2010 21:17
0
See vist rohkem katsetamise asi. Aga miks peaks alumiiniumit üldse värvima? Kui juba on võõbatud,siis miks peaks maha keetma,ega ma värvisurma(hapet) ei paku.
30.04.2010 21:24
0
No lihtsalt teatud värvid ei sobi omavahel ja kartus on et al.krundile ei sobi iga värv otsa lajatada. Aga kurat seda tegelikult teab. Lapikese peal võiks isegi katsetada.
30.04.2010 23:09
0
Alumiinimi krundiga ei tohiks probleeme olla,kui krunt korralikult kuivanud. 100% kindel saab olla,kui teada, millepõhjalised krunt ja pinnavärv on.
30.04.2010 23:17
0
Mina oma paadil kyll vanat vürvi maha ei võtnud lihtsalt karestasin ära ja see neosprint primer peale.Eelmine aasta sai käidud nii merel kui Peipsil ja pysib peal kyll ja ei reageerinud all oleva värviga.
30.04.2010 23:22
0
Vabandust,soperdasin vähe.... Sadolin müüb antud teemasse sobivaid kõikvõimalikke tooteid.
http://www.ehitus.ee/et/article/158/
15.05.2010 20:28
0
sooviks osta valget kahekomponentset paadivärvi .kas kassest valget värvi ka osta saab.peaks ise paadifirmadesse helistama vist ikka.samas oleks heledamat halli ka vaja.veepiirist allapool peaks ikka mürkvärv olema.plaanis üleni värvida väiksem jaht püstoliga.samas pakkuda see töö oskajal mehel ära teha ,kui endal aega ei ole.jaht asub haapsalus ,eeltöö tehtud.
29.05.2010 12:42
0
Tartus on Autoeksperdis Ringtee 35 päris hea Wilckensi paadikeemia valik.
06.06.2010 22:02
0
Sa Priit võiksid oma poodi ka selle müüki võtta, mõtle selle peale...
27.02.2014 06:46
1
Ostsin plastikpaadi, mis on palju seisnud kaldal, põhi ülespidi. Värv ei ole lahti, kuid on pleekinud ja kohati on tekkinud mingid ämblikuvõrgulaadsed praod värvi pealmisesse kihti. Ilmselt tuleb lihvida. Mis paadivärviga soovitate värvida? Kas mingi krunt ka vahele või otse uus värv?
27.02.2014 08:09
0
Puhasta ja karesta , pese atsetooniga. Värvi kahekomponendilise polüestervärviga, saadaval tallinnas Telliskivi 51, firma nime ei mäleta. Seal spets pood angaaris, kõik materjalid plastikpaadi lappimiseks. Olen korduvalt kasutanud.
27.02.2014 08:36
0
See telliskivi 51 . on päris asjalik koht.
27.02.2014 08:45
0
Ashland Estonia OÜ Telliskivi 51 Tallinn . natuke infot ka sappa. Netist selgus ,et pood kinni pandud wist. Ise pole mõni aasta seal käinud.
27.02.2014 08:55
0
Oskate äkki soovitada, kes värvi mõistliku hinnaga peale kannaks ja paar iluviga parandaks (plastik)?
27.02.2014 08:56
0
AS Tempest müüb kvaliteetset kahekomponentset tööstusvärvi plastikule. Hind on küll hirmus krõbe, aga kestab hästi. Saab värvida püstoliga.

Paar aastat tagasi sai värvitud plastpaati ja kestab seniajani väga hästi. Kriimustusi ikka tuleb, selle vastu ei aita miski.

Värvid, mida uute paatide ehitamisel vormi sees kasutatakse on vähe paksemad, tuleb värvida rulliga ja pärast on oht, et pind võib kuivada apelsinikoore sarnaseks säbruks. Tehnoloogia on lihtsalt teine, need värvid pole mõeldud pealt värvimiseks.
27.02.2014 09:40
0
Tamadur 90 ja 50 on tuntavalt odavamad (ca 2...3 korda) ja kestab vähemalt 10 aastat. Paaditööstustes neid ametlikult kasutada ei soovitata, kuna värvimiseks vaja ventileeritud ruume/kambreid. Tamadur värvidega keatakse nt. trakroreid, veoautosi jne.. aga seda automaatvärviliinidel. Püstoliga pealekanda ja ära poleerida. Värv on UV kindel (ei pleeku) ning ei vaja lakki.
27.02.2014 11:16
0
soovitaks punast
27.02.2014 11:48
0
Mul ka küsimus mis käib värvi... Nimelt vaja pvc paadile number peale. Olen kuulnud, et teibist. Minu arvates see elektriku isoleerpael ei hoia kaua kinni. On mac aivari teip ka olemas kuid see lai ja ainult, hõbeda värvi olen näinud. Keegi teab mõnd mõnd teipi soovitada ja kas number peab olema kõvasti kontrastis paadi värviga?
27.02.2014 12:09
0
Numbri saad väga lihtsalt, astudes sisse mõnest reklaamibüroost, Tartus näiteks Valge Kass Võru tn.

