Otsi

Kalastuskeskus otsib müügispetsialiste Tallinna kauplusesse!

26.02.2015 13:52
Kalastuskeskus on Eesti suurim ja kõige kiiremini kasvav kalastuskaupade jaemüüja. 2015 aastal avame Eestis juba oma 7. kaupluse. Laienemise tõttu võtame oma meeskonda tööle mõned uued inimesed. Hetkel vajame häid müügispetsialiste oma Tallinna poodidesse. Oodatud on niisuguste inimeste sooviavaldused, kes tõsiselt fännavad kalapüüki ja tahavad selles vallas end pidevalt uue ja huvitavaga kursis hoida.
Sa saad selles töös suurepäraselt hakkama, kui lisaks kalapüügihuvile oled aus, teotahteline ja hea suhtleja ning väärtustad meeskonnatööd. Kalastuskeskus pakub Sulle palju huvitavat tööd ja tulemusele vastavat tasu. Ja meil makstakse palka isegi lobisemise ja kalalkäimise eest! Tööle saab asuda kohe!
Huvi korral saada oma avaldus ja CV meiliaadressile personal@kalastuskeskus.ee.
Ja kui Sul on mõni tuttav, kellele see töö võiks olla elu võimalus, siis loomulikult jaga seda infot temaga. On ju suurepärane, kui saad oma sõbrale pakkuda tema unelmate töökohta! Kohtumisteni!
26.02.2015 14:02
1
Ma pakun et sellele kohale on kena tung
26.02.2015 22:29
1
Hulk CV-sid on juba laekunud. 4.märtsil lööme nimekirja lukku. Esmajoones vestleme nendega, kelle sooviavaldused on varem jõudnud.
Palun oota