Otsi

pärnu kirves

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
22.09.2017 12:46
0
1
Penni, mitte Salmo jaoks, lahkun Salmost lähiajal
22.09.2017 12:51
0
2
Minu arust hästi toimiv kirves on see, mis suure konkurentsi tingimustes hoiab kala all. Kui lähimad mehed püüavad, mina ainult vahetan kohti, siis suure tõenäosusega kirves ei ole hea
Samal ajal ka kajalood näitab, et kala ei avalda suurt huvi kirve mängu vastu - tuleb alla, ning suht kiiresti jookseb minema.
04.01.2018 22:37
4
0
Hakkab juba jääd lubama, kas kuskil mingeid uuemaid kirveid ka pakkumises on olnud? Vanemad mudelid on juba enamus olemas, tahaks uueks hooajaks ka midagi uuemat
05.01.2018 08:35
0
2
Penni küsi Kytikalal käest. tal roostevabasi pakkuda

05.01.2018 09:11
0
2
Sealt Pärnust Konksupoest eelmine talv kõik variandid sai võetud ja proovitud, midagi sai, aga erilist miskit.
05.01.2018 09:13
1
0
Kas Aavo erinevad kirved olemas? 
06.01.2018 09:03
1
0
Penni ma ei ütleks, et need ei tööta. Minul oli esimene talv kokkupuude lahe ja selle püügivahenditega ja Kytikala käest saadud näpunidetega koos tuli kala küll ja veel!
06.01.2018 17:59
3
6
to hooralatik,hea kuulda,et sain aidata.Kunagi,paarkümmend aastat tagasi õpetas mind,algajat i1. Nüüd Penni nati kommib aga kõik õige-kahte täpselt ühesugust kirvest suht raske teha,neid peab ikka mitmeid erinevaid püügil kaasas olema.Veesügavus kas 3 metrat või 7 metrat-ikka erineva raskusega kirved.Sel suvel nuputasin ja tegin tsipa teistmoodi kaldenurkadega kirve.Üksjagu katsetusi oli tünnis aga hakkas põrrama kenasti tõstes kui ka langedes läks mängides kenasti keskele.Aga,noh,kas kalale ka meeldib-eks näis. Edu kõigile peagi algaval hooajal!
13.01.2018 09:38
1
10
Pigem on kirve juures teine teema. Püüavad nad tegelikkuses enamasti kõik, viga peitub ikkagi püüdjas. Aastatega olen proovinud pea kõiki käsitöömeistrite mudeleid, kala on toonud kõik, üksikud olen välja praakinud. Küll olen leidnud mõned nüansid. Algajamale sobib pigem kuni 19-20 gr, pikemaaegsele või väga sügavas püüdjale juba kuni 25 gr. Tinasisuga kirvest kergem mängitada, täismetalli aga raskem kuid kui mängima saad, hoiab paremini all. Erinevate kirveste puhul on asi pigem see et kõik oleneb mehest... mõne õpid lihtsalt kiiremini mängima saama kui teise. Lihtsalt, püügi käigus proovima. Ja, püüdmas tuleb võimalikult tihti käia.
13.01.2018 11:31
0
3
Selleks, et oma mängu liffida, peab kala võtma vähemasti.
Kui ei võta ei ühe ega teise mänguga, siis suurt ei liffi.
Seda olen aga küll tunda saanud, kuidas mul oskaja mees kogu kala alt ära tõmbab. Istub lähedal olevale augulu (vana auk) kust ma midagi ei saanud ja hakkab vaikselt pihta ja nagu võluväel-  mingi aja möödudes on minu mulk tühi ja teine mees tirib. Ja see oli ajal, kui ka mina vähemati oma kirvestega osaksin triibusid leili ajada. Küll aga mitte märkamatult püüda. Asi lõppe ikka sellega, et mittekusagilt (s.o. pikksilmaga vaatamise kaugusest) vajub seltskond kaela ja ongi kõik ilma.
13.01.2018 21:39
1
12
Ma ei ole traalmeistriga nõus... Jah mehest sõltub ka natuke, aga kui kirves on käkk, siis võib see oskaja mees möllama jäädagi tõenäoliselt midagi saab, aga minu jaoks püha olev 15 kilo võib jääda siiski unistuseks...
Minul on ka üksjagu kirveid nii paremaid kui halvemaid. Mõned soetatutest on ballast, enamusega saab ikka midagi kätte ka, aga 2 kirvest on teistest ikka rämedalt üle. Ühe i1 omaga olen püüdnud ikka juba mitu-mitu aastat ja seda kogust mis selle kirvega saanud ei hakka siia kirjutama... väikese ökoloogilise jalajälje mehed ei saa pärast öösel rahulikult magada. Teine on i1 sõbra tehtud ja see pole ka mitte kehvake... Sisuliselt võikski nende kahega merel käia, et juhul kui ühel konks ära murdub, siis teine otsa... Muidugi vastu kevadet kui kirvega püük juba viletsamaks hakkab jääma ja sllised tõeliselt head kirved välja selekteeruvad, siis on see i1 oma osutunud nagu pisut tegijamaks...
Ühesõnaga mees võib olla kuitahes oskaja, aga kui kirves on "kirves", siis enamuse ajast jälgib ta silmanurgast kuidas teised oskajad oma heade kirvestega kerivad....
roy
image
13.01.2018 22:21
2
3
..ehee..see kui silmanurgast kedagi jälgida siis jääbki see oskuste lihvimine ära..oled end varjutanud kadedusega ja ei saagi kala võtma..mina tegin ise endale kirve ja püüab..ühe ostsin tavalisest kauplusest ..ka püüab..vaatan järgi kas Indrekul on kirvest pakkuda...saan võrrelda..kala kogus pole mulle eirliselt oluline olnud. Kui tuled välja saad kopsud s**ast puhtaks ja füüsisele ka midagi...see pigem olulisem kui "üleküla" saak
13.01.2018 22:29
0
2
Aga ütleme ausalt, kui ümberringi kala tuleb ja omal mitte ei tonksuta, siis ikka maru zen olemine ei püsi heasti sees? smiley
roy
image
13.01.2018 23:59
1
2
..ikka püsib...küsimus on meelekindluses cheeky......ilmselt leidub ka neid kellel lööb see nö kaane pealt ja tuleb ning puurib mantlihõlmast augu läbi...siis kohe hea kui näed tema tegevuses tulemit..mõlemil kala ei tule..lahe ..vot see on elamus laughlaugh
14.01.2018 11:56
0
3
Vat, Simmu... selge on ka see et ajaga leiad kirved mis toimivad just personaalselt paremini. Ja seda otsidki just paljude tuntumate kirvemeistrite toodangust. Ei vaidle vastu et asi on vaid mehes. Jah, kirveski peab hea olema. Kuid olen palju näinud kus on häid kirveid kuid mees püüda ei oska. Olen ise samuti i1 kirvestega püüdnud, enam pole küll mu esmane valik, püüan hoopis Bumsi omadega. Lihtsalt, nii on mulle omasem
14.01.2018 12:13
1
2
Traalmeister, mul on mingi viimane kirves Paša tehtud. Kas see ka tegija nimi üldse on? Tol aastal olla olnud. Või pean i1-ga suhteid soojendama. Need on alates 2005 aasta suvest juba viletsad. Peale üht mõtlematut telefoninalja, mis algas minu poolt sõnadega "Tere, maksuametist helistan..."
Siinkohal vabandan avalikult i1 ees tolle nüri nalja pärast. Pole seda tänaseni teinud.blush

