Omavalmistatud..
Sai siis nikertatud omale selline punn.. Käisin mängimist ka proovimas, tuli välja, et kiiresti kerides kisub lant rohkem vasakule ? Milles asi võib olla .. ma tean seda, et kunagi poest ostetud vobler kiskus ka rohkem ühele poole .. rõngast ega pöörlat mul vahel ei olnud, ehk sellest ?
Pildi kvaliteet ei ole just hea, kuid midagi ikka aru saab.
Edit.
30.06.2010
Esimest traat aasast saad mängu regullida. Kisub vasakule, keerad aasa natuke paremale. Vaata paljudel käsitöö vobleritel ongi see tamiili kinnitus aas pikem jäetud, et hea regullida.
Lant muidu toimib ja mängib ideaalselt ..
Nüüd õhta käis ka kaks pulka korra otsas ära.
no kui toimib siis ära lammutama hakka.
kruks - ma ei saanud hästi aru mida sa selle tasakaalustamise all täpselt mõtlesid, kui seda, et kas mul tina on raskustamiseks pandud, siis see on mul olemas.. mul oli lihtsalt see aas väheke kõveralt seal ees .. väänasin sirgeks ja asi jonksis.
hirmus viitsimine ja aeg peab olema selleks, täitsa ilus produkt 5p
Asjaliku mordaga, ei hirmuta haugi ära
asoo
aga head püügiõnne sellegipoolest.