Otsi

Kogemusi seljakottidega? (William Joseph Escape pack)

05.02.2010 11:16
Mõnda aega juba otsin omale korralikku seljakotti. Peamised nõuded on et poleks liiga kobakas, liigsete nööride ja jubinateta ja võimalikult veekindel, et kaamera, gps ja elektrooniline kaal kuivaks jääks vihmaga. Ühesõnaga, et oleks mugav, kerge ja veekindel.

Vaadanud olen nii tavalisi hiking kotte kui spets "kalamehekotte". Tavalistest istuvad mugavuse ja väiksuse poolest Salomonid, aga need pole kuigi veekindlad. Spetse kottidest eelkõige Simms Dry Creek Day Pack http://www.simmsfishing.com/site/dry_creek_day_pack.html. Aga viimase hind on küll ebamõistlik.

Ja viimasel ajal olen kaalunud William Joseph Escape Packi: http://www.bearsden.com/product6563.html . Oluliselt odavam ja tundub igati asjalik, aga üks suur küsimärk. Kas kellelgi on kogemusi selliste "front packidega"? Muidu igati head ja asjalikud, aga kas jäävad liiga külje peale ja hakkavad spinnapüüki segama?

Igast muud huvitavad seljakotid on ka siia teemasse teretulnud.
05.02.2010 11:23
0
Hinda pole Escape packi puhul sellelt lingilt mõistlik vaadata. Seal lihtsalt kõige rohkem infi.
05.02.2010 11:36
0
Jep, seda olen ka vaadanud, aga selle kotiga mul järgmised probleemid: see võrk seal taga ja see pingule tõmbamise pael hakkavad ilmselt korralikult oksadesse takerduma. See jama tegelt ka sellel Escape Packil. Samuti see koti kinnitussüsteem väga ei istu: selle voltimiskoha ümber ilmselt hakkab sodi kogunema ja kui kiiruga vaja nt kaamerat võtta, siis see pole ilmselt eriti kerge.
05.02.2010 20:53
0
Njaa, ilmselt väga pirts olen, aga neil kottidel samad miinused, mis eeltoodud Visionil...
05.02.2010 21:01
0
Sai kaua aega kiibitsetud . Sõelale jäid Sage ja Simmsi kotid . Lõpuks otsustasin Simmsi kasuks , millel võrk selja ja koti vahel ning tõsiselt ergonoomilised paelad . Koti leidsin siis sügisel USA-st http://www.simmsfishing.com/site/headwaters_day_pack.html
Simmsil
käib soovikorral selle seljaka juurde igasugu kotte ja muid "pluginaid" . Ei arva ,et parim ,aga sõelale ta jäi ja mulle veekindlus piisav ..olen saanud kõvad vihma. Lisaks käib veel ühest taskust peale valge veekindel riie , mis kõlbab ka talve maskeeringuks .
05.02.2010 21:06
0
Mulle säänse Visioni kalakaveri kinkis süntariks. Nii vähe kasutand, et ei oskagi kommenteerida. Varellile või muidu kaldalt püügile läheks temaga ilmselt vaid suure vihmaga. Paadis on muidugi asjaks. Jõe ääres trampimiseks otsiks mina pigem mõne kergema riidekoti ja elektrividinate jaoks hangiks sinna sisse mõne väiksema koti(d), kas või kilest.
AzA
image
05.02.2010 21:06
0
Ma tegelesin pikalt umbes sama murega. Lõpuks jäin vest+vöökott variandi juurde pidama.amiskoti ka suht edukalt ära peita. Kuigi selle Escape prooviks huvi pärast täitsa ära, sinna annaks magamiskotigi sisse suruda.

Need paunad küll ette ei jää, kõrgus ju regullitav. Mul vestil umbes sama suured, ei sega kohe mitte.

Mis hinnaga escape eestisse saaks?
06.02.2010 15:03
0
Aza: Mina aga hakkasin ettejäämist tõsiselt kartma nähes nt seda linki: http://www.sportfish.co.uk/product/william-joseph-escape-pack ja lugedes ühte arvustust. Ja pole nad midagi nii väga reguleeritavad. Probleemi poleks kindlasti kui saaks selle pauna lükata sangade laia osa peale ka, aga seda piltide pinnalt teha pole võimalik (pauna aas on liiga kitsas). Kui proovid kodus suvalist kotti selga, siis näed, et sangade alumine osa ikka suht külgedele jookseb. Ja keskmise vesti taskutega võrreldes on need ikka mõõtudelt rohkem väljaulatuvad. Ühesõnaga, ma usun täitsa, et tegelikult ei pruugi ette jääda, aga natuke kardan sellega riskida. Seetõttu uurisingi, et ehk on kellelgi sellise paunade süsteemiga kogemusi.

Ja hinnast. Ega ta ikkagi odav pole. Odavaim pakkumine, mida kohanud olen on 60 taala kott, 36 Eestisse saatmine ja siis pane veel käive, tollimaks ja tolliformaalsuste tasu juurde...
12.10.2021 08:08
0
Tere! Oskab keegi öelda, kas selliseid vanakooli kalamehe seljakotte ka veel kuskil uuest peast saada on?
12.10.2021 10:24
0
Soovitan midagi sarnast. Termo osa on mugav ja seljas mõnus. Olen sageli ja kaua kasutanud ning kott on siiani korralik.
https://bobofishing.com/behr-seljakotttermo---5663002----5663002?search=seljakott&description=true 
12.10.2021 11:50
0
Tänud lingi eest "Kanna"
Palun oota