Otsi

Kaaperdati kodusadamast Jõesuu turismitalule kuuluv mootorpaat Buster L

06.05.2015 00:00


Ööl vastu teisipäeva kaaperdati kodusadamast Jõesuu turismitalule kuuluv mootorpaat Buster L.

Rüüstatud alus leiti roostikust mõnisada meetrit allavoolu.
Keegi kalameestest võis näha Emajõe ääres rohelise kalapaadiga vedavat Buster paati. See rüüstamine toimus eile (4-5 mai)hommikustel tundidel kuskil kell 2.30 kuni edasi ajal. Emajõest (
Jõesuust) alla voolu , esimese suure käänaku peal. Leidsime sealt paadi ja aeru kaldalt, õhtupoole ka rohelise kaluripaadi. Võib-olla keegi pani tähele inimesi, autot, sagimist vms kahtlast tegevust. Elektimootor jäeti alles, kuigi oldi see maha saetud paadi ninast - see imelik. Äkki keegi segas neid, et nad seda kaasa ei saanud võtta. Igasugune info oleks vägagi teretulnud.

Tänudega-Piia
http://www.joesuu.ee/
06.05.2015 14:35
1
Pildi järgi tundub, et õnneks töö pooleli jäi. Hea et niigi läks. Loodame, et keegi nägi toimetamist ja annab infot!
06.05.2015 17:56
1
Njah,feissis lugedes,siis kui omanik helistad kell 7:25 politseisse ja politsei ei olnud kella 3-ks sündmuskohale tulnud...siis tundub,et enam ei politsei peale ka loota...
06.05.2015 18:01
1
Ehk oli pollar isikuvastaseid süütegusi menetlemas? Mis neis kannatanud peaksid ütlema, kui saaksid teada, et korrakaitsjad on ummisjalu jooksnud, OTSad vees, paadirüüste juhtumit fikseerima?
09.05.2015 09:46
5


Suur, suur AITÄH kõikidele, kes meile kaasa elasid ja jagasid meie muret.
Teie jagamisi oli kokku arvuliselt 2023.
Tänaseks on kõik paadi puuduolevad asjad koos. Tööd aga asjade kokkulappimiseks on väga palju, ennem kui paat sõidukõlblik on.
Suur tänu Vassili Kisseljov`ile, kes leidis meie Buster L armatuurlaua luha pealt, kalale minnes ja õhtul ajalehest Sakala meie paadi vargusest luges.
Suur tänu Kalale.ee ja TV3.-e meeskonnale, kes samuti meile appi tõttasid.
Hea on teada, et me polegi nii üksi.
Ja sina VARAS - kui sa seda siin peaksid lugema - tea, et me hoiame kõik kokku ja ühel heal päeval sa "komistad" ja usu, me tuleme sulle kõik koos "APPI"!
Palun oota