Otsi

Saaristo sügis

23.09.2015 13:03
Sooviksin natuke juhatust /nõuannet järgmises asjas. Nimelt on soov minna lähima 2 nädala jooksul Soome saaristosse kalale. Eesmärgiks oleks püüda eelkõige ahvenat ning ka koha ja miks mitte ka vahelduseks natuke haugi. Kuna olen peamiselt käinud kevadeti, siis eelkõige kogemus ahvena ja kohapüügil sealkandis puudub ning puudu on teadmised kohtadest ning püügivahenditest. Kas oleks kedagi, kes varasemalt oktoobri paiku sealkandis ahvenat-koha püüdnud ja kes viitsiks natuke aidata/soovitada püügikohtade ja vahendite osas. Miks mitte võiks tulla ka kõne alla nö. giidindus- võib isegi mõelda mingisugusele kompensatsioonile(nt. reisile kaasa saaks omahinnast -50% vmt).
Reis planeeritud oktoobri keskpaiku neljap-pühap, kokku 4 inimest -  võimalus on ka oma paat koos mootoriga kaasa võtta. henriico@gmail.com
24.09.2015 16:27
0
Neljap-pühap mökkiomanikest kalamehed peal, püüad seal kus laulupidu. Koha püüad samamoodi nagu Emajõel püütakse ning ahvenat Peipsi riistadega. Sageli tahab ussi paremini kui silikooni. Toimib Peipsi sügisene siku koos tutiga ka väga hästi. 
24.09.2015 16:42
0
Ahvenat kohtab tihedamini ilmselt erinevate sildade alt ja ümbrusest. Samuti on tulemust andnud suhteliselt kitsad kuid sügavad kanalid.
puu
image
26.02.2018 20:02
0
Olge head mehed, kellel Turu saaristos talipüügikogemusi, andke soovitusi kuhu minna ja kus oleks hea majutus mere ääres. Äkki keegi hiljuti käinud. Tänud ette!
Palun oota