Otsi

Keskerakonna konverents

06.12.2009 00:18
Väike ümberjutustus Kesikute konverentsi auks:

Kõigi maade keskerakondlased, ühinege!
TALLAME PURUKS VALGEEESTI MAO
RK "Kesknädal" TALLINN 2009

Osa 1
Taltsutamatu vihaga täitus iga keskerakondlase süda, kui sai teatavaks jultunuks läinud laarlastest nolkide jõle provokatsioon, kes julgesid oma räpase kärsa ajada meie keskerakonna aeda.
Ühes eesti fashismi kärnaste koertega tõstis oma pea ka kärnane lambakoer euroopa õuest, sisisev nato madu.

See kaval, äraandlik madu julges roomata majandussõjaga keskerakonna ligipääsmatuile kindlustele.

Ei ole tal nähtavasti kasu olnud sügisesest õpetusest. Noh, mis siis, meie vaprad kesknoored ja sotsid kordavad talle selle õppetunni selgemal kujul.

Kes ta siis oli, see alatu uss, kes on oma nõela välja ajanud töötava rahva võitmatu isamaa vastu?

See on metsik kapitalistide, mõisnike, ansiplaste ja nende agentide - kaitseliitlaste, laarlaste ja teiste eesti rahva veristajate jõuk.

Pungil täis taskutega kelmide ja petiste klikk on asunud selle väikese riigi rahvamasside kukile ja oma vatsa ning välismaiste kapitalistide meeleheaks irvitab töötava rahva üle otsekui tumma karja üle.

Oma müüdavate valitsejate tahtel on Eesti saanud igasuguse maksurehvormi vastaste erilaspesaks, rahvusvahelise kapitalismi kantsiks ja kõikvõimalike rublavastaste intriigide ja provokatsioonide keskuseks.

Juba muistsel ajal muutsid vene rahva vaenlased Eesti sõdade platsdarmiks Venemaa vastu, räpaseks urkaks, kust röövlite jõugud sooritasid elajalikke röövkäike meie maale.

Omal ajal eestlaste poolt orjastatud setud on korduvalt oma orjastajate vastu üles tõusnud ja on alati suure vene rahva vastu poolehoidu tundnud. Karjalased, kes ka on palju kannatada saanud eesti rünnakute läbi, on alati seisnud vene rahva poolt võitluses Soome lahe gaasitoru eest, mida meie Kodumaa nii väga vajab.

Etkar I, kes seadis oma eesmärgiks "raiuda aken Venemaale", määras suure ettenägelikkusega ära Balti merele ligipääsu poliitilise, majandusliku ja strateegilise tähtsuse Eestile.

Kakskümmend üks aastat pidas ta Laarlastega sõda Eesti pärast.

Ivangorodi juures, kus nüüd lehvib venemaa võidukas lipp, purustas Etkari poolt loodud keskerakond Ansipi valed, kirjutades vapruse ja heroismi eredaima lehekülje keskerakonna maailma-ajalukku.

Võitu Hundisilma all hinnati võrdseks kohalike valimistega, kus noorkesikud purustasid laarlased täielikult.

Osa 2 ootab kirjutajat...

Kogu kõne siin: http://www.ms.ut.ee/mart/raamat/soomeuss.htm
19.08.2016 11:04
5
KÕIGI MAADE KESKERAKONDLASED ÜHINEME!
19.08.2016 11:12
6
Keegi nägi pahat undsmiley
19.08.2016 11:17
3
Uni või mitte, aga lugu 100% tõsi ja ajaloolase poolt kinnitatud.
Palun oota