Otsi

Otsin tööd

04.04.2019 11:46
Tere Rahvas.22 aastane noormees otsib tööd punase kala fileerija/lõikaja ameti peale Eestis või Välismaale koos elamispinnaga.Olen kogenud lõikaja ja fileerija ja seda tööd teinud üle kahe aasta Soomes.Kui on mingeid huvitavaid pakkumisi kirjutage.
04.04.2019 13:43
1
Vettelis fileerivad masinad ja käsitööd ei tehta või ainult siis, kui automaatika saba annab ja ajafaktor rõhuma hakkab, siis võetakse noad välja.
15.04.2019 10:17
5
Eelmise aasta esimeses kvartalis teavitati töötukassat kollektiivsetest koondamistest 12 korral, mis puudutas alla 400 inimest, teatas töötukassa.

Suurima hulga töötajaid koondavad AS SEBE (169 inimest), Enefit Kaevandused AS (146 inimest) ja OÜ MRP Linna Liinid (112 inimest). Teiste hulgas on kollektiivsetest koondamistest teavitanud ka LuminorBank AS ja Luminor Liising AS (kokku 49 inimest) ning AS Sangar (52 inimest).
15.04.2019 17:57
30
 Kas kagusöör OTSib tööd et noore mehe teemas sõna võtab? Enda koondamisest 10+ aastat tagasi pidev nutujoru. Kui selle ajaga tööd ei leia siis viga mehes endas.
18.04.2019 13:35
4
Spetz. kilule -  Liina Asu-Raag Kalev Rajangul on öö ülikoolis loeng riigi mehhanismidest, mis meenutavad nn. kolmainsust. Lisaks kõneleb ta seal massidega manipuleerimise võtetest, millest hüpnoosi ühiskond on kõige efektiivsem, kuna ori ei märka, et ta on ori ning olles kogu elu vangistuses ei aima ka, millest ta ilma jääb. Aegade jooksul on kasutatud ning endiselt kasutuses osaliselt või täiel määral mõningates regioonides kuklalasu parteid ning jõuluvanade parteid. Millest nimigi viitab mehhanismidele. Omavahel kombineerides hüpnoosiga saab eriti öövastava kompoti. Kõige selle toimemehanismi põhialustalaks on kordus. Hommik, päev, õhtu, öö, hommik... kevad, suvi, sügis, talv.. Kui iga päev on täpselt samasusugune.crying
18.04.2019 13:39
6
KAASAEGSE ORJUSE PÕHIMÕTTED:

1. Orjade majanduslik sundimine püsivale tööle. Kaasaegne ori on sunnitud töötama ilma pausita kuni surmani, kuna ühe kuu jooksul teenitud rahast jätkub vaid eluaseme eest maksmiseks ühe kuu eest, ühe kuu söögiks ja ühe kuu sõidukulude eest tasumiseks. Kuna kaasaegse orja jaoks piisab alati raha vaid ühe kuu jaoks, on kaasaegne ori sunnitud kogu oma elu kuni surmani töötama. Pension on samuti suur illusioon, kuna ori-pensionäril kulub kogu pension oma üüri ja toidu eest tasumiseks ning talle ei jää üldsegi vaba raha.
2. Teiseks tööle sundimise sundmehhanismiks on kunstliku nõudluse loomine pseudovajalike kaupade järele, mida määritakse orjale pähe telereklaamide, müügiturunduse ja kaupade kindla paigutusega kaupluse teatud kohtades. Kaasaegne ori on kaasatud lõputusse "uuenduste" ostmise võistlusesse ja selleks peab ta kogu aeg töötama.
3. Kaasaegsete orjade majandusliku sundimise kolmas varjatud mehhanism on krediidisüsteem, mille "abil" tõmmatakse kaasaegsed orjad laenukabalasse lootusetult sisse tänu pöörasele laenuintressi mehhanismile.
4. Neljas mehhanism, mis sunnib moodsat orja töötama varjatud orjapidaja jaoks, on müüt riigist. Kaasaegne ori usub, et ta töötab riigi heaks, kuid tegelikult on see orjatöö pseudo-riigi heaks, sest tegelikult läheb raha orjapidaja taskusse ja riigi mõistet kasutatakse vaid orjade lollitamiseks, et orjad ei küsiks liiga palju küsimusi, nagu näiteks: miks orjad töötavad kogu elu ja alati on vaesed? Ja miks ei saa orjad osa kasumist? Ja kes täpselt saab orjade poolt maksudena makstud raha omale?
5. Viiendaks orjanduse varjatud sunnimehhanismiks on inflatsioon. Hindade tõus orja palgatõusu puudumisel kindlustab märkamatu orjade röövimise. Seega on tänapäeva ori üha enam vaesunud.
6. Kuues varjatud mehhanism, mis sunnib orja tasuta tööle, on jätta ori ilma rahast ja võimalusest minna tööle teise linna või riiki. See mehhanism sunnib kaasaegseid orjasid töötama ühes linna ettevõttes ja „taluma” kabalistlikke tingimusi, sest muid tingimusi orja jaoks lihtsalt pole ja põgeneda pole tal ka mitte kuhugile. 
7. Seitsmes mehhanism, mis sunnib orja töötama tasuta, on orja töö tegeliku väärtuse info varjamine ehk orja poolt toodetud kaupade tegeliku väärtuse varjamine.
8. Tagamaks, et kaasaegsed orjad ei nõuaks oma osa kasumist, ei nõuaks nende vanemate, vanavanemate, vanavanavanemate jt poolt teenitud raha tagastamist, vaikitakse maha röövimise fakt ise. Vaikitakse maha, et orjade tööga loodud väärtused on orjapidajate poolt röövitud väärtused, mis loodi mitmete tuhandete aastate jooksul ajaloo vältel paljude orjade põlvkondade poolt.
(tõlge) enlightenedyesbroken heart
18.04.2019 13:52
2
Ootan huviga pakkumisi.
18.04.2019 23:01
5
... om tunda ORAWATE haisu,,,
Palun oota