Otsi

Feedripüügi õpituba vol. 2 / Praktiline osa. 9. september Tartus

03.09.2017 18:46
Kuna sügisene magus latika aeg on Emajõel peagi käes, saab kevadel Kalastussport poe ruumides läbi viidud feedripüügi õpituba oodatud järje. 
Seekord koguneme 9. septembril kell 09:00 Tartu linnas Lodjakoja vastaskaldale ja räägime uuesti läbi millised on feedripüügi põhitõed alustajatele/ harrastajatele.
Näitame kohapeal milline näeb välja lihtne ja mugav feedripüüdja varustus ja kuidas seda kõige mugavam kaldal püügikorda paigutada.
Tutvustame huvilistele ka võistlusvarustust, erinevaid feedri ritvasid ja -rulle ning näitame kuidas feedriõng püügikorda seada ja mismoodi erinevaid rakendusi siduda.
Lisaks veel tuleb juttu peibutussöötadest ja lisanditest, valmistame üheskoos kohapeal püügiks mõned peibutussööda segud.
Õpitoa lõpetab ühine feedripüük!

Õpituba on kõigile tasuta, aga kui on huvi hiljem ühiselt feederdada siis soovitame isikliku varustuse, konksusööda ja peibutussööda kaasa võtta!

Riivo Müür
06.09.2017 22:26
1
Tasub ennast kohale vedada kuna Riivol on palju kogemusi ja teadmisi feeder püügist.Samuti saab teada palju nippe ja nõkse,et saagid kujuneks ikka kordades paremaks.Erilist rõhku pööratakse kindlasti latika püügile.
Palun oota