Otsi
Võistlus
 
 
 

Pärnu Lahe koha

Toimumise aeg:
29.07.2017 10:00 - 29.07.2017 17:00

Toimumise koht:
Pärnu

Ürituse reeglid:
VÕISTLUSREEGLID. Võistlustele lubatakse erinevate paadiklasside esindajad, kes on maksnud võistluste osalustasu 20 eurot paadi kohta. Paadis peab olema vähemalt 2 inimest. Igal püüdjal on lubatud kasutada üht spinningut või vedelit, ent paadi kohta ei tohi olla kasutusel üle 4 spinningu või vedeli. Plaanerite ja sügavusraskuste, kajaloodi ja muu mereelektroonika kasutamine aga lubatud. Paadis peab olema kaasas kahv, kongitsa kasutamine on keelatud. Võitja selgitatakse viie suurima koha kaalu- ja pikkuspunktide liitmise põhjal.
OHUTUS. Võistluste akvatooriumil teostatakse valvet kohtunike ja kalainspektorite paatidega. Kohustuslikud on päästevahendid. Võistlustel osalevad paadid peavad kasutama märgistuskleepsu ja kinni pidama võistluste reeglitest.
VASTUTUS. Võistlejad on veel omal vastutusel. Kehtivad kõik kalapüügieeskirjas jm asjakohastes õigusaktides sätestatud nõuded (sh. alammõõt).
 

Ürituse sisu:
Pärnu laht, 29. juuli 2017, kell 10.00–17.00.
MIKS TOIMUB? Eesmärgiks on tõmmata tähelepanu jätkusuutlikule kohapüügivõimalusele Pärnus ning ühendada harrastuskalastajaid, et üheskoos paremini seista tulevikus oma õiguste eest Pärnu lahel.
KUS JA MILLAL TOIMUB? Võistlus toimub Pärnu lahel; start, finiš ja osalejate laager asuvad Sauga jõekaldal paiknevas Fishing Village kalastuskeskuses, kus on olemas slipp paatide veeskamiseks. Võistlus toimub 29. juulil 2017 kell 10.00–17.00, pärast mida on osalejatel võimalus liituda samas toimuva Pärnu jahi- ja kalandusmessiga 2017.
Kohale võib tulla ka oma autosuvilaga või kaatriga mööda vett. Suitsutame kodumaist kala, teeme kalasuppi ning grillime liha. Pärnu jahi- ja kalandusmessi raames on ulatuslik kultuuriprogramm kogu perele.
KES OSALEVAD? Osaleda võivad kõik kohapüügist huvitatud kalastajad, kes peavad lugu trollingupüügist või tahavad veeta vaba aega koos teiste kalasõpradega.
08.00 – 09.30 REGISTREERIMINE. Eelregistreerimine toimub netiswww.fishingvillage.ee kodulehel ja 29. juulil kohapeal enne võistlust. Kaasa võtta isikut tõendav dokument.
10.00 START. Püüdma suundutakse Pärnu lahele, halva ilma tõttu on võistluste toimumise koht võimalik ka Pärnu jõel.
17.00 FINIŠ. Kohapüügivõistlus lõpetatakse Fishing Villages kalastuskeskuses.
18.00 AUTASUSTAMINE.
Võistluste võitja – medalid, diplom, SALMO paneb välja paatkonnale (kuni neli inimest) kvaliteetsed veekindlad membraankangast kostüümid NORFIN SPIRIT.
II koht – Henka CT poolt uhke gaasigrill (väärtusega 350 eur)
III koht – medalid, diplom, auhind
Eriauhinnad

TELKLAAGER:
28.07.2017 – 30.07.2017 Mõeldud Pärnu lahe Koha 2017 ja Pärnu jahi- ja kalandusmessi 2017 klientidele, kes soovivad üritusest rohkem osa saada. Tutvu ka teiste majutusvõimalustega Fishing Village koduleheküljel.
Külastaja on oodatud laagripaika auto, autosuvila, kaatri või paadiga. Veesõidukid saab parkida Sauga Sadamasse. Palume sobiva liiklusvahendi koht eelnevalt registreerida, kohtade arv piiratud: info@fishingvillage.ee

Telklaagri ja võistluse osalustasu 28.07.2017 - 30.07.2017:
Võistlejate osavõtumaks (20 eurot) sisaldab tasuta slippi. Kui soovitakse jääda laagrisse, siis tuleb tasuda vastavalt ürituse puhuks tehtud hinnakirjale. Eelregistreerimine: info@fishingvillage.ee
Telkimiskoht 8€ (üks inimene)
Auto parkimiskoht treileriga messi parkimisalas 20€ (üks päev)
Kaikoht Sauga Sadamas 50€ (üks päev)

NB! Vajalik eelregistreerimine kuna telkimisala kohtade arv on piiratud.
Telklaagi külastaja meelesepea:
Territooriumil on keelatud lahtise tule tegemine.
Telklaagri külastajale antakse korraldaja poolt käepael, mis peab olema kinnitatud käele terve sündmuse jooksul. 
Sõidukid on lubatud territooriumile ainult korraldaja poolt antud autoloa olemasolul.
Öörahu algab majutusplatsil või telkimisalal hiljemalt kell 03.00.
Territooriumil ei ole kaasa võetud alkoholi tarbimine lubatud. Kohapeal on mõistliku hinnaga karastusjoogid, õlu, siider ja toitlustus.
Üldkorraldus: Fishing Village 50 97 841 (Jakob Kose)
Kalastusvõistlus: Eesti Harrastuskalastajate Liit 50 40 777 (Endrik Tõnsberg)

lisainfo: https://www.facebook.com/events/1839849132963933/
Palun oota