Otsi

Prillid

29.12.2018 16:26
Olgugi et hetkel päikeseprillide teema ei ole väga pädev, siis pean endale hakkama otsima uusi paari silmi. 
See valguse virvendus vee pealt on silmadega aja jooksul 1:0 teinud ja seega peaks leidma midagi head mis silmi säästab aga samas ei pudeneks otsustaval hetkel vette ega midagi muud..
Soovitusi kaaskannatajatelt? 
29.12.2018 17:55
1
Costad on head asjad julgen soovitada. Hinda küll omajagu, aga on ka seda väärt.
29.12.2018 17:57
0
kike räägib öiget juttu
yes
29.12.2018 18:10
0
Mul vist mingi 4-5 aastat? Costad Copper "värviga".Raami mudelit peast ei mäleta.Fakt on aga see, et erinevaid mudeleid peaks enne proovima.Minul näiteks kõik ei istunud ühel või teisel põhjusel.Samamoodi ei meeldinud ka teistes toonides "klaasid".
Väärt asi muidu.
Kui need prillid koju või  maale peaks ununema, siis tunne nigut oleks päev veepeal prses.

29.12.2018 18:32
0
Mool 3-d erinevad ja klaasidega, Blue Mirror Tuna Alley raamiga,
Gray Silver Mirror Permit raamiga,Sunrise Silver Mirror Tunaga.
Istuvad mõlemad variandid, proovimisega ses mõttes kehvasti, et katsuda pole kuskil, kui just mõne omaja käest proovida saab.
Koslepirahvalt vähemasti mitmeid variante sai ette proovitud, et otsuseid teha.
29.12.2018 19:56
0
Vaatasin neid costasid ja... mis siin öelda, eks hind on parajalt "holy shit" aga samas silmi oleks ka tulevikus veel vaja.
Aeg vist läbi nende "krt, koju riiulile jäid, haaran Selverist mingi asja nina peale koos griilvorstidega" - prillidel. Ma ei virise, olen päästnud päeva nendegi plönnidega aga, viimase rilli sang krõksas taas sujuvalt auto istmel kannika all aatomiteks, seega... võtaks nüüd midagi mis omaks kindlat kohta
29.12.2018 20:50
1
Costa on keskmise kvaliteediga prill, millel on kõva turundus taga......hind ei näita alati kvaliteeti.
Kui tahad prilli, mis on väga kvaliteetne ja peab vastu ka perse ja autoistme vahel, siis on üks valikutest RUDY PROJECT.
https://www.rudyprojectna.com/collections/sunglasses?page=1
Kui soovid polaroid ja fotokroomilist(tumedus muutub vastavalt valgusele), siis on hea valik TAIMEN.https://www.taimentackle.com/en/ee/product/aqua-viper-grey-pearl_99931557/104108

29.12.2018 21:42
0
Moole meeldib Costade puhul tuulutusavade olemasolu, väga harva kui seestpoolt klaasid uduseks lähevad. Tavajunnidega oli pidev probleem. Mismoodi ühed prillid perse ja autoistme vahel terveks jäävad on muidugi küsimus omaette. Ilmselt peab istuja nii kerge olema, et turvavöö andur ei käivitu.
Aga need soovitatud Taimeni prillid tellin ära, eks siis näha ole.
29.12.2018 21:56
0
Rudy prillid on IMPACTX materjalist, mis ei purune isegi autoratta all +Polar 3FX HDR polariseerimine ja PHOTOCROMIC tehnoloogia.
Need on spets laskmis, taktika ja spordi jaoks.
Taimeni prillid mul juba kolmas hooaeg ja arvan, et Rudy prillid on esimesed, mis võiks neist veel paremad olla.(läbi proovitud kümneid firmasid).
Taimeni prillidel soovitan AMBER klaase, on parem pilt uduse ilma puhul ja näeb vette paremini.
29.12.2018 23:52
1
kasutan aastaid Julbo Pipeline päikeseprille,
mõeldud surfaritele ja teistele vesiste alade sportlastele,
hea disain ja mugav kanda,
forell paistab meetri sügavuselt puunoti välja nagu alveelaev kursk,
30.12.2018 00:45
1
No autorataste alt läbi käind prilli tahaks küll saada, mida pärast ka kasutada saab. 
30.12.2018 01:07
0
Ainsad polaroid läätsedega prillid Rudy kodulehelt leidsi sõuksed jundamid. Kas ei oska otsida äkki, aga esimese hooga erilist muljet ei avalda.
https://www.rudyprojectna.com/collections/sunglasses/products/deewhy?variant=12150536437861

