Otsi

PROPILKKI Eesti meistrivõistlused 2019

05.02.2019 19:14
Kõik, kes on huvitatud osalemisest, palun postitada siia foorumisse enda pro pilkki kasutajanimi.
Registreerumine lõpeb 14.02.2019 kell 24:00.
Mida rohkem huvilisi, seda rohkem ka alagruppe tuleb! 
Esimene mäng 16. veebruar kell 19:00
Poolfinaal mäng 17. veebruar kell 19:00
Finaal mäng 23. veebruar kell 19:00

järved 4x30 min
punktiarvestus::10;8;6;5;4;3;2;1; ja + 1p suurima kala eest
05.02.2019 19:18
3
Teen otsa lahti: Arx7, aramis rum, poolik13
 
05.02.2019 19:20
0
linask est
05.02.2019 20:31
0
Taavi, Ivan
05.02.2019 20:46
0
Jurx
06.02.2019 19:44
0
ISAENN, Rauno, Reiko,Risto, Nope, Jyrka2, omel
07.02.2019 16:37
0
Kalvi
10.02.2019 21:56
0
No paneb vanade aegade mälestuseks ka nime kirja.
Äkki kannatab vana rasva pealt veel püüda
Flix(Est)
 
11.02.2019 08:13
0
Kultz
11.02.2019 16:29
0
Tanel EST
12.02.2019 14:26
0
PAAT
12.02.2019 22:25
0
Velts
13.02.2019 15:58
0
Uudo,J@K
14.02.2019 20:57
0
Choppy
14.02.2019 21:00
0
viimased tunnid veel nimed kirja panna.
 
15.02.2019 17:49
0
Mõlemast alagrupist edasi pääsevad 7 parimat

Grup 1
Arx7
linask est
Taavi
Jurx
ISAENN
Risto
Reiko
Uudo
PAAT
Kultz
Choppy

Grup 2
aramis rum
poolik13
Ivan
Velts
Rauno
Nope
Flix(Est)
omel
J@K
Kalvi
Jyrka2
Tanel EST
16.02.2019 21:54
1
Grup 1

1. Uudo (32)
2. [X-Factor] Taavi [EST] (28)
3. [X-Factor] Risto [EST] (21)
4. Arx7 (19)
5. ISAENN (16)
6. Choppy (14)
7. linask EST (10)
---------------------------
8. Paat [EST] (9) (varu 1)
9. jurx (8)
10. Reiko [EST] (3)

Grup 2

1. [X-Factor] omel [EST] (24)
2. J@K (23)
3. [X-Factor] Nope (23)
4. Rauno [EST] (22)
5. aramis rum (20)
6. Kalvi (17)
7. Ivan (9)
----------------------------
8. poolik13 (8) (varu 2)
9. jyrka2 (6)
10. Velts (6)
11. Flix(Est) (1)
17.02.2019 12:44
2
14 mängijast pääseb edasi 10

1. Uudo
2. Taavi  
3. Risto
4. Arx7
5. ISAENN
6. Choppy
7. linask EST
8. omel  
9. J@K
10. Nope
11. Rauno  
12. aramis rum
13. Kalvi
14. Ivan
--------------------------
Paat (varu 1)  
poolik13 (varu 2)
18.02.2019 17:10
2
1. aramis rum  (32)
       2. omel   (25)
       3. Arx7  (14)
       4. ISAENN  (13)
       5. J@K  (12)
       6. Choppy  (12)
       7. Uudo  (10)
       8. Kalvi  (9)      
       9. Nope  (9)
       10. linask EST (9)
       ----------------------------------
       11. Taavi (6)(varu 1)
       12. Rauno (4) (varu 2)
       13. Ivan  (4)
       14. Risto (1)
18.02.2019 22:02
1
Finaal mäng 24. veebruar kell 19:00
24.02.2019 21:37
1
1. ISAENN  (27)
2. aramis rum  (23)
3. Uudo  (21)
4. J@K  (18)
--------------------------
5.linask EST  (16)
6. Nope  (14)
---------------------------
---------------------------
7. Kalvi  (12)
8. Arx7  (12)
9. omel (9)
10.Taavi (7)
11. Choppy  (1)
Palun oota