Otsi

Kalameeste anektoot!

02.06.2008 10:49
Õhtul kalameeste baaris, istuvad kalamehed leti ääres ja räägivad kui suure kala nad püüdnud olid, nohh nagu alati seotakse kalameestel käed kinni et ei saaks näidata, et niiiii suuuur oli! Nohh siis räägib üks et kala oli nii suur et pidin naise appi kandma kutsuma jne, aga siis üks mees ütleb et: mul pole vaja käsi kinni siduda ma räägin teile ausalt ära, asi oli nii et vaatasin, kala otsas, hakaksin välja tõmbama , kala oli juba kaks meetrit väljas aga silma ikka veel polnud.
21.06.2016 00:51
3
Peab vist turule minema ja turunaistelt küsima kus mehed kalal käivad ! Sellel lehel INFI vähe,möla palju !Aadu oli päev otsa Pärnu lahel lanti vedanud, aga kalaõnne polnud ja koju tuli minna tühjade kätega.
Enne kodu astus ta kalapoest läbi ja palus endale kilekotti laduda 5 korralikku ahvenat, et Maalile näidata, nagu oleks ta need kinni püüdnud.
“Sa peaksid võtma hoopis koha!” soovitas müüja.
“Miks koha?” imestas Aadu. “Need on tegelikult Maalile näitamiseks ja pealegi mulle ahvenad maitsevad!”
“Maali käis enne siin,” selgitas poodnik, “ja ütles, et tal on ahvenast villand! Et kui sa kala tuled ostma, siis ostaksid hoopis koha, sest tal olevat hirmus praetud koha isu…”
21.06.2016 08:01
6
Kôige lühem anekdoot - anektoot
17.01.2020 10:26
4
Isa läheb kahe pojaga kalale.Tund möödas,noorem poeg lausub,ei näkka.Püüavad veel tunni,vanem poeg lausub,üldse ei näkka.Püüavad veel tunni,isa lausub,liiga palju mulisete,sellepärast ei näkka.
Palun oota