Tehakse sellises suuruses ja värvitoonis nagu tahad, veekindlad kleepekad.

Vanasti küsiti 100 krooni selle eest.
27.02.2014 13:17
0
Sellele polüestervärvile paks kohe ka parafiini sisse laskma segada, moodustab peale läikiva kile.Värvitakse rulliga.
flm
image
01.03.2014 00:22
0
Parafiin läheb gelcoatile sisse, et see kuhugi peale värvides ka korralikult lõpuni kuivaks. Gelcoat on siis see polüestervärv, mis on teie paadi vormipoolses küljes ja värvitakse otse vormi sisse ning ei kuiva ühest küljest päris lõpuni, et sinna saaks lihvimata peale lamineerida. Topcoat on põhimõtteliselt sama polüestervärv, aga mõeldud katmiseks ja kuivab pealt kõvaks, ehk see õige asi, kui on vaja midagi lihtsalt värvida. Seal on juba vaha sees ja parafiini juurde segama ei pea. Geel ja toppar on küll enamasti paksud ja tavalisest püssist läbi tulla ei taha, aga kodus põlveotsas tegemiseks on neid edukalt atsetooniga lahjendatud ja jämedama düüsiga püssiga peale lastud. Lisaks müüakse enamikes sellise keemiaga äritsevates asutustes ka mõnda polüestri baasil vedelamat värvi, mis mõeldudki kohe püssiga värvimiseks. Kogu selle polüestriteema eeliseks on esiteks odavus, teiseks lihtsus kasutamisel ja kolmandaks ka võimalused hilisemas kasutuses(saab lihtsalt parandusi teha, lihvida ja poleerida jne). Eelduseks on, et aluspind on ka polüestervaiguga laminaat või gelcoat. Kui paat pidevalt vees seisab, siis mõttekam on epokrunt+mürkvärv või mõni korralik polüuretaanvärv, mis tagavad parema kaitse. Samas kui tegemist on suvalise aerupaadiga, mis 99% ajast on kaldal, siis see pole eriti mõttekas. Geel või toppar atsetooni või stüreeniga(tegelikult soovitavad tootjad stüreeni või oma spets lahusteid või vedelaid vaike, sest atsiga liigselt lahjendades võib kiht ka mitte enam korralikult kõvaks kuivada) natuke vedelamaks ja peene karvaga rulliga või jämedama düüsiga püssiga peale. Vahelihve tehes saavutab päris hea tulemuse. Mida vähem topparit või geeli lahjendada, seda paremate omadustega see teoorias jääb.
Üldiselt variant seal telliskivis müüb enda sildiga pakendites suhtkoht hiina paska, aga müüb ka väikeses koguses. Paremaid asju saab suvalisest klaasplastiga tegelevast ettevõttest ja hea jutu korral ka mõistliku hinnaga, sest hulgi ostes ei ole see kraam ettevõtetele kallis.(variandi hinnad võib julgelt kahega jagada). Lisaks saab normaalset geeli ja enamasti on kusagil riiulis olemas ka spets vahalisand, mitte see kuradi purgipõhja settinud variandi kirjadega parafiin. Ja mek-i(polüestri kõvendi) küsige ka, see on ka eraldi ostes mõttetu hinnaga.
02.03.2014 16:39
0
Hobikala. Aga miks sa värvida ei taha. lase kleebisel sabloon teha ja kas või tavalise aerosool värviga õhuke kiht et murenema ei hakkaks eelnevalt lakipensiini/tärpentiiniga pind puhtaks. Kestab kindlasti kauem seal kui see hall teip mis sinna liimiga päikese käes küllge põleb ja seejärel eemaldub jättes sinna ainult liimi mis ei tule enam ära.
03.03.2014 10:03
0
Tänud vastamise eest. Ise kaldun ka arvama et aerosooliga värvida. On teada ka koht kus tuttavad naised oskaksid šablooni valmis teha. Veel väike küsimus: värv peab vist plastiku oma olema?
24.10.2020 15:16
0
Bush paat, tahaks põhja ja istmed üle värvida, mis värvi soovitate? peaks hästi nühkimist kannatama
25.10.2020 12:36
0
Ise küsin, ise vastan - https://www.motonet.ee/et/toode/4011165/Hempel-Light-Primer-epoksuvarv-225-l sobib hästi
Palun oota