Otsi

Vinge vidin

21.06.2018 13:42
Lõpp privaatsusele, nüüd saab mõistliku hinna eest sättida ja chättida ka maailma lõpus

https://www.garmineesti.ee/kasigps-metsa-merele/kasi-gpsid/kasi-gps-garmin-inreach-explorer
allpool on pakettide hinnad ka kirjas
17.08.2018 14:25
0
Äkki IT haid oskavad aidata - ostsin selle jubina endale (Inreach Explorer +), kus on koos GPS ja võimalus satelliitside kaudu SMS-e ja e-posti saata ja vastu võtta (e-posti jaoks on seadmel oma e-posti aadress). Seadet katsetades esialgu saadetud SMS jõudis mobiiltelefoni kohale, aga mobiilist tagasi saadetud sõnum GPS-si ei jõudnud, mobiilis näitas saatjaks USA number. E-post ei liikunud aga kumbagi pidi. Peale Garmini supporti piinamist paljude kirjadega tehti mingid seadistused ümber, nüüd jõuab seadmest saadetud e-kiri kohale, tagasi saadetud vastus aga mitte. SMS töötab mõlemat pidi, aga nüüd näitab mobiilis saatjaks hoopis Eesti mobiilinumbrit. Küsimus ongi selles, et kui ma nüüd mõnest välisriigist tahan selle seadmega SMS saata, kas siis ikka sõnumid liiguvad, kui asi käib läbi Eesti numbri või on jälle asi tuksis ja Garmin on ehitanud mingi ajutise pornograafia? Ühesõnaga tahaks süsteemile pihta saada, mis põhimõttel see info liigub, supportiga suhtlemine on väga aeglane.
17.08.2018 14:41
0
Jah, mul see Freedom Plans lahjem variant ja veidi ettemaksu ka peale selle. Ma lubasin raha tagasi küsida, kui asi toimima ei hakka, nüüd midagi vist sebivad.
17.08.2018 22:42
0
Garmin ongi üks igavene käkerdis,vahet pole mis toodavad,köigi toodetega üks länt.Olen juba ammu loobund,ka nende teenustest,lubavad tähed taevast tuua,aga muhvigi tee
 
21.08.2018 21:02
1
Pärast pikka ja põhjalikku süvenemist antud teemasse tundub siiski, et ei ole nii väga vinge vidin midagi.
Õhinas ostad ära ja siis vaid ving ja hala.
 
Palun oota