Otsi
FOOKUSES
3
677
4.3

Vabatahtlike aktsioonid lõheliste kuderahu kaitseks täitsid eesmärgi

Eesti Kalastajate Seltsi vabatahtlike aktsioonid Eesti jõgedel lõhe ja meriforelli kuderahu tagamiseks õigustasid end. Lisaks otsesele röövpüüdjate tegevuse takistamisele kahanes märgatavalt ka pimeduse varjus jõgede ääres luusivate kahtlaste isikute hulk.
944
5.0

Vana hea meriforell

Paljude kalameeste lemmikkala meriforell asustab pea kogu Põhja-Euroopa rannikut ja kogu Läänemerd. Eestis on meriforell lisaks merele külaliseks ka ühtekokku 74 jões ja ojas.
504
5.0

Ajakirja Kalale! lugejate suur pildigalerii!

Havid, ahvenad, karpkalad, forellid, lutsud, linaskid... Sinu ees on valik Kalale! lugejate poolt ajakirja toimetusele saadetud piltidest läbi aegade! 
3
501
5.0

Keskkonnakahju – mis see on?

Kui isikule tekitatud kahju ja selle hüvitamine on võrdlemisi arusaadavad asjad, siis keskkonnale tekitatud kahju olemus jääb inimestele, sealhulgas patustanud kalastajatele, sageli arusaamatuks.
57
5.0

Haara kinni: kolm väärt jõulukingiideed!

Ajakirjal Kalale! on sulle kolm head ja mugavat jõulukingiideed, mille elluviimiseks ei ole tarvis isegi mitte poodi minna.
8
1017
4.7

Järjekordne reid Narva jõel andis „saagiks" üle kolme tuhande silmutorbiku

Keskkonnainspektsiooni kolmas järjestikune reid Narva jõel oli inspektoritele töörohke nagu ka kaks eelmist. Seekord tuli jõest eemaldada üle kolme tuhande ebaseaduslikult püügile pandud silmutorbiku.
GALERII
11
736
4.8

värske kala

Peetri selveris saadaval säherdune värske koha ja ahven.
16
1048
4.7

Orjaku ahvenad

25-nda augusti hommikune saak siis.
BLOGID
TV
1
3.0
1
724
3.0
5.0
619
5.0
2.6
380
2.6
3.5
564
3.5
AJAKIRI
504
5.0

Ajakirja Kalale! lugejate suur pildigalerii!

Havid, ahvenad, karpkalad, forellid, lutsud, linaskid... Sinu ees on valik Kalale! lugejate poolt ajakirja toimetusele saadetud piltidest läbi aegade! 
74
5.0

Jaagup Kreemi kirg, mis tuli ja jäi

„Kirglik kalamees olen olnud juba lapsest saati,“ sõnab muusik Jaagup Kreem. Jaagupi kalamehekirg süttis elu esimestel püügiretkedel Turu saarestikku.
981
4.8

Jaak Kask: hilissügisesi soovitusi Emajõele ja Vooremaale

November-detsember võib esmapilgul üsna „surnud“ ajana tunduda. Tegelikult aga võivad retked Emajõele või Vooremaale suurt naudingut ja ka ekstreemsust pakkuda.
 
6
1861
4.9

Aasta kalamees Ixa – tõeline kalamagnet

Eesti suurima kalastusfoorumi Kalale.ee kasutajate poolt kahel korral Aasta kalameheks valitud Ixa, kodanikunimega Igor Nael tunnistab, et on tõsisemalt kalapüügiga tegelema hakanud alles viimastel aastatel. 
KÖÖK
169
5.0

Taipärased krevetid köögiviljadega

Mereannisõpradele hõrk ja maitsev roog. Kasuta selles koorimata, külmutatud või hoopis soolvees tiigerkrevette. Kuivata selle roa jaoks krevetid kindlasti köögipaberiga enne pannile panekut, muidu pritsib kuum õli päris valusalt.
471
3.0

Muna-lõhevorm

Kreemine hõrk munavorm külmsuitsulõhega on just see, mida ärgates oma hommikulauale oodata.
1
451
4.0

Kiire tuunikalapasta

Kooresed kastmed jäävad hästi külge lameda pinnaga pastadele, nagu on fusilli ja farfalle. Kiire ja tsitruselise maitsega võluv pasta.
Palun oota