Otsi

kajalood

28.09.2016 11:41
tere kas keegi oskab soovitada kajaloodi mis näitaks kala ja samas põhja reljeefi ja sügavusi ,senine kokkupuude puudub sellise aparaadiga .mis oleks ikka usaldusvääärne.
28.09.2016 12:05
0
0
Näiteks: Deeper FishFinder Pro(+) seda saab loopida ja paadile külge monteerida.
Umx
image
28.09.2016 12:18
0
0
Ega ükski kajalood kõike ei näita ja ka kõike näitamata ei jäta. Mina ostsin just hiljuti Garmin Striker 4 DV. DownVü näitab põhja ja vetikaid paremini, traditsiooniline vaade aga kala. Ekraan pooleks ongi väga hästi.
28.09.2016 12:32
0
1
Kajaloodide nagu ka paljude muude asjadega kehtib raudne reegel- head ja odavat ei ole olemas. Eemale tuleb hoida ka Hiina kräpist! Enda jaoks mõtekas ekraan alates 5" . Näiteks Humminbird Helix 5DI. Hinnaklass ca. 400.- EUR ja suudab anda suht usutava pildi vee all toimuvast!
28.09.2016 21:24
0
0
Kui kalapüügiks, siis ainult downscan küll ei kõlba saba allagi. Samasugune ikaldus nagu lowrance ainult DSI mudelid mõni aasta tagas. Kala otsimseks ja nägemiseks on ikka 2D kiirte koonust ka vaja.  Kui sul ka nutiseade taskus on, sis löö googlesse humala kalabaas ja sonarphone SP200 /SP300.  soodne, robustne, mõistlik. Upgradetav kajaloodist põhjakontuurkaarti kirjutavaks plotteriks ja ekraani suuruse valid ise millise tahad. Mis moodi sa peamiselt üldse oma kajaloodi kasutada tahaksid?  
27.12.2016 15:54
1
0
Too umx...kuidas see striker vastu on pidanud.Ise ostsin marine 24st striker 4ja,ning see kooles paari tunniga ära ehk,siis pilt taskus ja mitte üks piuks enam.Tahtsingi teada äkki see dv on tõõkindlam.