14.01.2018 12:23
1
1
eeeee? kelle üle naerab?
Ma tolle tosina aasta taguse kõne hea meelega kustutaksin oma eluramaatust. Aga pole võimalik, nuta või naera. Sepaonu teadis hiljem rääkida, et i1 oli olnud väga tõsisel koosolekul tol hetkel. indecision

14.01.2018 12:25
0
1
kust sa pidid seda teadma?
14.01.2018 14:30
2
2
tinawile, see "practical joke" iseenesest on jabur...
rohkem pole teinud.
Kunagi lasin ühele oma sõbrala meela häälega neiul enne sünnipäeva helistada, et ta on tellinud dueti striptiisi oma aadressile sünnipäevaks. Et mida ta täpsemalt näha soovib, kas kahte omaette plikat või lesbipaari. See oli hea nali ja saime kaua selle üle naerda, kuidas mees puterdama kukkus.
i1
image
14.01.2018 20:44
0
1
To Roy  Hetkel on veel midagi kohe olemas ka, aga see võib kiirelt muutuda, kuna kohe saab ilmselt jääle ja mul läheb ka  tööl väga kiireks. Tule läbi või kirjuta - kalurid@hot.ee
i1
image
14.01.2018 20:47
0
0
To Karvaloom  Krt, seda kõne asja kohe üldse ei mäleta. Minu see - olen hetkel koosolekul ja ei saa rääkida - üldjuhul tähendab, et suur kala on otsas just
Aga sepp ilmselt lihtsalt noris su kallal, nagu tol ajal kõigil kombeks oli

