Otsi

Põhja-Norra 2011/kevad/suvi/sügis

1
2
3
4
5
6
7
26.08.2011 21:09
0
Oleks kena küll, pilte klõpsitakse ikka, sihukesi filmimehi ikka suht vähe, kes viitsivad filmida, monteerida ja lõpuks ka teistele näidata. Ma digiseebiga tehtud mustade klippide kohta isegi ütleks, et paremad vahest, kui unik pilte. Pea iga kevad olen mõelnud, et võiks üks videojunn olla omal, a kahtlen, et kas viitsin kaasas vedada(irmutavad ju ka irmsate terminitega, fullhaadee, kolmjalg jne, maakas kardab väljamaa sõnu), mingis proges silmad punnis sudida jms, olen alati käega löönud. Teine asi see, et miski pull action toimub, siis mõtled, ehh, see oleks ju timm videosse saada, käed jalad ju siis tegemist täis, kolmandat kätt vaja, kes filmiks. Mõnda kena klippi näeb vahest, siis ikka mõtlen, näe, ilusad, targad ja virgad.
27.08.2011 21:09
0
Eelmine nädal soetasin kah full HD videomasina kus on HVCHD faili formaat. Minu eelmine videomontaaži programm seda vormingut ei toeta. Ostsin ka lisaks originaal videomontaaži programmi selle jaoks, kuid nüüd on asi selles,et videformaat nii võimas, et ei läpakas ega suur arvuti ei jõua seda ette näidata. Nüüd siis vaja uus ja võimsama resulutsiooniga protsessor soetada, et saaks HD videot teha.
27.08.2011 21:16
0
Kuigi eelmine punt just äsja Jõudis sealt samast tagasi, siis erilisi kolle sealt ei saadud see sügis. Suurimad jäid ikkagi alla 15 kg. Kuigi Punast ahvenat tuli usinasti ja ise paneks kah rõhku seekord punasele ahvenale. Muidugi jama seda sealt 200 m. sügavuselt tirida.
Eelmise aasta meenutus siis siin

http://www.kalale.ee/sisu/NCw5OTc5MDYsMjgsMCwwLA/
1
2
3
4
5
6
7
Palun oota