Otsi
FOOKUSES
4.7

Uuenenud Kalale.ee viib Soome!

UUENENUD Kalale veeb on nüüd AVATUD - osale mängus ja VÕIDA! Kõigi mängus osalejate vahel läheb loosi 2 vinget Tallinki autopaketti Soome kuni 5-le inimesele!
5.0

Mati Banhard: kuidas valida ja hooldada haspelrulli?

Haspelrulli ostma minnes tuleks eelnevalt läbi mõelda, missuguse kala ja millise püügiviisi juures rull rakendust leiab. Rulli puhastamisel-õlitamisel aga jälgida, et õige määre saaks õigesse kohta.   
6
5.0

Shimano rullide remont ja hooldus

Kalastuskeskuse Tallinna poes, Tondi 17, hooldab ja remondib meie koostööpartner Mati Banhard SHIMANO spinningurulle.
 
1
5.0

Merest prisket haugi jahtima!

Sügistalvine haug armastab madalamat vett ja lahesoppe, kus targalt talitades võid tabada nii mõnegi korraliku kolli. 
1
5.0

Kalapüügitasud jäävad suures osas samale tasemele

Kutselise kalapüügi kalapüügiõiguse tasumäärad jäävad 2015. aastal Saare maakonnas enamiku püügivahendite puhul ligilähedaselt praegusele tasemele, selgub valitsuse määruse eelnõust.
6
5.0

Vabatahtlike patrull tabas Pirita jõel tegutsenud röövpüüdjad

Eesti Kalastajate Seltsi vabatahtlikud koostöös Keskkonnainspektsiooniga tabasid 30. oktoobri õhtul Pirita jõe äärest kaks meest, kes olid rangest püügikeelust hoolimata end võrguga püügile sättinud.
 
4.5

Kalamehed muretsevad kalavarude külmumise pärast Võrtsjärves

Üle paarikümne aasta taas väga väikseks kuivanud Võrtsjärv on pannud kalamehed muretsema järve kalavarude ja enda tuleviku pärast. Kui eelmine kord vesi nii madal oli, hukkus jää all koos teistega ka kümneid tonne järve sümboliks olevat angerjat.
GALERII
6
4.0

Soodla veehoidla Ahvenad

Septembri esimestel päevadel saadud.
2
4.3

Haug

31.10.2014 püütud umbes 16:30 Nuutre-Kõpu järvest. Kaalus 850 g, l-46 cm ja L-52 cm. Tuli pildil oleva landiga, oranz silikoon.
3
5.0

Isetehtu

Ritvahoidja
18
5.0

30.10.14

Merikas L 71
BLOGID
1
5.0

Merikapüük massidesse. Merikapüük massidesse! Merikapüük massidesse?!?!?!

Tegelikult on meeldiv, et kalapüük kui selline on endale raiunud tee massidesse ja puha. No ja merepunasepüük samuti. Mis võiks olla veel ilusam, kui näha päikesetõusu mererannas, kus sõbralikult, külg-külje kõrval on ennast sisse seadnud hirmus suur hulk spinningiste… Mu 2 viimast käiku umbes sellise pildi kusjuures andsidki.
5
4.8

Jääkirme kiuste Emajõel jigitamas ja trollimas

23. oktoober 2014. On hommik, kell näitab kaheksa läbi ja autos termomeeter -5 c' välistemperatuuri. Sõidan sõber Taivole järgi, kellega olin kokku leppinud kalalemineku Emajõele, et ahvenat jigitada.
TV
4
4.0
AJAKIRI
1
5.0

Merest prisket haugi jahtima!

Sügistalvine haug armastab madalamat vett ja lahesoppe, kus targalt talitades võid tabada nii mõnegi korraliku kolli. 
5.0

Havi nagu anekdoot!

Minu elu kala - haug 9,96 kg – on püütud 13.04.2014 kell 9:48 Turu saarestikust. Tema tabamise lugu aga on kui väike anekdoot.
4.0

Eesti keskkonnaõiguse kodifitseerimisest

Augustis jõustus täiesti uus, paljusid valdkondi hõlmav ja paljusid kalamehi puudutav keskkonnaseadustiku üldosa seadus. Teisisõnu on hulk ametnikke ja juriste üle Eesti teinud ära suure töö selle nimel, et muuta seadused lihtsamaks ning ühtsemaks.
5.0

Hannes Võrnoga merikajahil

Eesti kaitseväe major Hannes Võrno käis Rohusi saare vetes merikaõnne proovimas. Püügitoimingute vahepeal aga pajatas ta vahvaid lugusid enda varasematest kogemustest kalastamisega.
KÖÖK
5.0

Muna-lõhevorm

Kreemine hõrk munavorm külmsuitsulõhega on just see, mida ärgates oma hommikulauale oodata.
0.0

Kiire tuunikalapasta

Kooresed kastmed jäävad hästi külge lameda pinnaga pastadele, nagu on fusilli ja farfalle. Kiire ja tsitruselise maitsega võluv pasta.
0.0

Lõhelasanje rohke fenkoliga

Pisut pikemat köögitoimetamist vajav roog tuleb kerge ja lahe ning sobib hästi külaliste kostitamiseks. Enne serveerimist lase lasanjel vähemalt 10 minutit ootel olla, sest siis saad lõikamisega paremini hakkama.
Palun oota