Otsi

EÕL 2019 a. talipüügi reiting ja EMV

11.01.2019 23:02
Kirjutan mõne sõnaga selle aasta EÕL reitinguvõistlustest ja EMV süsteemist. Vahepeal on olnud pikk vaikus, kaaluti erinevaid variante, aga nüüd said asjad paika ja võib avaldada.

EÕL reitinguvõistluste kalender:

2.-3. veebruar EMV Võrtsjärvel, kahepäevale MM reeglitega, korraldab LEKK.
2.-3. märts EÕL reitinguvõistlus Õisu järvel, kahepäevane MM reeglitega.
10. märts - EÕL reitinguvõistlus, koht hetkel lahtine. Tegemist on puhta reitingivõistlusega nendele, kes soovivad kandideerida koondisesse, sellel võistlusel puudub auhinnafond. Teeme 2 etappi ühel päeval 2,5+2,5 tundi ja ilmselt ametliku treeningu 9. märtsil.

Kokku seega 6 reitinguvõistluste etappi, millest arvesse läheb 4 parimat tulemust. EMV on kahepäevane, nagu viimasel ajal tavaliselt olnud. EÕL reitingutabeli alusel pannakse paika järgmise aasta MMi koondis, nii põhipüüdjad, varupüüdja kui ka abitreenerid. NB: järgmine aasta on MM Leedus!

Kevadel katsetame ära sellise formaadi, et 2 veidi lühemat etappi on ühel päeval, vahekaalumisega. Kui meeldib ja sobib, siis võib järgmine aasta kaaluda seda, et kõik reitinguvõistlused oleksid ühepäevased.

See on siis lühikokkuvõte, varsti tuleb veidi pikem dokument ja veidi uuendatud võistlusreeglid.

Kui vaja lisainfot, siis küsige.
13.01.2019 00:33
1
Sel aastal on olnud probleeme talvevõistluste planeerimise ja väljakuulutamisega. Lisaks soovib Märt Taliliiga arvestust lõpetada. Kahepäevaste ja mitmete sektoritega võistluse organiseerimine käib tihtipeale üle jõu.
Alexander kirjutab entusiastlikult, aga mitte täpselt. Hetkeseisuga on siis EÕL reitinguvõistlusteks kaks kahepäevast võistlust, millede reeglid on kirjas matchfishing.ee  Kui 10. märtsiks planeeritud kahevooruline võistlust ei õnnestu läbi viia, tuleb reitinguarvestusse kaks ühepäeva ja ühes sektoris võistlust. Katsume selleks ajaks kui koondis MMilt tagasi tuleb asjad täpselt paikka panna.
Palun oota