Otsi
FOOKUSES

Sindi Paisu ehitustööde graafik

Sel suvel allkirjastasid Keskkonnaagentuur ja konsortsium GRK Infra AS ning Graniittirakennus Kallio Oy lepingu, et lammutada Pärnu jõel asuv Sindi pais ning rajada selle asemele kärestik.
1

SAAREMAA Ahvenatripp 2018

Tänan õnne, et sain ka lõpuks Saarde püüdma, sõpradega tripile!
 

Tippkokad valmistavad kalanädalal kaitseväelastele kalaroogasid

24. septembril algab Eesti toidu kuu raames kalanädal. Kaheksasse Eesti kaitseväe väeossa lähevad külla tippkokad, kes valmistavad kaitseväelastele kohalike kalakasvanduste saagist kalatoite.

Eesti Suurim Ahven -Vobla Ahvena Karikas 2018

Eesti Suurim Ahven läks korda!

Kalandustunnid "Kalaga sõbraks!"

Kalandussõbralikud tunnid Hiiumaa Gümnaasiumi kahe lõpuklassi abiturientidele toimuvad 20. ja 21. septembril kell 10.40 – 12.40 Kärdlas  Hiiumaa Gümnaasiumi kooliõuel ja siseruumides Uus tn 4/1.
1

VIDEO: Kuidas ahvenat fileerida?

Rain ja Ixa näitavad.

UUS AJAKIRJA NR: Sindi pais on maas!!

Nüüd on aeg süüdata kaminas tuli, keeta soe tee ja maitsta lusikatäis mett. See on hea eeldus haaramaks kätte värske ajakiri, mis sisaldab Eesti viimaseaja üht uhkeimat tegu kalade ja kalameeste heaks. 

Kalamehed tegid talgukorras kalade elu kergemaks

Maailmakoristuspäeval kogunes Tapa lähedal Valgejõel asuva Vahakulmu paisjärve äärde kalameestest sõpruskond, et järve kaldaid ja ka järve ennast puhastada.
1

VIDEO: Rekordhaug niitis nööriga roogu!

Oleme tagasi vanas tuttavas kohas Tammisaaris ,et kiusata haugimammasid ja papasid. Seekord püüame ühe pika päeva . Kui teile meeldis video siis kindlasti visake LIKE ja kui soovite saada teavitusi meie uute videode kohta siis kindlasti vajutage SUBSCRIBE ja selle kõrval olevat kellukest. Head vaatamist!! !!TÄHELEPANU!! Video sisaldab vandumist ja halbu sõnu.#ourfishingtrips #fishinginfinland#pikefishing

Eesti ootab Tallinnas alanud Loode-Atlandi kalandusorganisatsiooni koosolekul uudiseid krevetipüügi kohta

Esmaspäevast reedeni on Tallinnas Loode-Atlandi Kalandusorganisatsiooni liikmed, et leppida kokku nii mõneski vaidlusi põhjustavas kvoodis. Eesti ootab positiivseid uudiseid krevetivaru taastumisest Loode-Atlandil.

Maaülikooli teadlased uurivad Läänemaa meriforelle

Eesti maaülikool ostab Läänemaa kalurite käest rannikumerest püütud meriforelle, et uurida, kas need on on parasiitide kandjad ja haiguse levitajad.
3
891
5.0

Hollandi koha

77cm. 21g jighead.
3
1031
4.8

Latikas

Jäi käsiõnge otsa u meetri kaugusel kaldast. Korgiga tegi sellist tsirkust, mida varem pole näinud. Emajõest
2
1411
5.0

Emajōgi

Sügislatik
4
2009
3.4

Elu mikrojigi püük Saaremaal!

Sai siis taas saares käidud ja oma elupüük "microjigi" spinninguga tehtud!
1

SAAREMAA Ahvenatripp 2018

Tänan õnne, et sain ka lõpuks Saarde püüdma, sõpradega tripile!
 

Eesti Suurim Ahven -Vobla Ahvena Karikas 2018

Eesti Suurim Ahven läks korda!

Üle 20 haugi päevas Saadjärvel!

Järgnevas räägime sellest, kuidas me Saadjärve võistlusel ülekaalukalt võitsime, kuidas me püüdsime üle 20 haugi päevas, kuidas trenni tegime ja kuidas meil see kõik õnnestus.
1

VIDEO: Rebime haugi! Mis oli parim püügitehnika?

Kuidas leida see õige presentatsioon, mis kalale meeldiks?
1

VIDEO: nii sirguvad kanged Saare naised

Üheks suurimaks Estlandi fänniks on kindlasti minu seitsme aastane tütar. Iga kord, kui kalalt koju jõuan, on just tema see, kes uurib, kas ma püüdsin ka mõne suure juraka kinni ja millal ma tema ükskord kalale kaasa võtan, kirjutab Meelis Estlandi blogis. 
1

VIDEO: Norra ookeanipüük 2017. II osa

Pool reisist on läbi ja kõige paremini pole Ragnaril läinud. Kala on saadud, aga ei midagi erilist. Ja siis, ühel päeval, tabab Ragnar naelapead...

VIDEO: Norra ookeanipüük 2017. I osa

Videoblogijad kanalilt RaivoT on hakkama saanud esimese osaga videosarjast, kuidas Ragnar "AMDhaug" Norras esimest korda ookeanil kala püüdis. 
1

VIDEO: Voobleri valmistamise põhitõed III. Landi mäng.

Landimeister Martin Reeder näitab voobleri valmistamise järjeloo viimases osas, kuidas anda isetehtud landile soovitud mäng. 
Palun oota