27.12.2016 16:08
0
0
On kellelgi kogemusi Garmin Striker 5 dv-ga vöi on see ka Hiina kättemaks teistele riikidele.
27.12.2016 19:53
2
1
Garmin algupäraselt nüüd küll Hiina virma pole. Kompanii kui selline ikkagi trademaauessaa. Sellest, et kõik maailma vägevad elektroonikatootjad oma tehaseid Hiinas omavad, pole pääsu.
Garmini töökindlus on ilmselt hoolimata tootjamaast garanteeritud. Nagu Sonyl või Applelgi näiteks.
27.12.2016 20:59
0
0
Rato on ise humala kalabaasi taga ja ilmselgelt soovitab osta enda kaupa. Mina ostsin Garmin Striker 4 endale. Sel hetkel oli hind määrav ja kindlasti ka jääpüügi "flasher" olemasolu. Youtube-s erinevad videod tõid selgust selles osas mida ostan. Olen rahul. Valisin tavalise paadi oma ja mitte "portable". Ise ehitasin kasti juurde, et vajadusel saan talvel kelgule panna ja jääle kaasa. Kõikide nutiseadmete kajaloodide suureks miinuseks on see, et nutiseadme aku ei pea sul 8h püüki vastu, kui sa just akupankadega kalale ei lähe. Talvel -20ga näiteks jookseb nutikas imekiirelt tühjaks. Lisaks ei kannata vihma...Kui sa just tahvlile kotti ümber ei hakka panema.
27.12.2016 21:02
2
0
Ramses, sul garantii alla siis ei läinud kui niisama lampi ära lõppes?
28.12.2016 13:42
0
0
Läks küll,siis saadeti teine ja ega seegi kauem vastu ei pidanud.Lõpuks saadeti raha tagasi.Lihtsalt pettusin nende töökindluses.Sellest ka vanasõna karda odavat.
16.01.2017 08:29
0
0
Keegi kaasaskantava osas ka oskab kaasa rääkida, või on odavam-mugavam ise aku ja kast sebida. Tänud.
Umx
image
17.01.2017 15:20
0
0
Nagu näha, siis ma eriti tihti siin foorumit ei loe, aga vastan Ramsesele sellegipoolest.
Mul on paadile paigaldatud see Striker 4dv ja pole siiani ühtki probleemi tuvastanud, näitab ilusasti nii põhja kui kala kui kiirust kui akupinget ja kellaaaega. Ainuke, mida nüüd võib-olla teisiti teeks, oleks kaardiplotteriga versiooni valimine. Tol hetkel aga rohkem raha polnud ja noh, kaarti saab ka telefonist vaadata - tuleb ainult meeles pidada, et seda regulaarselt teha. Eriti piiriveekogul.
18.01.2017 09:56
1
2
Aga Deeper Fishfinder? Ja eriti talvel?
12.02.2017 22:59
0
0
MargoT! Kas Sul Striker4 näitab kala põhjas? Ma näen Striker4ga kala põhjast alles 1-1,5m kõrgemal. Põhjas ei midagi, samas pommiga tuli ahvenat triivi pealt hästi. Olen muutnud seadistusi aga tulemuseta.
13.02.2017 15:30
0
0
kas keegi teab veel Garmi ni edasimüüjaid Eestis, Pirita firmat mitte pakkuda, seal on tööl mingi arengupeetusega noormees, kes ei osanud ühelegi küsimusel vastata, ega teadnud isegi nende kodukal pakutavat kraami
13.02.2017 15:53
0
0
Mina ostsin oma plotteri kunagi Laki tänavalt Garmingps.ee-st. See pood läks sealt Väike-Paalasse, ma seal Väike-Paalas pole käinud ja kohapealset valikut ei tea
13.02.2017 16:03
0
0
Pirital on 2 Garmini müüat, Jakari ja GPS Eesti OÜ.Asuvad suhteliselt kõrvuti.
13.02.2017 16:10
1
0
Sai endalegi Striker 4 soetatud , lisaks talvekasutuseks aku ja eraldi kast , nädalavahetuse järgi oskan vaid kiita , sügavuses 2,5 m näitas ära nii marmõssi mängu kui ka põhjas oleva ahvena ( kusjuures väikese ). Eks suvel saab siis ka paadiga ära katsetada esmamulje igatahes hea . Müüjatest kiidaks ka Jakari Marinet Pirital , oskavad ilusti ära seletada . 
13.02.2017 16:30
1
0
lombakas - väga hästi näitab. Vedades on selgelt eristatavad "kaared". Ekraani jagasin kaheks, ehk 77 ja 200, siis sai parema ülevaate. Seadetest võtsin kah midagi maha natuke. Detsembris sõbral 5kg haug kajaloodi järgi. Nägime ilusat "kaart" põhjas ja pakkusime, et haug raudselt. Nii 30 seki pärast tuligi (siis jõudis lant temani). Sügavust oli seal 4m kanti. Haugil kaanid küljes, istus vastu põhja.
Otseselt ahvenat ma sellega otsinud pole, eesmärk oli siis haugi püüda ja haugi ka saime.
Ma muidugi ei saa täpselt aru kas sa mõtled lahtisel veel püüdmist või jäält. Flasheri õpetusi leiad youtube-st, mina sain sealt selgeks. Paadist proovisime põiklanti, ilusti oli näha lanti ja ka kala landist allpool. Püük nii 30cm põhjast. Vahest kergitad ülespoole ja vaatad kas põhjast liigub kiir landi kiirele järgi. Tarmoha proovis, nii ta toimib.

Vananats - itshop.ee müüb kah osasid garmini kajaloode. Mina ostsin sealt.
13.02.2017 17:06
0
2
Vene lood Praktik näitab rakenduse liikumist ja seda kui kala juba otsas, aga ahvenat põhjas enne võttu ei näe. Eks katsetan veel mujal ka, kuna peipsil on kombainiga lihtsam kala kindlaks teha. Muidu hea pisike vidin ka, patarei AA käib anduri sisse. GPS mul Garmini kell Epix, seda kiidan küll, jalgsi liikumisel väga mõnus.
13.02.2017 23:57
0
0
MargoT- räägin paadist triivi pealt tinasikuga ahvenapüüki. Sikut ei saagi näha, sest ta paadist  3-5m kaugel. Põhjast ei näidanud kalapoegagi, äkki lood vigane. Ankru pealt ei proovinud. Pooles vees näitas küll kedagi.
14.02.2017 00:18
0
0
Väidetavalt ei näita ükski lood põhjakala.
14.02.2017 07:22
0
0
Uuemad CHIRP tehnoloogiat kasutavad sonarid näitavad põhjakala ka ära. 
http://www.scout.com/outdoors/wired2fish/story/1544296-all-you-wanted-to-know-about-chirp-sonar
14.02.2017 19:38
0
0
Striker 4CHIRP mul
17.02.2017 07:15
0
0
Hook 3x Lowrance, oskab keegi kommenteerida?
17.02.2017 10:15
0
1
3x on 3 tolise ekraaniga. Minu arust minimaalne ekraan võiks olla 5 tolli. Hea oleks 7 tolli. Ja x versioon on ainult kajalood. Mulle isiklikult meeldib salvestada punkte kasvõi Pärnu lahel koha püüdes või Peipsil. Soovitaks siis kajaloodi ja gpsi ühismudelit - plotterit.
17.02.2017 12:47
0
0
Tänud, mul küll teekonnaks ja punktideks pisike Garmin taskus alati. Suurel paadil stats kajalood ka, aga tahaks talveks ja kummikale mingit kaasaskantavat. Kes jagab asja - soovitage. 

