Otsi

VIDEO: Oinaga Kalal #15 - Merikahaiged

Oinaga Kalal on kalapüügisaade läbi huumoriprisma. Tegu on harrastuskalapüüdjate poolt tehtud saatega, millest on võimalik leida ehk isegi miskit õpetlikku. Saated ilmuvad kaootiliselt ning autorid ei võta endale mingeid kohustusi ega vastutust. Paduusklikel, täiskarsklastel ja põõsaste hingehoidjatel saate vaatamine omal riisikol!
 
Viimased paar aastat on möödunud suuresti meriforelli püüdmise tähe all. Sestap on ka saateid nii vähe tulnud. Oma osa pikal saadete pausil on ka sellel, et kogu selle merika virrvarri kokkulõikamine võttis kogenud montaazhimehel, Käkul, jõhkralt aega.

Minu merikamehe "karjääri" jooksul olen tabanud üsna mõne arvestatava kala (kaaluga kaks+ kilo), rohkem väiksemaid ja lugematu hulk alamõõdulisi, kes oma tegemisi vees edasi ajavad. Üsna paljud neist on ka kaamerasse jäädvustatud ja kunagi kunagi kunagi tuleb klipp ainult kaladest.

Meie siirad tänud lähevad: Viljar Metsikule, kelle tehtud Wild landid pea alati forelli ridva otsa meelitavad! Inga Lungele, kes saatele oma hääle andis! Ja kõikidele, kes oma kohalolekuga on aidanud Suurupi Kinnised Meistrivõistlused Merika Püügis meeldivaks ürituseks muuta!

Loetud päevade pärast läheb facebookis saadet jaganud inimeste vahel käima loosimäng..... Vihjeks: wild paneb kraami lauale

Rock 'n 'roll ja mere ääres näeme RAISK!

16.12.2018
23.12.2018 08:14
0
3
Hea vaatamine!
Palun oota