Mu arust viimane otsekontakt meil oli msn- is, tellisid lante, aga hiljem ära ei viind, a noh said teised õnnelikumaks siis sellevõrra laugh
14.01.2018 21:05
4
3
Krt, seda küll pole mu elus juhtunud, et tellin lante ja ära ei vii. Nüüd ajad mind küll kellegiga segi. Raudselt- pole minu moodi. Lolle nalju olen teinud, aga mitte tellimusi välja ostmata. Ka mitte siis, kui selgunud nende tarbetus. Mis antud juhul kindlasti ei olnud ka päevakorras.
Aga ühe või ka paar i1-tooteliinilt telliks küll. Kui satun üle 8 aasta lahele ahunt püüdma, ei saas vähemalt landi süüks panna, et kala ei saa
Nagu üldjuhul kipub olema.
14.01.2018 21:14
0
1
Indrek,kas sul kirve uut mudelit ka mulle pakkuda on?
i1
image
15.01.2018 23:16
1
1
To Pasteet Sinu lant on mul töös jah.
16.01.2018 07:17
0
1
Tänud Indrek 
16.01.2018 07:38
0
2
Ja mina? Kas jäin kahe silma vahele? Olen ju üks Su esimestest õpilastest siin jeejees! Koos Juracaga. Ajast, mil lahel käimiseks oli vaja luba hankida.
16.01.2018 11:48
0
1
Tellimus oli ridade vahel peidus? Kange mees peab muidugi olema, kui peipsil sikut kirve vastu ei vaheta, sest kombainiga ikka rohkem saab, kuigi püük on muidugi sikuga mõnusam. Mina ei oska sikuga püüda, aga harjutan
16.01.2018 11:53
1
1
Ei tea kas see kirve püük Peipsil piirkonniti võib vähe erineda ka?
Ma ennast kõige äpumaks kirvepüügil ei pea (lahel konna kõvasti rebitud) aga viimane talv Peipsil sai just Mustvee piirkond käsile võetud ja seal mina küll sellega kala leili ei saand, küll aga tavalise sikuga mille püügis peaksin just äpu olema.Samas foorumitest millegi pärast ka meenub, et kirvepüük Peipsil põhiliselt nö Varnjast peale.
16.01.2018 12:23
0
1
On küll vist niimoodi, et peipsil lõunas kirves, põhjas siku. Kuidas Lämmijärves ahven sööma panna, või on teda seal lihtsalt vähe? Sry kirve teema risustamisest, kolin peipsi teemasse ümber
16.01.2018 12:44
0
1
Teemasse tagasi, iii miukene see uus mudel Sul on?
16.01.2018 12:47
0
1
Peipsil ülevalpool on üldjuhul järve põhi pehme. Sinna kaob see kirves ära ja seepärast ei taha hästi toimida. Varnjast allpool põhi on kõva - seepärast seal töötabki kirves paremini.
16.01.2018 13:15
0
2
topsu jutt loogiline ja ju vist ka õige. Sestap üalapool jälle baldaa teeb tulemust. Kui osatakse püüda. Mina jälle nende hulgas, kes suht algajad.
16.01.2018 14:04
3
3
Mul hõbetatud messingkirveid veel nati saadaval-kel huvi siis 55/kaks/kolm/379. Pärnus.
16.01.2018 18:48
5
4
Einoheinoh!!! i1 on mind lisanud blokeeritud numbritesse- kui kõllan, automaatselt kinni. Ja see on siis sõber!!!
16.01.2018 19:13
1
2

16.01.2018 20:08
0
0
Mõni aasta tagasi semule Peipsil oma kirve andsin. Muud ta enam talvel ei kasuta ei Peipsil ega Pärnus.
16.01.2018 20:52
0
1
Missugune on parim kirvevabastus vahend, millega võiks põhjas lebava kirve ka kätte saada?
17.01.2018 23:07
0
0
Meie poodides ka täitsa landivabastajaid olemas. Tuleks ainult pikem nöör sappa panna, kui sügavamalt püük.
http://www.kalastus.eu/et/a/landivabastaja-zumpe-300g-noor-5m
18.01.2018 13:30
0
0
On keegi Vasknarva kandis kirvega püüki teinud Peipsil? Kas siin kandis toimib kombain, oskab keegi kommenteerida?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Palun oota