Otsi
FOOKUSES
1157
0.0

Peipsi põhjarannikul hulbivad surnud kalad

Mõne päeva eest uhtis Peipsi järv Kauksi kandi rannaribale rohkelt surnud kiisku, kirjutab Postimees. Lagunevad kalad on tekitanud küsimusi: kuna ilmad pole kuumad olnud, ei tohiks suremise taga hapnikuvaegus olla, kuid mis siis suremist põhjustab?
2
2143
5.0

Baltic Cupi kõik kolm medalikohta tulid Eestisse

20. augustil Paatsalus peetud kolme Balti riigi vahelisel spinningupüügi mõõduvõtul Baltic Cup 2016 tulid kõik pjedestaalikohad Eestisse. 
6
4945
5.0

Miks on Vääna jõest saanud peenar?

Pärast kolme aasta taguseid töid Vääna ülemjooksul on jõest seal saanud madal ja elutu mülgas, kirjutab jõe pärast südant valutav kalamees Madis Messimas.
3
716
5.0

Ă•hne ussikesed

27.08.16 - ööpüük Õhnel
2
574
5.0

Mmmmmmmm..........

Täna marinaadi ja homme külma viinushkaga........
1
493
3.2

Raku latikapojad.

sai siis ussiga pĂĽĂĽtud.
5
10000+
4.6

Peipsi järv - kenade ahvenate kodu!

Peipsi järv on veekogu, mis naljalt sind kalata ei jäta, kui vähegi viitsid eelnevalt kodutööd teha ja veidi vaeva näha.
1868
5.0

Nordic Lure blogi: kõik ilus algas taas – 2016 haugihooaeg uute lantidega

Just enne haugi keeluaja algust meres sai paarimees kõne Mättalt, et uhh, kus tuleb võrgu ja landiga meriforelli. Meil paarimehega muidugi ujub hinges alati haug, aga mis siis ikka, teeme ühe merika-nädalavahetuse. Mõni päev enne seda saime ka uued haugilandid testimiseks - hiinakad, aga värvikood jne on kõik eritellimusel.
1686
5.0

Nordic Lure blogi: Lund Predator Classic Finland vol. 3. Läheb võistluseks

Reede õhtul Nirvaanast tagasi tulles paari kolliga oli meil Jannoga ka juba korralik väsimus peal. Peab tunnistama, et kalakoht näitas ennast taas heast küljest, kala oli, ja mõned kollid ka. Viiest viskest kahel oli kala taga.
1
5.0
1
5.0
7
3914
5.0

Peipsi rakendus: mis see on?

Tarvo Leon elab Peipsi ääres ja veedab järvel iga oma vaba hetke. Aastate jooksul on tal kogunenud muljetavaldav kogemustepagas püügilt kohaliku kuulsa nn Peipsi rakendusega. 
3350
5.0

Kohapüük Pärnu lahel: kus ja millal?

Suviseks kohatrollimiseks Pärnu lahel jagab soovitusi põline pärnakas Indrek Karpin, kalale.ee keskkonnas tuntud kasutajanimega Traalmeister. Indrek on pikalt töötanud ka kutselise kalurina, nii et Pärnu lahe kalapüüki tunneb ta läbi ja lõhki.
732
5.0

Arvo Tuvikene: kuidas kalad suhtlevad?

Kas kala teeb häält? Kas ta kuuleb hästi, hoolimata sellest, et keegi pole näinud kala kõrvu? Kuidas kalad üksteist hoiatavad?
1263
4.0

Ahvena pĂĽĂĽk jigiga II

Oma kogemusi ahvena jigipĂĽĂĽgist jagab Igor "Ixa" Nael.
66
0.0

Tuunikalavaht toorjuustuga

Tuunikala-juustuvaht.
139
0.0

Kala laimi-kookosekastmes

Selle aasiapärase kalaroa tegemisel kasutatakse kaht erinevat kalasorti ning karriga maitsestatud kookoskastet. Sobib hästi ka külalistele pakkumiseks.
180
0.0

Kiired kalarullid

Kalaroog saab mahlane ja mõnus, kui toidus on piisavalt niiskust, lahja kala puhul ka veidi rasvainet. Vältida tuleks asjatult pikka kuumutamist
Palun oota