Otsi

Õhtupooliku päästja 66cm 22.7.2011

Autor: aretkorda
Käisin Kasari vesikonnas uut kohta proovimas ja polnd suurem asi paigake, äike ka ähvardas paremalt ja vasakult ning jões nägin vaid ühte kohta, kus haug ennast mugavalt võiks tunda - ja seal ta oligi. Esimene kord jäi Rapala Minnow Spoon 8cm YOT otsa, suht paadilähedalt, ja nii kaua kui kahva otsisin, lasin paadi ees tiirutada, kuid üksi ja väikse paadiga, ei õnnestunud mul see kahvamine - sai minema.
Läksin siis paar tundi hiljem tagasi juba nii päikse loojaku ajal enne jõelt lahkumist. Ei tahtnud enam Minnow Spooni, kuid nii palju nägin, et väiksed kalad lõid kahte lehte - ahaa midagi ikka toimub ja poiss on kohal tagasi. Viskasin Deviatori 4Play 19cm Golden Ambulance'i, teise viskega lõi vee keema, terve igaviku vahutas enne kui taipas sukelduda. Enam hakanud kahvaga jändama, paadi juures haarasin käega nöörist ja paadis ta oligi.
Siinkohal tänud ka Salmo Elite Power Jig ridvale, mis väheseid ritvu 60g testiga 2,40 pikkuse juures, mis on ideaalne 52g kaaluvate kuid mitte just eriti aerodünaamiliste 4Playde loopimiseks ja sinna juurde hästi sobivale Shimano Cardiff 201A rullile (kuigi ritv ise vist rohkem haspelrullile mõeldud), mille tsentrifugaalpidur on lihtsalt super, ilma midagi regullimata kohandab ennast 15 - 65 g lantidele nii et ühtegi sasi ei mäleta, ja heitekauguses seejuures hasplile suurt alla ei jää.
Pilt on nagu on, üksi ja õhtul juba hilja ei õnnestunud enam paremini eksponeerida seda poissi, kuid vähemalt märk maas taaskord. Kaal vast ca 2kg sellisel.
24.07.2011
24.07.2011 21:03
0
0
Deviatori 4Play 19cm- see on küll midagi uut.

Pildi järgi mis on kehvapoolne pakuks landiks 4play swim&jerk,i
25.07.2011 00:14
0
0
sry jah, Savage Geari 4Play - swim&jerk
Palun oota