30.12.2018 06:51
1
Mul on mitmeid Rudy prille olnud. On küll 15 a. vanad mudelid, aga kõik on ilma lõhkumata ära lagunenud. Lagunevad raamid (plastraamid muutuvad päikese käes hapraks), eraldi kruvitav nina-padja-raam (ei kannata palju painutada), kummist ninapadjad kuluvad ilmastiku käes (vihm, higi, jne) mõne kuuga läbi. Varuosasid on küll poest saada ja Rudy prillid istuvad enamasti hästi pähe.

Scierrat kasutasin 5 aastat, väga head, aga eesti poodides pole saada. Praegu mingid noname "autojuhi" prillid, maksid ka prillipoes saja euro kanti, aga päris head on. Kahjuks ei loe tootjat kusagilt välja ja ei saa soovitada
30.12.2018 10:09
1
Neid Taimeni prille keegi veel kiidab?
30.12.2018 10:58
1
Enne ei oska kiita kui kohale on jõudnud
30.12.2018 13:46
1
17-18 hooajad mul olnud Aqua Fit Over Demi  Amber Polar Chromic, ehk maakeeli prillipapaprillid, rahul
30.12.2018 19:40
2
RUDY prillidest on kaks head varianti
https://www.rudyprojectna.com/collections/best-selling-sunglasses/products/tralyx?variant=17423295152195
või siishttps://www.rudyprojectna.com/collections/sunglasses/products/agon?variant=17460003962945
1matik.........aeg on edasi läinud.......neid prille kasutavad tipptiimid.
NB KALAMEHED: lugege USA foorumeid, seal vastavad küsimustele asjatundjad ja saab palju asjalikku infot......seal ei varjata ka negatiivset asja.
30.12.2018 20:09
2
Mis järjekorras see tarkus tuli sul kalaoli, kõigepealt lugesid usa foorumeid ja proovisid kümneid firmasi või kõigepealt proovisid paarkümmend või rohkem ja siis keskendusid lugemisele ?
30.12.2018 20:19
2
Millepoolest peaks rattaprillid kalapüügiks head olema? 
30.12.2018 20:25
7
Kui rattaga kalale sõidad, siis nad ju lähevad asja ette?
30.12.2018 21:35
1
gromka ja sepaonu....kui te ei oska kodulehelt tänapäeva materjalide arengut ja optikat välja lugeda, siis te jäätegi lollide kommentaaride postitajateks.
Tark inimene enne uurib asja ja siis kommenteerib......paraku siin foorumis on vastupidi.
Kui keegi küsib mingit nõu, siis enamasti ei vasta teadjad vaid ajukääbikutest parastajad "professorid".
Edu teile
30.12.2018 22:06
3
liiga odav rsk
31.12.2018 10:52
2
Siin foorumis on ka nii kalaoli, et osad nõuanded on ilma igasuguse reaalse katteta, lugege foorumeid, no mida?, lugege internetti, internet on tarkust täis, really?, internet on ka paska ja reklaami täis.
Ma sirvin süsteemselt põhjamaade kalastusfoorumeid ja sealtki huvitun vaid sellest jutust, mida on öelnud keegi, kelle tausta ma tean, põhimõtteliselt on usaldusväärne taust palju kalal käimine.
Ma mõtleva maakana jäingi mõtlema, et ka 10 aastat tagasi oli arvestatavalt häid kalameeste prille olemas, et kuidas saab kümneid firmasi läbi proovida ja kõik olid sitad, ma nagu ei teagi kümneid firmasi viimasest kümnendist, mida ma oleks nõus proovima. Need rudy prillid võivad head olla ja võivad mitte olla, mina ei tea, mulle tundub tobeda ennustamisena - *arvan, et Rudy prillid on esimesed, mis võiks neist veel paremad olla.* , sest see põhineb ainult sellel, et foorumit loetud, netis mudeleid vaadataud.
Prillide, nagu ka igasuguse muu kalakola puhul pole ka paha rääkida parimatest asjadest mingis hinnaskaalas ja inimeste hinnaskaalad on erinevad. Lisatud pidil on üsna tüüpiline kalameestele pakutavate prillide firmavalik. Tavalisest veidi laiem lingina
https://www.adh-fishing.com/equipment/glasses
Head vana aasta lõppu.

Palun oota