Otsi
FOOKUSES
2
2167
5.0

Baltic Cupi kõik kolm medalikohta tulid Eestisse

20. augustil Paatsalus peetud kolme Balti riigi vahelisel spinningupüügi mõõduvõtul Baltic Cup 2016 tulid kõik pjedestaalikohad Eestisse. 
102
0.0

Team Favorite blogi: Eesti MV II koht

Team Favorite saavutas Eesti Meistrivõistlustel teise koha. Teise etapi võitsime ära, esimesel etapil veidi ebaõnnestusime, saime 5. koha. 
6
4971
5.0

Miks on Vääna jõest saanud peenar?

Pärast kolme aasta taguseid töid Vääna ülemjooksul on jõest seal saanud madal ja elutu mülgas, kirjutab jõe pärast südant valutav kalamees Madis Messimas.
4
878
5.0

Ă•hne ussikesed

27.08.16 - ööpüük Õhnel
3
705
5.0

Mmmmmmmm..........

Täna marinaadi ja homme külma viinushkaga........
5
10000+
4.6

Peipsi järv - kenade ahvenate kodu!

Peipsi järv on veekogu, mis naljalt sind kalata ei jäta, kui vähegi viitsid eelnevalt kodutööd teha ja veidi vaeva näha.
1871
5.0

Nordic Lure blogi: kõik ilus algas taas – 2016 haugihooaeg uute lantidega

Just enne haugi keeluaja algust meres sai paarimees kõne Mättalt, et uhh, kus tuleb võrgu ja landiga meriforelli. Meil paarimehega muidugi ujub hinges alati haug, aga mis siis ikka, teeme ühe merika-nädalavahetuse. Mõni päev enne seda saime ka uued haugilandid testimiseks - hiinakad, aga värvikood jne on kõik eritellimusel.
1689
5.0

Nordic Lure blogi: Lund Predator Classic Finland vol. 3. Läheb võistluseks

Reede õhtul Nirvaanast tagasi tulles paari kolliga oli meil Jannoga ka juba korralik väsimus peal. Peab tunnistama, et kalakoht näitas ennast taas heast küljest, kala oli, ja mõned kollid ka. Viiest viskest kahel oli kala taga.
1
5.0
1
5.0
7
3935
5.0

Peipsi rakendus: mis see on?

Tarvo Leon elab Peipsi ääres ja veedab järvel iga oma vaba hetke. Aastate jooksul on tal kogunenud muljetavaldav kogemustepagas püügilt kohaliku kuulsa nn Peipsi rakendusega. 
3352
5.0

Kohapüük Pärnu lahel: kus ja millal?

Suviseks kohatrollimiseks Pärnu lahel jagab soovitusi põline pärnakas Indrek Karpin, kalale.ee keskkonnas tuntud kasutajanimega Traalmeister. Indrek on pikalt töötanud ka kutselise kalurina, nii et Pärnu lahe kalapüüki tunneb ta läbi ja lõhki.
734
5.0

Arvo Tuvikene: kuidas kalad suhtlevad?

Kas kala teeb häält? Kas ta kuuleb hästi, hoolimata sellest, et keegi pole näinud kala kõrvu? Kuidas kalad üksteist hoiatavad?
1263
4.0

Ahvena pĂĽĂĽk jigiga II

Oma kogemusi ahvena jigipĂĽĂĽgist jagab Igor "Ixa" Nael.
98
0.0

Tuunikala pipradekooriga

Tuunikala kĂĽpseb kiirelt. KĂĽpsetusaste peaks olema medium. VĂĽrtsisust aitab mahendada koorekaste.
140
0.0

Kalapatee

Patee on roog, mis valmib üllatavlt lihtsalt ning maitseb ühtviisi hästi nii kuumalt kui ka külmalt. Kaunima välimuse huvides võid patee keskele panna krabipulki või veidi krevette. Sobib hästi peolauale.
136
0.0

Lõhe tsitruskastmes wasabiga

Lõhe on alati hõrk. Seekord valmista see kerges tsitrusemaitselises kastmes, mis on vürtsitatud mädarõikaga.
151
0.0

Üleküpsetatud küüslauguräimed tomatikastmes

Mahlane räimeroog kuldse juustukooriku all sobib nii lõuna- kui õhtusöögiks. Serveeri kartulipudruga, kuhu on lisatud rohkest tilli
Palun oota