Otsi

Elu mikrojigi püük Saaremaal!

Sai siis taas saares käidud ja oma elupüük "microjigi" spinninguga tehtud!

Jah, just elupüük, kui nii väljendada võib. Tabasin täitsa arvestatava koguse kenas mõõdus ahvenaid . Seekordne saak sai fileeks lõigutud, mis on ka kenasti videosse võetud ja hiljem ka vaakumpakendatud. Ette ruttavalt suuresti tänud semu Rainile, tnx !


Aga nüüd läheks ikkagi jutuga veidi tripi algusse tagasi. Seekord tulime saarde kalale neljakesi. Kõik kindlad OMA-semud. Gunn, Ülo ja suure südamega sõber Rain. Ülo ja Gunn laksutasid püüki kailt, ning ussi-tonkaga. Meie Rainiga panime puhtalt silikoonidega ja paadist. Nagu ka pealkirjas nimigi ütleb siis mina ainult ja ainult toimetasin mikrojigiga. Kasutasin Volzhanka "Stilet" 0,5-5 g testist ritva siis 1500 suurust Daiwa "Legalis" kerijat, millele oli peale pandud liin"Sufix" Nanobraid 0,04 mm ja 2,8 kg tõmbe tugevusega . Peibutisi vahetasin karabiineri abiga, milleks oli suurus "000" ! Ei mingit fluro, ega pöörelt vahel ei olnud. Kuradi kaiff on, kui "see" mats sellest komplektist läbi käib. Võtab seest nii keema ja värisema, et annab olla. Siiamaani annab veel tunda . Rain aga katsus kahte püügi viisi korda saada. Nii jigiga, kui rakendusega. Sai kala mõlemiga ja isegi nõksa enam , kui mina mikrokaga tabasin. Lihtsalt tal tuli ka vahest duubleid otsa, mis ajas ikka rulli korrralikult siduriga virisema. Hästi toimisid passiivsed söödavad silikoon kummid, nagu Volzhanka- Fan trout ja Fanatik-Larva . Mõlemit sai ikka ohtralt neile ära söödetud, kuna see silikoon on ikka äärmiselt pehme-habras ja ahven oli parajalt tige neile . Ei hakka enam pikemalt miskit kribama - vaadake piltidelt ja videolt ise järgi.Kokkuvõttes jäime me kõik selle käiguga "Eesti-välismaale" vägagi rahule.yeslaugh Kõik said omad normid püütud ! Gunnar tabas isegi üle poolekilo pätsikese-645 g, mis ka videosse jäi.Gunnist veel niipalju, et tal nüüd mõned "fännid" seal kail , kes said terve püügipäeva vältel tema jutukest kuulda...hullem kui vene raadjio MAjAK pasundas ja kogu oma eluloo maha panismiley
PS! Millise päikesetõusu tunnistajateks Me olime. Tuulevaikne, tuulik ei pöörle, udu, mille seest kusagilt tõuseb päikene, lind-kajakas selle saatel meile esinemas, kalamehed toimetavad omi asju, jne. "PARADIIS !!!"

Selged pildid,

#IxaFishingTeam


NB! Lõpptulemus siin......

14.09.2018
14.09.2018 09:09
1
3
KAS saarlased ahwenaid  ERITI ei söö ,et neid sääl  NII PALJU om??? broken heartyes
14.09.2018 13:50
1
3
wägew.
14.09.2018 14:17
1
4
vääga kövahäälne möla tuli sealt paatidest. parim kui teisele käratati - püüa kala krt
15.09.2018 22:43
0
1
Ixa, vahele jäid, kurjustasid Gunniga või?
Palun oota