Otsi

Meriforell jõest

27.04.16

Võtsin peale tööd sammud jõe äärde. Püük algas umbes kell 19 . Esimene tund mitte midagi. Siis üks hetk käis jõnks ridvast läbi ja tundus, et nägin kala (kindel ei ole). Proovisin igasuguseid erinevaid lante seal kohas aga ei midagi. Liikusin veel allavoolu. Ühe väikse kärestiku juures kus oli seisev vesi kõrval tegin paar viset ja ükshetk oligi ta otsas. Tuli suht kiiresti kaldale, nii umbes 2min.
Endal oli suured silmad peas kui sain aru, et meriforell ja nii suur pealekauba.
Tegi tuju täitsa mõnusaks, et nii hästi vedas. kala tuli kell 20.40.

Vedas ka sellega, et pöörasin nööri ümber (kerisin maha ja panin teistpidi rullile) kui seda ei oleks teinud oleks kulumiskohad kindlasti järgi andnud. Ja kodus veel mõtlesin kas võtan 190cm UL ridva  või lähen 240cm kaikaga. Valisin teise, kuigi selle UL-ga oleks päris huvitav olnud teda  seal väsitada
.

Landiks oli Rapala countdown brown trout.
Üks mu esimestest vobleritest mille ca 10 aastat tagasi ostsin ja pole siiani kala toonud kuna pole eriti püüdnud sellega.

Kala Pikkus oli L68 ja kaalus 2580g (kaalus 100% kindel ei saa olla kuna ei tea kas naabrinaise kaal näitab õigeid numbreid) (kõhus oli ainult üks väike suheliselt ära seeditud kala)
28.04.2016
29.04.2016 12:22
0
1
Jões talvitunud merikas, seepärast pikkuse kohta kaal suht nadi. Hõbedasest toonist ei maksa lasta end petta, enamik neist laskujatest aprilli lõpuks sellised. 
Palun oota