Otsi
FOOKUSES
9
1333
5.0

Pirital tabati röövpüüdjad

Eile õhtul tabasid keskkonnainspektorid koostöös EKS vabatahtlikega Pirita jõele võrku seadnud röövpüüdjad. 
258
5.0

Uued peibutised Ahvenle/kohale

Muskad microjigi, dropshoti, ja ahvena rakendusega püügiks! 
433
5.0

Kalale.ee portaali ja ajakirja Kalale! ainuomanikuks sai Ajakirjade Kirjastus

Ajakirjade Kirjastuse juhatuse esimees Tõnu Väät on allkirjastanud ostulepingu, millega sai Ajakirjade Kirjastusest nii kaubamärgi kui ajakirja Kalale! ning portaali kalale.ee ainuomanik. 
2
2276
5.0

Nasva mees võitles piraka meriforelliga

Kui Nasva mees Tambet Oll Sõrves võrgud merre viis, ei osanud ta kuidagi oodata, et hommikul ootab teda ees võitlus piraka forelliga, kes kangesti vette tagasi kipub. Võitlus mehe ja kala vahel oli tõsine, kuid inimene võitis ja tasuks oli rekordilähedane saak, kirjutab Saarte Hääl.
6
406
4.5

Kaks sõpra

8,1 ja 7,9kg
9
367
3.4

Haug võtab

Samast jõest veel paar tükki
258
5.0

Uued peibutised Ahvenle/kohale

Muskad microjigi, dropshoti, ja ahvena rakendusega püügiks! 
6
10000+
3.7

Peipsi järv - kenade ahvenate kodu!

Peipsi järv on veekogu, mis naljalt sind kalata ei jäta, kui vähegi viitsid eelnevalt kodutööd teha ja veidi vaeva näha.
2
2352
5.0

Nordic Lure blogi: kõik ilus algas taas – 2016 haugihooaeg uute lantidega

Just enne haugi keeluaja algust meres sai paarimees kõne Mättalt, et uhh, kus tuleb võrgu ja landiga meriforelli. Meil paarimehega muidugi ujub hinges alati haug, aga mis siis ikka, teeme ühe merika-nädalavahetuse. Mõni päev enne seda saime ka uued haugilandid testimiseks - hiinakad, aga värvikood jne on kõik eritellimusel.
2
5.0
2
5.0
1
1542
0.0

Keik oo Saares parem! Ka landid.

Küllap on paljud lugejad tähele pannud, et kalastuspoodides üle Eesti müüakse juba mõnda aega Saaremaal valmistatud, kaubamärki Estlant kandvaid puulante, mis iga kalamehe silmale väga ahvatlevad vaadata. Mida aga arvavad saarlaste lantidest haugid ja kuidas Estlandi iludustega püüda, käisime Saaremaal katsetamas koos landimeistrite endiga. 
7
1303
1.0

Aleksei Turovski: ümarmudil – väike maitsev uuskohalik

Mis kummaline tegelane on ümarmudil ja kas ta on tulnud, et jääda? Aleksei Turovski tutvustab lähemalt seda alles hiljuti meie kanti ilmunud mitte just kaunist, kuid maitsvat kala.
321
0.0

Team Favorite Estonia blogi: Saadjärve võistlus

Täna Saadjärve võistlusel. Peab tunnistama, et me Lehariga ei oska veel tugeva tuulega Saadjärvel püüda, arenguruumi on veel kõvasti. Kindlasti harjutame veel ekstreemsetes oludes püüki, täna paraku püük välja ei tulnud, kirjutab Alexander Andrusenko Team Favorite Estonia blogis.
6
6861
5.0

Timo blogi: õnnestunud lõhetripp

Olen sel hooajal enamus püüke teinud lendõngega, spinna-püüke vaid 2. Täna varahommikul otsustasime Hannesega teha spinna tripi lõhejõele. Kaks varasemat käiku lendõngega on olnud tagasihoidlikud ja piirdunud mõne alamõõdulise jõeforelliga. Ka putukakarp oli nii hõredaks jäänud, et spinna oli ainuke valik. 3m merika kaigas, kirjutab Timo Tintse oma blogis.

 
97
0.0

Heeringa-peedipirukas

Kokasaate "Meie Annid" 16.02.2009 retsept
120
0.0

Kalatäidisega tšeburekid

Rasvas küpsetatud pirukad, sedakorda kalatäidisega, kuid täidist võib panna igaüks oma maitse järgi. Meil on tavapärasemad lihatäidisega tšeburekid. 
90
0.0

Räimepirukas leivapõhjal

Kui soovid mahlasemat pirukapõhja, võid leivapuru hulka lisada ka supilusika hapukoort. Kasuta põhjas kindlasti kuiva riivleiba. Vajadusel võid leiva enne tainasse segamist ka kergelt läbi röstida. 
196
0.0

Ilus lõhevorm

Kartuli-suistulõhevorm aedubadega.
Palun oota