17.02.2017 14:12
0
1
Kasutan Hook 3x. Hinna ja kasutusmugavus paigas. Pärnu lahel praegu väga OK. Youtuubis videosi küll kuidas kasutada nii suvel kui talvel. Displei on 3,5 tolli. Minuarust piisav. Ega viitsiski mingit suurt telekat kaasas kanda.
27.03.2017 22:29
0
0
Jagan ühte katsetust siia. Igaüks ise teab, mis sellest siis arvab, või sellega teeb. MargoT, jah sul on õigus, Humala Kalabaasi taga olen ja mitte pole asi selles, et oma asja kiita vaid enne Sonarphonede avastamist ei eksisteerinud ka kalabaasi. Müüma hakkasin seda sellepärast, et koos navionics boating äpiga see on lihtsalt nii hea hinna, kvaliteedi ja funktsionaalsuse suhtega, keegi seda ei müünud sest jaemüüjad müüvad reeglina samade maaletoojate asju. Mugav ju. Selle aja peale olin pidanud juba 3 muud kajaloodi. Ja vanduda kõvasti saanud.  Ühte lolli peaga ostetud käkki nüüd polegi südametunnistus müüa lubanud ja leidsin talle hoopis uue lahenduse. Lahendus youtube lingil muu mula lõpus. Eks kui vöörika varre külge saab ja aju ära harjub, siis näeme, kas vaev tasus jändamist ka.   Kui keegi soovitab mul osta spetsiaalset seadet, siis olen sellele mõelnud ja ei pea hobikalastuseks hinda põhjendatuks. Kui keegi ikka soovib päris ette, taha, alla ja külgedele vaadata siis kohe-kohe panen müüki ka oma sisuliselt kasutamata Humminbird 999Ci HD SI W/RC1 ja sinna saab panna nii humminbirdi 360 kui miljon muud tilinat.  https://www.youtube.com/watch?v=7n4WImGylGo&feature=youtu.be 
27.03.2017 22:37
0
0
Kui keegi tahab panna Garmin Echo 150 või Elite 4" ekraaniga kajaloodi samamoodi karpi nt talikalastuseks, siis mul on üle nii Echo kui Elite jaoks tehtud kinnitusaukudega sellised vee ja paugukindlad karbid ja 1 selline pisike aku. Panen miski hetk turgu üles. 
24.06.2017 22:55
0
0
Tere.Kas  kajaloodiga on võimalik Alteri kaart ära kustutada..? Tä na hommikul Peipsi kaart kadunud.Ükspäev sai restart tehtud ja Peipsi läinud.Lood ise töötab,st. sü gavust ja kala näitab.Asukohta naitab kollasel taustal nagu püüaks Sahhaaras  .Teekonda ka salvestab.Tegu siis Lowrance hook 7 ga
25.06.2017 08:07
0
0
Võtta kaart välja korraks ja pane sisse tagasi.äkki aitab.
25.06.2017 10:43
1
0
Seda proovisin esimese asjana,ei aidanud.
25.06.2017 17:18
0
0
Ma pole küll kindel aga seal võib kaardi valiku võimalus olla,äkki on selle maailma baaskaardi valiku peal.
02.07.2017 21:56
0
1
Proovin teise masina peal ,tyhjus.Sain teise kaarti panin masinasse,toimib.Alteri omad olid kaarti muuale oelnud,eT kaarti on proovitud vist kopeerida,aga no pole ma seda teinud.EI tea kas kaartil  ka garantii on.Homme ise alteriga suhtlen, siis vast  targem.
Palun oota