Kui 1920. aastatel Põhja Paberi- ja Puupapivabriku omanikud vabriku arenduseks voolu vajasid ning Tallinnast seda saada ei olnud, tekkis neil geniaalne idee. Alguse said kaks elektrijaama ja kaks paisjärve, millest üks kannab nime Linnamäe paisjärv. Sel ajal keskkonnauuringutega vaeva ei nähtud ja nii loodi tehiskeskkond, mis saab varsti 100 aastat vanaks. Sajandi jooksul on väga palju muutunud. Inimesi on rohkem, nad tarbivad rohkem, reostavad rohkem, kuid õnneks mõtlevad ka rohkem oma tegude tagajärgedele. Tants ümber Linnamäe katla on tekitanud inimestes parasjagu segadust. Leiame, et on küll korraldatud koosviibimisi huvigruppide vahel, kuid inimesi ei ole võimalikest alternatiividest informeeritud.
Float Plus Pro electrical
Taliliiga arvestus senisel kujul on ammendunud ja senisel viisil enam ei jätka.
Kas ja kuidas edasi, on arutelu teema.
Jõelähtme vallvalitsus ei arvesta kohalike elanike arvamusega ega ei ole ka valmis läbirääkimisteks
Jõelähtme valla inimesed on kogunud juba üle 1200 allkirja Jägala kui olulise lõhejõe taastamiseks. Siini ei ole Jõelähtme vald oma elanikke kuulda võtnud. Samuti keeldub vallavalitsus läbirääkimistest.
Hommikul semudega järvele minnes sain mainida, et rohkemat ei oskagi soovida-loota, kui saaks vaid portsu mõõdus supiahvenaid. Etteruttavalt märgin, et ilma ei jäänud ja enamgi veel.
Üheks suurimaks Estlandi fänniks on kindlasti minu seitsme aastane tütar. Iga kord, kui kalalt koju jõuan, on just tema see, kes uurib, kas ma püüdsin ka mõne suure juraka kinni ja millal ma tema ükskord kalale kaasa võtan, kirjutab Meelis Estlandi blogis.
Pool reisist on läbi ja kõige paremini pole Ragnaril läinud. Kala on saadud, aga ei midagi erilist. Ja siis, ühel päeval, tabab Ragnar naelapead...
Videoblogijad kanalilt RaivoT on hakkama saanud esimese osaga videosarjast, kuidas Ragnar "AMDhaug" Norras esimest korda ookeanil kala püüdis.
Landimeister Martin Reeder näitab voobleri valmistamise järjeloo viimases osas, kuidas anda isetehtud landile soovitud mäng.