Otsi
FOOKUSES
1444
3.0

Suur kalakaitsereid Pärnu lahel

Keskkonnainspektsioon viis nädalavahetusel koostöös politseiga Pärnu lahel ja jõel läbi kalakaitsereidi eesmärgiga kontrollida harrastuspüügi seaduslikkust kohapüügi hooaja alguses ning muutunud püügiregulatsiooni tingimustes.
1083
5.0

Püügisoovitus: Keeri ja Kääriku järved suvel

Keeri järv Tartumaal ja Kääriku järv Otepää lähistel pakuvad kalamehele suvel kenasid ahvena-, latika- ja linaskisaake. Siinkohal mõned vihjed.
GALERII
6
1048
5.0

Norra 2015 Vega

50kg, sõbra elu esimene paltus.
9
979
4.9

Jiggi ahven.

Pärnu jõgi
10
414
5.0

Päeva üllataja

Sai mindud jõe äärde tunnikeseks aega parajaks tegema ja loodust nautima. Kala tuli kohast, kus poleks osanud teda kohata isegi kõige paremas unenäos. Himustas liigikaaslase värvides Rapala voblerit. L: 43cm Kaal: 885g
4
685
3.3

Svensby Paltus

Suur ja väike paltus 20kg ja 4,5kg
BLOGID
2
5395
5.0

Kohapüügi avalöök Suurel Emajõel – “Sander 2015”

Leppisime Martiniga juba aasta tagasi kokku, et selle aasta avalöögil olen tema paadis. Ja nii läkski.
7
10000+
4.5

Peipsi kĂĽmnene viis GPSi

Daamid ja härrad !
Lubage mul tutvustada oma nädalavahetuse tulemust, ja ühtlasi võite mind õnnitleda kümneste klubisse astumise puhul !
TV
AJAKIRI
1083
5.0

Püügisoovitus: Keeri ja Kääriku järved suvel

Keeri järv Tartumaal ja Kääriku järv Otepää lähistel pakuvad kalamehele suvel kenasid ahvena-, latika- ja linaskisaake. Siinkohal mõned vihjed.
106
0.0

Pärnu lahele koha püüdma!

Suviseks kohatrollimiseks Pärnu lahel jagab soovitusi põline pärnakas Indrek Karpin, kalale.ee keskkonnas tuntud kasutajanimega Traalmeister. Indrek on muide kutseline kalur ja enamiku oma ajast veedabki ta nii ameti kui hobi korras Pärnu lahel kala püüdes.
122
0.0

Mudil: kirutud ja põlatud, kuid lihtne püüda ja maitsev

Ei maksa mudila mainimise peale nina kirtsutada – mudil on meie rannikumeres kindlalt kohal ja karta on, et lahti me temast enam ei saa. Mis siis muud kui püüdma! Kes temast ei kulinaarset ega püügimõnu ei saa, võib ju ennast lohutada, et võitleb teda välja püüdes võõrliigi leviku vastu. 
KĂ–Ă–K
2490
5.0

Taipärased krevetid köögiviljadega

Mereannisõpradele hõrk ja maitsev roog. Kasuta selles koorimata, külmutatud või hoopis soolvees tiigerkrevette. Kuivata selle roa jaoks krevetid kindlasti köögipaberiga enne pannile panekut, muidu pritsib kuum õli päris valusalt.
2745
3.7

Muna-lõhevorm

Kreemine hõrk munavorm külmsuitsulõhega on just see, mida ärgates oma hommikulauale oodata.
1
2902
4.0

Kiire tuunikalapasta

Kooresed kastmed jäävad hästi külge lameda pinnaga pastadele, nagu on fusilli ja farfalle. Kiire ja tsitruselise maitsega võluv pasta.
Palun oota